Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MuchTV Plus - nastavení

jakubdibala (3)|19.5.2010 21:10
Zdravím, měl bych dotaz. Kamarád mi dovezl PC.prej ať si to rozeberu a vemu co chci. byla tam TV tuner karta MuchTV Plus ... jen samotná karta - někde jsem teda stáhl ovladače, software , všechno vypadá v pohodě, karta je v spr. zařízení.... jen tam je další zařízení - neznámé zařízení ... po tom co jsem jí připojil ... ale vzalo jí to ... sputim software, zkusil jsem i Fly 2000 TV ... ale pořád jen šumění ... nevěděl by někdo jak nastavit příjem signálu ? máme anténu na střeše takže to je vzduchem - né přes kabel ... prosím poraďte ;) díky
StD (8612)|19.5.2010 21:20
To je analog - máte ještě analogové vysílání?
jakubdibala (3)|19.5.2010 21:24
[quote=StD;282492]To je analog - máte ještě analogové vysílání?[/quote]

Ano, namísto karty byla televize, analog - prostě klasická TV ... chytali jsme myslím novu, ct1,ct2 :)
StD (8612)|19.5.2010 21:29
No jestli se ti tuner nechytá na skenování kanálů, tak ji musíš přezkoušet (funkci, jestli není KO) přes nějaký ověřený zdroj vnějšího signálu - třeba VHS VCR - tedy jestli jestli ta kartička takový vstup má (Composite nebo S-video).
jakubdibala (3)|19.5.2010 21:33
[quote=StD;282495]No jestli se ti tuner nechytá na skenování kanálů, tak ji musíš přezkoušet (funkci, jestli není KO) přes nějaký ověřený zdroj vnějšího signálu - třeba VHS VCR - tedy jestli jestli ta kartička takový vstup má (Composite nebo S-video).[/quote]

to znamená co? pardon ale jsem v tomhle lajk ... co je VHS VCR ? myslím že tam vstupy jsou ... jak bych to provedl? ... já ale ani nevím jestli jí mám dobře nastavenou ;) na příjem signálu
StD (8612)|19.5.2010 22:41
Huh, nevíš? VCR, videorekorder nebo jiný zdroj analogového videa a propojit přes kabely, jaké máš k dispozici. Pokud to bude obyč. VHS, tak by tam přinejmenším Composite výstup (žlutý cinch) měl být, v lepším případě potom S-video (u S-VHS strojů). No a potom musíš v SW té karty vybrat patřičný vstup videa místo tuneru (anténa) a musí ti to ukázat nějaký (přehrávaný) signál.