Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Dreambox: Jak pripojit DVD pres USB?

Je tu občas Avatar uživatele Radeq
    Registrace
    Mar 2004

Mam Dreambox DM-7025 s firmwarem Newnigma 2 (i kdyz na tom asi moc nezalezi) a vsiml jsem si, ze lze nainstalovat plugin DVD player. Nainstaloval jsem ho a je normalne v menu. Nevite jak pripojit DVD mechaniku pres USB tak, aby ji Dreambox videl a mohl pouzit pro prehravani DVD disku? Zkousel jsem ji pripojit pres USB box, fyzicky zadny problem, ale nejspis chybi nejaky ovladac pro DVD pres USB. Mate s tim nekdo zkusenost? Jde to vubec? Kam jinam DVD mechaniku pripojit? Totez se muze tykat i DM-800. Nenarazili jste na podobne tema jinde (i cizojazycne)? Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ja som to prehraval cez siet .. zazdielal som DVD mechaniku z PC a namapovat v DM ..

Je tu občas Avatar uživatele Radeq
    Registrace
    Mar 2004

Diky, ale ja bych to potreboval provozovat i bez PC. Mezitim jsem se dozvedel, ze USB je u DM-7025 jen verze 1.1, takze je pomaly. Da se ale pry pripojit k IDE, jako druhy disk. Zkousel jsem to letmo (s otevrenym krytem), ale Dream DVD mechaniku nevidi (HDD na druhem konektoru ano). Asi to ale musi jit, protoze uz jsem videl prodavat i specialni DVD kit pro DM-70xx (v Nemecku, u nas jsem to nevidel). Nevite co je potreba, aby DVD mechanika pripojena interne pres IDE byla v Dreamu videt? Je potreba nejaky specialni ovladac?

Podobná témata

1. Lze připojit HDMI připojit za chodu?
    Od labus v sekci Volná témata
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-01-2010, 21:19
  2. jak pripojit tv kartu k lcd
    Od tomassedlacek75 v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-05-2008, 14:47
  3. Jak největší disk mohu přes USB k DVD přehrávači připojit
    Od VladimirV v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-11-2007, 10:07
  4. Jak levně připojit digitalní videokameru k pc přes IEE1394 ?
    Od BADMOPAR v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 05:00
  5. Jak pripojit vic TV?
    Od Zeli v sekci DVB-T
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 26-08-2007, 22:47