Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: propojení PC-DVI s Tv-HDMI

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdravím všechny,mám propojenej pc s tv přes toto:PC-dvi-přechodka D-sub-30metrů dlouhej kabel koncovka D-sub a TV.Problém je v tom že ve finále se mi obraz vlní že se na to nedá koukat.Horizontální příčné putující pruhy.Zkoušel jsem to doladit ale bohužel nejde mi to. Obnovovací frekvence je 60hz.Uvažuju o koupi jiného kabelu DVI-HDMI.Zvuk si vedu zvlášt kabelama takže mi jde jen o obraz.Otázka zní: nebudu zase na tom stejně s obrazem když potřebuju kabel 25m dlouhej?? Super by bylo hodit mi link na kábloš. S pozdravem a s díky Martin
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 10-05-2010 v 05:28
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

problem so zemou .. odpoj kablovku zo steny .. ak to prestane kup oddelovac ..

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Budes na tom lepsie, kedze pojdes digitalne.
    Ciary teda necakaj, ale budes rad, ked ti to pojde. Kvaliatne kable o tejto velkosti totiz nie su zrovna lacne a pri tych ostatnych riskujes (idealne mat moznost odskusat, v pripade problemov vratit).

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Mnooo, ani sa nedivim, ze na 30m pri analogovom prepojeni (D-Sub) ma vlnity a zaruseny obraz. Tento sposob prepojenia je znacne nachylny na EM rusenie (single ended RGB) a na tu vzdialenost tomu nepomoze ani svatena voda.

Pri digitalnom (HDMI, DVI) prepojeni na 25m je uz problem s prilis vysokym utlmom kabla na vyssich frekvenciach, vo vysledku je to bez aktivneho zosilnenia nepouzitelne. A to vo vacsine pripadov aj u drahych kablov. Pri 25m uz treba radsej pouzit aktivny HDMI extender.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

taham RGB 60+ metrov a ziaden problem tam neni .. stacia kvalitne kable ..

Aktivny HDMI extender na 50m stoji menej ako kvalitny 10m HDMI kabel .. sice treba priratat dake CAT5/6 kable .. ale to neni az taka palba .. a zaroven to predlzi aj dialkovu ovladacku ..

Podobná témata

1. Propojení PC(DVI)-->LCD TV(HDMI) - jak na zvuk?
    Od Andree v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 127
    Poslední příspěvek: 11-07-2014, 16:57
  2. hdmi propojení arc
    Od Swep v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-11-2011, 20:20
  3. propojení PC a TV přes HDMI
    Od Doom v sekci Bastlení
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 03-07-2011, 13:50
  4. Propojení HDMI - DVI