Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas-poškozený save

)aguar (28)|26.5.2010 23:43
Ahoj. Tak jsem dělal až jsem dodělal. Píše to při otevření toto: viz foto
Zkoušel jsem i zálohu přejmenot na xxxxx.veg ,ale ani to nepomohlo. Byl to sice jenom začátek videa, ale i tak se mi to nechce dělat od znova. Nevíte jak by se to dalo ještě zachránit? Zasekne se to při 3% načítání.
vegas chyba.JPG
)aguar (28)|27.5.2010 10:48
Takže jsem googlil a přišel na to že ten problém nemám jen já. Hodil jsem tam 9.0e trial a jede v pohodě. Asi nějakej bug.
Nostradam (210)|2.6.2010 23:19
Update na 9.0e obsahoval mimo jiné i odstranění problému s otevíráním a načítáním projektu.
stubby (44)|17.1.2011 08:26
[quote=Nostradam;284366]Update na 9.0e obsahoval mimo jiné i odstranění problému s otevíráním a načítáním projektu.[/quote]

v patek jsem si koupil sony vegas movie studio platinum 10, a vcera jsem chtel zacit na tym strihat. v predchozi SV 9 pro jsem mel ulozeny projekt, jenze pri prehrani saves a otevreni mi to psalo chybu uvedenou výše. Da se to nejak resit nebo mam proste smulu a musim zacit znovu? nebo to v devitce ulozit do univerzalniho formatu?

diky za rady.
Pytkin (7947)|17.1.2011 11:12
no ta verzia 9 bola tiez Movie Studio Platinum ? ak ano , tak by to malo ist otvorit .. ak to bola verzia PRO , tak to zrejme nepojde otvorit ..
stubby (44)|17.1.2011 13:15
[quote=Pytkin;323954]no ta verzia 9 bola tiez Movie Studio Platinum ? ak ano , tak by to malo ist otvorit .. ak to bola verzia PRO , tak to zrejme nepojde otvorit ..[/quote]

bouzel to byla verze 9pro...
tak to je hruza, to nemam vubec zadnou radost. ne, ze bych toho tam mel dost, ale i ta trocha mi zabrala dlouho jako amaterovi. a ted znovu...no, treba to aspon bude ted kvalitnejsi. diky.
Pytkin (7947)|17.1.2011 14:30
stubby : alebo to dokonci v tej 9pro a nove projekty budes robit v Movie studio platinum 10 ..
stubby (44)|17.1.2011 14:56
[quote=Pytkin;324007]stubby : alebo to dokonci v tej 9pro a nove projekty budes robit v Movie studio platinum 10 ..[/quote]

to sice taky moznost je, ale ja potrebuju stabilizovat vetsinu scen, protoze se mi docela klepala ruka.
zacnu znovu, to bude asi nejlepsi, treba ted to bude lepsi nez predtim. a navic uz mam jen tu desitku. devitku bych musel znovu instalovat, lae protoze by to byl trial, tak to asi bych nestihnul dodelat.
diky pytkine za rady.