Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 59

Téma: Jakou televizi vybrat?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Sháním LCD TV s LED, na velikosti nezáleží, tak do 20 tisíc. Moc se v tom nevyznám, tak budu rád za všechny rady. Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Tak do 20tisíc to bude asi maximálně 40" úhlopříčka. Menší bych nedoporučoval, ale aby ti někdo mohl poradit, budeš muset napsat co na tom hodláš sledovat, z jakých zdrojů a z jaké vzdálenosti. Na velikosti samozřejmě záleží.

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    to vies, taka inovativna, neotrela otazka tu este na 100% nebola, ta sa k tomu treba aj nalezite a seriozne postavit...
    šak iné sa tu ani nedeje ...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

vyber si taku aka sa ti paci a aby si sa vliezol do ceny

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Kobra. Zobrazit příspěvek
    Sháním LCD TV s LED, na velikosti nezáleží, tak do 20 tisíc. Moc se v tom nevyznám, tak budu rád za všechny rady. Diky
    Taky delší dobu vybírám, sice jinou cenovou kategorii, ale třeba to pomůže. Vyberu značku a model, o kterém se na fórech píše nejméně, snad jenom, že se nedá sehnat... Když se nepíše, tak nejsou trable...

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od paherzog Zobrazit příspěvek
    Taky delší dobu vybírám, sice jinou cenovou kategorii, ale třeba to pomůže. Vyberu značku a model, o kterém se na fórech píše nejméně, snad jenom, že se nedá sehnat... Když se nepíše, tak nejsou trable...
    nebo ji nikdo nevlastni, nebo vlastnik nema net apod. ale zajimava teorie

Nováček
    Registrace
    May 2010

Tak segra mi dala za ukol abych ji nejakou vybral no Ja sem nedavno koupil Sharp LC40LE600EV je v pohode akorat pro segru bych bral asi urcite vetsi a aby mela 100 Hz urcite a taky Led podsviceni...Neni nejaky narocny divak ale kdyz uz ju bude kupovat tak at za neco stoji tak dikc za rady.. doufam ze mi nekdo poradi, pac uz na me tlaci a nechci ji poradit blbe

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Tak segra mi dala za ukol abych ji nejakou vybral no Ja sem nedavno koupil Sharp LC40LE600EV je v pohode akorat pro segru bych bral asi urcite vetsi a aby mela 100 Hz urcite a taky Led podsviceni...Neni nejaky narocny divak ale kdyz uz ju bude kupovat tak at za neco stoji tak dikc za rady.. doufam ze mi nekdo poradi, pac uz na me tlaci a nechci ji poradit blbe
    az sezenes LED, 100hz a vetsi nez 40 palcu, tak mi dej vedet, zatim tedy o zadne takove nevim.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Neni nejaky narocny divak ale kdyz uz ju bude kupovat tak at za neco stoji
    Můžeš mi říct, v čem pro ni bude LED v téhle cenové relaci lepší?
    Z levných LEDek se mi nelíbí obraz skoro u žádné a i k těm drahým s DirectLED a dimmingem mám často výhrady.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

To, že sa nepači tebe, neznamena že sa nemôže pačiť inemu.

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Tak to je jasný jinak by se neprodávali , to je výhoda že si múžeme vybrat z hodně možností na trhu , proto je trochu zcestný dát na radu tohle je dobrá TV protože jednomu vyhovuje ale druhý by ji nechtěl , tudíž základ je ujasnit si co chci mít a vidět doma a ptát se na tech. záležitosti a další vlastnosti,a ve finále to v reálu vidět a pak koupit, bohužel většina neví za jakých podmínek to zkouknout.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Ryan Giggs Zobrazit příspěvek
    To, že sa nepači tebe, neznamena že sa nemôže pačiť inemu.
    Tak jistě, někdo se vždycky chytí...

Jenže co slušného do 20tis s LED podsvícením si chceš koupit. A pozor bavíme se o TV a ne o nějakém přerostlém monitoru nebo šumítku do ložnice, takže 40 palců bych bral jako minimum.
    Pokud bychom měli být přesní, tak do ceny se vleze akorát loňský Sharp. Všechny modely letošní budou lehce přes.
    Samsung můžeme celý škrtnout, jeho LEDky jsou vhodné opravdu jen pro ekology s šedým zákalem.
    Sharp - možná zkusit Sharp LC-40LE705EV
    Philips - nemusel by být špatný Philips 40PFL5605H
    Sony za ty peníze nic nemá
    LG má loňskou 9500, což je s prominutím šmejd největší, letošní LG 42LE5300 je s cenou už hodně přes.

Možná má něco Toshiba, ale tam neporadím.

Z mého pohledu jediné dvě použitelné LED TV do 20tis jsou ten Sharp a Phillip, ale máš pravdu - ani jednu bych si stejně nekoupil.

LPK LPK je offline
    Je tu občas Avatar uživatele LPK
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od David Lister Zobrazit příspěvek
    Tak jistě, někdo se vždycky chytí...

Jenže co slušného do 20tis s LED podsvícením si chceš koupit. A pozor bavíme se o TV a ne o nějakém přerostlém monitoru nebo šumítku do ložnice, takže 40 palců bych bral jako minimum.
    Pokud bychom měli být přesní, tak do ceny se vleze akorát loňský Sharp. Všechny modely letošní budou lehce přes.
    Samsung můžeme celý škrtnout, jeho LEDky jsou vhodné opravdu jen pro ekology s šedým zákalem.
    Sharp - možná zkusit Sharp LC-40LE705EV
    Philips - nemusel by být špatný Philips 40PFL5605H
    Sony za ty peníze nic nemá
    LG má loňskou 9500, což je s prominutím šmejd největší, letošní LG 42LE5300 je s cenou už hodně přes.

Možná má něco Toshiba, ale tam neporadím.

Z mého pohledu jediné dvě použitelné LED TV do 20tis jsou ten Sharp a Phillip, ale máš pravdu - ani jednu bych si stejně nekoupil.
    no tak to s tebou budu zasadne nesouhlasit .... prave ze ten lonskej Sharp ukazuje mnohem hur nez lonskej Samsung. Mel jsem moznost vedle sebe porovnavat a ladit Shart 700 a Samsunga 6000... signal bylo stejne prezentacni video od Sharpu (takovy ty zviratka + voda a tak - vsichni to znate) a at jsem ladil ten Sharp jak jsem chtel, tak ten Sam ukazoval prirozeneji (ne nebylo to na zakladni nastaveni, ani u jedne TV). A dalsi vec co jsem si vsiml tak sileneho kostickovani u toho Sharpu v narocnych scenach... napriklad v te scene jak je tam ten listnatej les, tak tam to bylo naprosto silene, opravdu to byla kostkashow. Pokud bych mel vybirat z techto dvou, tak radsi Sama a to myslim naprosto vazne.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Za ty peníze lze asi opravdu doporučit ten Sharp LC-40LE705EV. Chybí mu Local Dimming, ale za ty peníze ho ani nelze očekávat. Nevím jestli nemá Toshiba nějaké nové modely, ale do 20tis. s LED podsvícením nic neměla. Kvalitativně by ten SHARP měl být na výši, ale neviděl jsem ho nikdy naživo, jaký má obraz.

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...t=LC-40LE705EV
    http://led-televize.heureka.cz/sharp-lc-40le705e/recenze/

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: jakou vybrat?:-)
    Od JirikH v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12