Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 37PFL7605H - Ambilight Spectra

kacerl (16)|11.5.2010 19:49
Chtěl bych se zeptat všech přítomných na zkušenosti s touto značkou.

Z fotek mne ohromili řady LCD LED televizorů s Ambilight Spectra 2 .. ty barvičky se mi moc zamlouvají .. vyrazil jsem do obchodu, abych se podával na typ, co by mne zajímal:

37" PHILIPS 37PFL7605H 100Hz LED Ambilight Spectra 2

bohužel nikde televizi s tímto systémem neměli a navíc mne obchoďáci dost zchladili s tím, jaké jsou Philips shit a že ztratili krok a bla bla .. má někdo zkušenosti s touto značkou či tímto typem, kdo by mne poradil? Jak je na tom v porovnání třeba s 37" SAMSUNG LE37C650
milvooki (75)|11.5.2010 20:01
Bohužel,zatím je reálně k dostání řada 3000 a 5000,vyšší řady mají trochu zpoždění.Trocha informací je tu:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23129
speedcore (45)|11.5.2010 21:01
[quote=kacerl;281360]Chtěl bych se zeptat všech přítomných na zkušenosti s touto značkou.

Z fotek mne ohromili řady LCD LED televizorů s Ambilight Spectra 2 .. ty barvičky se mi moc zamlouvají .. vyrazil jsem do obchodu, abych se podával na typ, co by mne zajímal:

37" PHILIPS 37PFL7605H 100Hz LED Ambilight Spectra 2

bohužel nikde televizi s tímto systémem neměli a navíc mne obchoďáci dost zchladili s tím, jaké jsou Philips shit a že ztratili krok a bla bla .. má někdo zkušenosti s touto značkou či tímto typem, kdo by mne poradil? Jak je na tom v porovnání třeba s 37" SAMSUNG LE37C650[/quote]

tak to je přesně vidět,že buď jsou ty prodavači špatně informovaný a nebo jako vždy co nemaj na krámě tak to pomluvěj aby ti prodali co potřebujou.jinak já jsem je teďka měl vedle sebe a s klidem můžu říct že oba modely jsou na tom velice dobře obrazově ale pro philips hraje lepší ostrost a o proti loňským modelům je kvalita o dost lepší.navíc ambilight je taky dobrá věc ale cena je zase lepší pro samsung.takže oba modeli jsou na špici co se týče dané cenové kategorii.jinak mně se víc líbí design philips a co se týče přehrávání kontejnerů a formátů z hdd nebo flash tak to oba zvládají výborně