Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas 9.0pro - nejde renderovat

Suprak (1)|21.5.2010 18:09
Zdravím. 10 hodin jsem strávil nad tvorbou videa do školy (projekt o elektrárnách), radostně jsem ho dokončil, chtěl ho zrenderovat do wmv., ale nejde to. Approximate time left stále jen prodlužuje čas, kdy by mělo být video zrenderováno, ale nic se nerenderuje. (i po hodině 0%). Zkoušel jsem tedy jiné formáty a kodeky. Když otevřu úplně nový proj. tak to jde. Zkoušel jsem taky renderovat jen kousek (3 sekundy), ale ani to nešlo. Prosím poraďte v čem by mohl být zakopaný pes. Nemám už moc času, v pondělí jej musím odevzdat. Je dlouhé necelých 22 minut, šablona NTSC DV 720x480
Nostradam (210)|26.5.2010 10:30
Je to již pozdě, ale mohl jsi exportovat do stejného formátu, jako je zdroj (píšeš, že jsi zkusil pro export jiné formáty, ale nepíšeš už, jestli to šlo nebo ne). V daném případě podle tvého zdroje do NTSC 720x480 (mohl bys zkusit jen třeba 1 minutu), pak hotový soubor načíst do nového projektu ve Vegasu a exportovat do WMV. Otázka taky zní, jak složitý máš projekt, protože pokud jsi na klipy použil XXX filtrů, pak je záhul zejména na procesor a render může trvat i 2 dny. Tato možnost je ale podle všeho méně pravděpodobná. Jak jsi nastavil WMV pro export (jakou šablonu)? A odkud máš zdroj v NTSC?