Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Samsung PS50C6500 nebo PS50C7000 3D

Nováček Avatar uživatele jerryczech007
    Registrace
    Feb 2008

Můj výběr se nachýlil k závěru, rozhoduji se mezi těmito 2 TV. Viděl jsem obraz na obou, je úžasný stejně tak jako design ... Panasonic 50G20 v tomto směru prohrál. Říkal jsem si, když je tady doba 3D televizí, jestli mám koupit také 3D, nebo jestli to nemá cenu, vzhledem k nedostatečnému výběru 3D obsahu. Za 2-3 roky toho 3D možná bude víc, ale zase budou trochu jinde technologie a pak abych zase měnil TV a pořád dokola Tak nevím, koupit za 32 tis. PS50C6500 nebo za 39 tis. 3D PS50C7000 ? Jak to vidíte VY ? Nikde jsem na žádnou nenašel recenzi od někoho, kdy by jí měl. Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tak můj názor na 3D je ten, že je ještě příliš brzy. Pokud bych se měl teď rozhodnout mezi 3D TV tak bych šel jednoznačně min. do Panasonicu TX-P50VT20, který je z mého pohledu o mnoho lepší než Samsung a samozřejmě za úplně jiné peníze. Měl jsem možnost si vyzkoušet obě TV jak od Panasonicu tak i od Samsungu a výtěz je jasný. Takže já bych si určitě ještě chvíli počkal než se 3D trošku rozšíří a bude za trošku jinou cenu. Nemluvě o tom, že na 3D je 50" minimální úhlopříčka. Ideální by byla samozřejmě 60" aby to 3D dobře vyniklo.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od zulucops Zobrazit příspěvek
    Tak můj názor na 3D je ten, že je ještě příliš brzy. Pokud bych se měl teď rozhodnout mezi 3D TV tak bych šel jednoznačně min. do Panasonicu TX-P50VT20, který je z mého pohledu o mnoho lepší než Samsung a samozřejmě za úplně jiné peníze. Měl jsem možnost si vyzkoušet obě TV jak od Panasonicu tak i od Samsungu a výtěz je jasný. Takže já bych si určitě ještě chvíli počkal než se 3D trošku rozšíří a bude za trošku jinou cenu.
    Na tu 3D TX-P50VT20 jsem taky koukal s 3D brýlemi a je fakt, že přehrávaný obsah průlet nad Grand kaňonem mi přišel takový plynulejší než na Samsungu. Ale chtějí za něj 59 tis.
    Naposledy upraveno uživatelem jerryczech007: 18-05-2010 v 10:08

LPK LPK je offline
    Je tu občas Avatar uživatele LPK
    Registrace
    Aug 2004

vsechno je kompromis mezi penezenkou a pozadavkem ... ale ja mam stejny nazor jako ti, co jeste na 3D pockaji jak to s nim vubec dopadne ... a je jasne ze za par let az bude 3D opravdu bezne (kdo vi ze ...) tak cena 3D TV bude taky uplne nekde jinde. Osobne bych sel do te levnejsi varianty bez 3D a za usetrene peno pozval manzelku na pekny vikend

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od LPK Zobrazit příspěvek
    vsechno je kompromis mezi penezenkou a pozadavkem ... ale ja mam stejny nazor jako ti, co jeste na 3D pockaji jak to s nim vubec dopadne ... a je jasne ze za par let az bude 3D opravdu bezne (kdo vi ze ...) tak cena 3D TV bude taky uplne nekde jinde. Osobne bych sel do te levnejsi varianty bez 3D a za usetrene peno pozval manzelku na pekny vikend
    To je nápad (s tou manželkou) ! Ale asi se taky přikloním k PS50C6500 bez 3D.Původně jsem se těšil na G20 od Panasoniku, ale ten její design je otřesnej ... Máte někdo se Samsungem PS50C6500 osobní zkušenosti ?

LPK LPK je offline
    Je tu občas Avatar uživatele LPK
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od jerryczech007 Zobrazit příspěvek
    To je nápad (s tou manželkou) ! Ale asi se taky přikloním k PS50C6500 bez 3D.Původně jsem se těšil na G20 od Panasoniku, ale ten její design je otřesnej ... Máte někdo se Samsungem PS50C6500 osobní zkušenosti ?
    no design ... nevim jestli bych teda daval zrovna desingu takovou vahu (asi to nejni pro me to hlavni kriterium) ... je pravda ze nejni uplne do oci bijici, ale zato je decentni a neurazi a hodi se prakticky kamkoliv, ale je pravda ze pokud mas trosku extravagantneji zarizeny byt tak se tam hodi spis tem sam

co se ale tyka toho obrazu tak ja osobne si myslim ze ten panak je proste lepsi, je to muj subektivni dojem (nez tu nekdo zacne zase mavat cislama) a hlavne ono "pumpovani barev" ja proste na tom samovi vnimam - nevim jestli lze ten dimming na letosnich modelech vypnout, ale loni to neslo

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Je to fakt těžký jestli za 32 tis. PS50C6500 nebo za 39 tis. 3D PS50C7000 těch 7tis není zas tolik ale je otázka jestli ještě něco nevrazíš do brýlí pokud ano tak bych volil levnější variantu a za 2-3roky to bude technologicky dál , větší výběr a i určitě základní modely levnější. a bude už na co koukat.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od garb7 Zobrazit příspěvek
    Je to fakt těžký jestli za 32 tis. PS50C6500 nebo za 39 tis. 3D PS50C7000 těch 7tis není zas tolik ale je otázka jestli ještě něco nevrazíš do brýlí pokud ano tak bych volil levnější variantu a za 2-3roky to bude technologicky dál , větší výběr a i určitě základní modely levnější. a bude už na co koukat.
    tak do brýlí se investovat nemusí 2kusy jsou už v ceně. Jedině dokoupení navíc už by asi byl doplatek +/- 2000 kc za kus.

