Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Samsung LE46C650 - zkušenosti, rady,...

Nováček
    Registrace
    May 2010

Stal jsem se o víkendu šťastným majitelem této LCD TV. Vzhledem k tomu, že jsem přešel z pravěku do součastnosti (z 82cm CRT TV Panasonic - cca 10 let starý) tak se mi zdá skoro všechno skvělé a barevné.
    Příjemně překvapil i obraz z SD signálu z UPC přes scart (jejich HD PVR budu mít koncem týdne), které je naprosto vpohodě až na Sport 1, který je při fotbale dost kostičkovaný okolo hráčů (za stejného nastavení).
    S TV jsem zatím moc neexperimentoval a net dostane až se staví LAN pozitivní známý.
    -
    Hry - někdo si stěžoval na input lag, ale i bez nastavení na hry (zapomněl jsem) se dal fotbálek i BF Bad Company 2 hrát úplně bez problémů (přes HDMI ve 3 slotu je tam HDMI/DVI).
    HD filmky z PC naprostá krása, žádný mazání a kostkování, oproti starému CRT až neuvěřitelná hloubka obrazu (např. Baraka v 720p kvalitě - doporučuji).
    -
    Jeden zásadní mínus - bručení. Je to opravdu neuvěřitelné. Většina programů bručí jako pučmeloun. Ale při přehrávání z DVD TV repráčky nebručí. Kvůli tomu používám externí zvuk i na zprávy.
    Druhý mínus, který snad odladim, je, že mi občas běhá po TV světlý pruh. Doufám, že připojení HDMI kabelem to vyřeší.

EDIT: po připojení nového HD PVR od UPC přes HDMI bručení a světlý pruh zmizeli. Nic nebručí, zvuk je čistý (trochu bez basů) a obraz bez problémů.

Tušíte někdo jestli bude SanyGo i na Cčkovou řadu? A jaké používáte nastavení barev? Já experimentuju, ale u různé kvality SD signálu se mi zdá, že by bylo třeba ladit u každého kanálu trochu jinak... Vůbec nepoužívám dynamický kontrast, to se mi zdá divný.
    Nejčastějí používám režim obrazu Přirozený, podsvícení na 17, ale není to ideální na všechno v TV...
    Naposledy upraveno uživatelem Miliondj: 22-05-2010 v 17:44
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Zbytocne nezakladaj temu, ktora uz existuje!
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23491
    (admin to snad presunie)

Nováček
    Registrace
    May 2010

Ahoj, nezlob se, ale tam není jediná užitečná věc k C650.
    Aspoň nic z toho co bych rád věděl a na posledních 3 stranách se řeší zvuk...

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

A v tomto vlakne azda je?
    Je nejaky vazny dovod, preco si nemohol prispiet do povodneho vlakna?

Podobná témata

1. SAMSUNG LED TV UE40C6500 - rady, postřehy,zkušenosti
    Od klasek v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 518
    Poslední příspěvek: 05-06-2014, 19:20
  2. LCD: SAMSUNG LE40C570 - rady, nastavení, zkušenosti ...
    Od filda2003 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 105
    Poslední příspěvek: 18-05-2011, 16:34
  3. Plazma: SAMSUNG PS50C680 (nastavení, rady, zkušenosti)
    Od paulop v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-02-2011, 21:05
  4. LCD: samsung ue32c6000-zkušenosti a rady
    Od Fergus v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-10-2010, 19:33
  5. LCD: Samsung LExxC750 rady, zkušenosti
    Od Krist v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 11:32