Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVerTV Hybrid Super 007 - zařízení není připraveno

waawe (5)|18.5.2010 20:37
Ahoj, mám tv kartu AVerTV Hybrid Super 007. Po roce užívání se mi po spuštění ukazuje "Zařízení není připraveno". Avermedia kartu nevidí. Zkousil jsem nainstalovat nejnovější ovladače, k ničemu. Je zajímavé, že správce zařízení kartu vidí, ale samotný software Avermedia ne. Pokud ve správci zařízení Tv tuner odeberu, počítač hlásí nový hardware. Zkoušel jsem i jiné programy, ty kartu také nevidí. Na internetu jsem hledal a zdá se, že tento problém trápí více uživatelů, ale řešení jsem nikde nenašel. Opravdu mě čeká reinstalace systému?

Díky za vaše rady.

Waawe
Ivo Mašek (10205)|19.5.2010 07:11
[quote]Opravdu mě čeká reinstalace systému?[/quote]
Ještě ne :) . Odeber tuner (hardware), před tím odinstaluj vše, co je na něj vázáno (ovladače a spol)., zkrátka PC uveď do stavu, který byl, když se ještě tvůj tuner "slunil" v obchodě. (pravděpodobně budeš muset i projít registr dat).
Pak PC restartuj a neměl by jsi tam mít vůbec žádný pozůstatek po tuneru. Pak proveď montáž a instalaci tak, jak jsi to provedl po zakoupení tuneru.
StD (8612)|19.5.2010 08:05
Tazatel se ptá na totéž i na SHW - odpovídám mu stejně jako tam - ověřit funkčnost tuneru jinde a ve vlastním PC aplikovat "bod obnovy OS".