Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CDG, CT1 - demux

Atkins (447)|6.2.2005 17:44
Asi doslo k nejake zmene u CDG, nedari se demux z pva streamu u CT, je to divne, mate nekdo podobnou zkusenost ?
:-(((
k1d (44)|6.2.2005 18:28
vice informaci...?
exTNT (1421)|6.2.2005 22:18
U mně v poho, teď jsem to zkoušel a PX to rozdělil jako nic... :-?
Atkins (447)|7.2.2005 08:37
Pokusim se upresnit, jedna se "pouze" o CT1 a CT2 a to jenom u CDG ostatni jsou v poradku. Nahravam do PVA hlavne pro moznost pripadnych oprav. Nasledne pomoco PVAStrumento provedu opravy a demux - a prave toto cca od Ctvrtku nefunguje. PVAStrumento se zastavi a vygeneruje dva soubory s nulovoou delkou. Nejnovejsi verze PVA dokonce tvrdi, ze audio vubec chybi, neni to pravda. Zkonvertoval jsem PVA stream do mpeg pomoci utility prilozene ke karte a provedl demux pomoci MpegTools z TMPGenc, vysledne audio maestro opet nenacte. Az kdyz jsem pomoci Besweet zkonvertoval MPA do WAV maestro nacetlo ale prirozene s ponekud jinou delkou nebot nedoslo k oprave streamu jako takoveho. U muxu CRa je vsecho O.K. ale ja tento chytam s velkou chybovosti, takze nepouzitelne... :-(((
Atkins (447)|7.2.2005 09:10
Zda se, ze ted rano to opet funguje, volal jsem na CDG, pan slibil, ze to zkonfiguruje - patrne to byla jen kratkodoba zalezitost - uvidime :-(
k1d (44)|7.2.2005 09:26
me tedy jelo vsechno naprosto ok, chyba u tebe nekde...

dneska koukam zmizel akorat Testovaci 16:9 kanal :-I
Atkins (447)|7.2.2005 10:49
Nikoli - ale zda se, ze ProjectX leccos resi - dlouho jsem se vyhybal "Jave" ale PX vypada dobre :-)
k1d (44)|7.2.2005 11:00
projectx je super, do vcera jsem jel pres pvastrumento, ale px vypada o dost lip... testovaci kanal uz je zase zpatky a ma vetsi bitrate o 0.5mbit :x s ct kanaly jsem vskutku nemel zadny problem...pres demux pres pvastrumento... nekdy udela chybu v pts nahravaci software a s tim si pvastrumento nedokaze poradit, mozna to byl tvuj pripad.
exTNT (1421)|7.2.2005 15:17
To mám radost, že nejsem sám, komu se líbí ProjectX...
Mimochodem, v návodu jsem se moc nevěnoval ukládání střihových značek, ale pak jsem si to docela oblíbil, takže jen pro doplnění - pokud stříhám jednu nahrávku, která obsahuje několik pořadů, pak si jí načtu do kolekce 0, dvojklikem otevřu "Cut/Specials", najdu si v ní všechny začátky a konce (resp. místa, kde chci střihnout) a dole vpravo dám "Save cutpoints to file". Pak odstraním střihová místa druhého, třetího... pořadu (neboli nechám jen střihové značky pro jeden pořad) a dám "Apply & Close". Pohyb mezi střihovejma značkama je popsán v návodu, jenom připomenu - "n" pro následující, "p" pro předchozí a "d" pro odstranění.
Znamínkem "+" si vytvořím kolekci 1, načtu do ní nahrávku a pomocí "Load cutpoints from file" si natáhnu uložené ořezové značky. Odstraním nepotřebné, "Apply & Close"... A opakuju, dokud nemám připravený k demuxu všechno.
Jenom bacha, chce to nezapomenout při otevřeném okně "Cut/Specials" zaškrtnout checkbox "create coll# as subdirectory", ale to už je popsaný v návodu. A taky bacha na to, aby v té původní nahrávce nebyly kombinovaný pořady ve stereo s pořadama s duálním zvukem, víc viz návod.
Atkins (447)|8.2.2005 13:09
PX se mi libi stale vice, jenom skoda, za ta "java" jevi se ponekud "tuha"
Mozna, kdyby to bezelo na materskem stroji [SUN / Solaris] bylo by to jine ale to bohuzel nemohu posoudit...Na Apple [PPC] je to velmi podobne
situaci v x86 [Intel]. PX oproti PVAStrumentu, vadny frame nevystrihne ale zduplikuje predesly, coz je ve vysledku patrne lepsi cesta... :-!!!