Všetkých Vás zdravím, potreboval by som poradiť, z HDD kamery Sony som si súbory typu MTS nahral do počítača a všetky súbory (klipy) z časovej osi vyexportovať v nezmenenej kvalite (medzi
klipmi je len ostrý strih) aby sa to dalo na HDD playeri plynule prehrávať.
1) keď som použil kodek h 264 nastavenie mi ponúkol okrem iných HDTV 1080p/25. Pri použití tohto
kodeku bola veľkosť zdrojáku a exportovaného súboru približne rovnaká. Typ vyexportovaného
súboru mp4. Problém jel len v tom, že sa mi zdá, že obraz je trochu roztrasený oproti
zdrojáku.
2) keď som použil kodek h 264 for blue ray, nastavenie mi ponúkol HDTV 1080i/25. Pri použití tohto
kodeku (nastavenie audia PCI ) mi spraví zvlášť audio a zvlášť video, čo nechcem. Pri
nastavení audia Dolby digital, musím zadať Multiplexing, mi urobí jeden súbor (to čo chcem)
ale vyexportovaný súbor je väčší oproti zdrojáku cca o 50 % (zdroják 50 Mb, vyexportovaný
súbor 113 MB). Exportované súbory sú typu m2t. Zdroják má CBR 16 mbs a exportovaný súbor
má tiež CBR 16 mbs. Potreboval by som poradiť v čom robím chybu, aké by malo byť nastavenie
alebo ako to riešiť.
Ďakujem.