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2008

Ja jen doplnim ze tato PS50C6500 tv se da vydrazit na aukru nova s plnou cz zarukou za cca 24000kc +- takze pokud by jsi si chtel trochu pohrat a jeste usetrit muzes to zkusit.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Martas 00 Zobrazit příspěvek
    Ja jen doplnim ze tato PS50C6500 tv se da vydrazit na aukru nova s plnou cz zarukou za cca 24000kc +- takze pokud by jsi si chtel trochu pohrat a jeste usetrit muzes to zkusit.
    To bych měl asi strach koupit takovou bednu na Aukru, menší věci v pohodě, ale 50" TV ... aby mě pak těch ušetřenejch 8 tis. nevyšlo sakra draho !

Nováček Avatar uživatele Fjody
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od jerryczech007 Zobrazit příspěvek
    To bych měl asi strach koupit takovou bednu na Aukru, menší věci v pohodě, ale 50" TV ... aby mě pak těch ušetřenejch 8 tis. nevyšlo sakra draho !
    Jdi do te ps50c6500, je to krásná Plazma s perfektním obrazem za 26-27000 což je pěkná cena o proti velce předraženému panasonicu za nápis panasonic

Je tu pravidelně Avatar uživatele tjurny
    Registrace
    Feb 2007

Bych bral tu z 3D. I Kdyz neni zadnej 3D obsah. Kdyz za par let 3D neuspeje tak ty brejle nekam zalozis. A 3D bude jedna z funkci kterou nebudes pouzivat. Naopak kdyz se 3D obsah rozsiri ta brejle vytahnes a nebudes muset kupovat novou telku.
    Prece ze telka umi 3D neznamena za spatne ukazuje 2D !!!! Cetl jsem tady takove nazory typu : 3D mi nesmi do bytu atd. Celkem tomu neruzumim proc. To 3D pujde jiste vypnout.

Je tu pravidelně Avatar uživatele lerby
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od tjurny Zobrazit příspěvek
    Bych bral tu z 3D. I Kdyz neni zadnej 3D obsah. Kdyz za par let 3D neuspeje tak ty brejle nekam zalozis. A 3D bude jedna z funkci kterou nebudes pouzivat. Naopak kdyz se 3D obsah rozsiri ta brejle vytahnes a nebudes muset kupovat novou telku.
    Prece ze telka umi 3D neznamena za spatne ukazuje 2D !!!! Cetl jsem tady takove nazory typu : 3D mi nesmi do bytu atd. Celkem tomu neruzumim proc. To 3D pujde jiste vypnout.
    Treba to brat tak, ze vsetky TV su primarne 2D. 3D rezim naopak treba zapinat a kladie ovela vyssie naroky na kvalitu panela, co sa pozitivne prejavuje v obraze a u plazmy aj v spotrebe v 2D rezime. Ja mam v 3D rezime nabehanych asi tak 20minut

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od tjurny Zobrazit příspěvek
    Presne tak, kdyz si sezenes 3D filmek, zacina jich celkem pribyvat, tak uz to mas za tech 7.000.- doma, prece za 2 roky nebudes znovu kupovat za 30.000 novou televizi, letosni FIFA se uz ve svete vysilala 3D HD, myslim, ze je vic nez jasne, ze 3D je budoucnost, mozna za par let to pujde bez bryli ale 3D tady je a bude

Nováček Avatar uživatele Fjody
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od peatro Zobrazit příspěvek
    Presne tak, kdyz si sezenes 3D filmek, zacina jich celkem pribyvat, tak uz to mas za tech 7.000.- doma, prece za 2 roky nebudes znovu kupovat za 30.000 novou televizi, letosni FIFA se uz ve svete vysilala 3D HD, myslim, ze je vic nez jasne, ze 3D je budoucnost, mozna za par let to pujde bez bryli ale 3D tady je a bude
    Naopak, plazmy 3D mají lepší obraz v 2D nežli obyčejné plazmy. Lepší barvy a i ve 2D vypadá obraz trochu plasticky.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Samsung PS50C7000
    Od homieG v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 70
    Poslední příspěvek: 31-12-2015, 10:43
  2. Plazma: Samsung PS50C6500 jak na Allshare-sdílení s pc
    Od papen4 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-03-2011, 09:32
  3. Samsung ps50c6500
    Od KCU1 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-11-2010, 12:53
  4. Samsung UE46C8000 či PS50C7000?
    Od homieG v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 08:38
  5. Panasonic TX-P50G20 nebo Samsung PS50C6500 ?
    Od jerryczech007 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 09-08-2010, 09:04