Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nefungující HDMI vstupy u LCD TV

gonsa (208)|5.6.2010 22:07
Dobrý den,

chci se zeptat zda-li někdo nemá zkušenost s nefungujícím hdmi propojením u LCD televizí, jestli je to běžný jev ? Zhruba po třech měsících od koupě TV, se mi nezobrazí obraz po připojení Xtreamera na žádném ze 3 HDMI vstupů, hdmi kabel jinak funguje (vyzkoušeno). Mýval jsem než jsem si koupil xtreamera propojen PC s TV právě přes HDMI a vše fungovalo dobře. Z ničeho nic ale přestal fungovat obraz po propojení PC z TV (zkoušel jsem si hrát různě s nastavením rozlišení výstupu z grafiky ale nikdy to nepomohlo a TV pořád hlásila "Žádný signál") a dodnes se mi nepodařilo zprovoznit na TV obraz z jakéhokoliv zařízení připojeného přes HDMI rozhraní.
Xtreamer funguje normálně přes cinče ale přece jenom HDMI je o něčem jiném..
Neměli by jste náhodou ještě nějaký jiný tip než půjdu TV reklamovat ?
Jinak značka tv je ECG.

Díky
rudlus (539)|5.6.2010 22:33
[quote=gonsa;284718]Dobrý den,

chci se zeptat zda-li někdo nemá zkušenost s nefungujícím hdmi propojením u LCD televizí, jestli je to běžný jev ? Zhruba po třech měsících od koupě TV, se mi nezobrazí obraz po připojení Xtreamera na žádném ze 3 HDMI vstupů, hdmi kabel jinak funguje (vyzkoušeno). Mýval jsem než jsem si koupil xtreamera propojen PC s TV právě přes HDMI a vše fungovalo dobře. Z ničeho nic ale přestal fungovat obraz po propojení PC z TV (zkoušel jsem si hrát různě s nastavením rozlišení výstupu z grafiky ale nikdy to nepomohlo a TV pořád hlásila "Žádný signál") a dodnes se mi nepodařilo zprovoznit na TV obraz z jakéhokoliv zařízení připojeného přes HDMI rozhraní.
Xtreamer funguje normálně přes cinče ale přece jenom HDMI je o něčem jiném..
Neměli by jste náhodou ještě nějaký jiný tip než půjdu TV reklamovat ?
Jinak značka tv je ECG.

Díky[/quote]

nechcem nejako podcenovat tvoj vyber to nie...ale ecg...vymienaju to kus za kus...ani nerozmyslaj...a necakaj ze ten druhy novy ti pojde dlhsie...nic v zlom...
geronimoh (2327)|5.6.2010 23:03
Zkus odpojit TV od el.sítě - vytáhni zástrčku ze zásuvky, napočítej do deseti a znovu ji připoj k el.síti. Takový "restart" může pomoci. Dvakrát jsem tímto "restartem" rozchodil HDMI vstupy do mé předchozí projekční TV a jednou sousedce combo DVD+VHS.
gonsa (208)|7.6.2010 09:24
geronimoh
tak nepomohlo to, bude to fakt asi muset putovat na reklamaci :-(

rudlus
Je mi jasné, že ECG je o ničem ale 82 cm za 6000 do ložnice se mi zdalo jako dobrá koupě..
sirdo (1320)|7.6.2010 18:52
[quote=gonsa;284858]rudlus
Je mi jasné, že ECG je o ničem ale 82 cm za 6000 do ložnice se mi zdalo jako dobrá koupě..[/quote]

tak si zistil, ze velmi nie, ale mozes vyuzit rudlusovu radu a periodicky tu telku reklamovat/menit kus za kus v limite dvoch rokov :) ...
geronimoh (2327)|7.6.2010 18:58
Soused má od ECG CRT televizor a funguje mu už pár let bez problémů. Reklamuj ji a pokud ti ji vymění, můžeš narazit na spolehlivější kus.