Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

blueray přehrávač regiony

DartVader (2)|15.5.2010 16:21
Ahoj,
prosím Vás, jak je to s regiony u BD a DVD přehrávačů (stolních)? Na pc mechanice je nějaký omezený počet změn regionů, které se mohou provést. Popravdě jsem tu možnost nikdy neměl a doufám, že ani nebudu mít. Ale je spousta filmů, které bych rád viděl, ale nejsou k sehnání na region 2, ale 1, a tady si nejsem jist, jestli s tím budu mít s přehrávačem prodaným v Evropě problém. Přehrávač je BD Pioneer, označení typu nevím, nejsem v jeho blízkosti. Jo, nakonec je třeba zmínit, že přehrávám originály.
Díky za odpověď.
panasonic650 (1124)|15.5.2010 21:26
blu-ray region som neriesil ale Philips blu-ray prehravac co dokaze lahko prehrat aj region 1 DVD som riesil tu. ak sa dobre pamatam tak aj blu-ray region sa da lahko cez dialkove poriesit
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23514
DartVader (2)|15.5.2010 23:16
Ahoj, díky za odpověď. Takže jestli jsem to pochopil správně, i když budu mít přehrávač "region free", nemusí mi to pobrat televize?
Nějak jsem se dobral ke konkrétnímu typovému oznaření BD přehrávače nebo se alespoň domnívám, že je to on. Bohužel ale nevím, jestli nejsou mezi jednotlivými prodejními kusy v různých státech rozdíly, jak to v jednom tom článku psali.