Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ZAvi do MPEG bez ztraty kvality zvuku

mig1111 (0)|20.4.2004 00:12
Ahoj. prevedl jsem AVI do MPEG 2(SVCD)pomoci TMPGEnc2.5 plus (snimkovy server VD)abych to mohl dat pak na DVD a stalo se mi, ze v MPEGU mam o dost horsi zvuk nez riginalni AVI. Prosim o radu jak to udelat aby zvuk mel stejnou kvalitu, jako original. Diky za pomoc. Mig.
bundadj (93)|20.4.2004 10:41
mig1111 : svcd nepodporuje ac3 zvuk, takze prevodu do mpeg multichannel se nevyhnes...oatzka je zda pri dobrem postupu a sw je rozdil hodne znat ? Ja svcd nedelam takze neupresnim...
Hawkey_tvf (434)|20.4.2004 11:42
MPEG-1 layer 2 audio sa ac3 NEVYROVNA NIKDY. Obavam sa ze ani nepriblizi. Ten multichannel nemusi zozrat player. Da sa poexperimentovat s downmixom, ale vidim to na pomerne strateny boj.
ViKinG (793)|20.4.2004 11:58
Hawkey: pro SVCD máš ale předem AC3 mimo hru... Ad multichannel: zatím ho přehrály všechny playery co jsem zkoušel (desítky různých typů) tím netvrdím že se nemůže stát, že některému nebude chutnat. Při normálně provedené konverzi je pro 99% lidí změna nepostřehnutelná...
mig1111: převod AVI, nic neříká o tom z čeho si převáděl... avi je kontejner kde může být skoro cokoliv.
bundadj: Ani mi není jasné kde berete jistotu že původní zvuk je AC3????
bundadj (93)|20.4.2004 12:36
Viking : tak nak sem predpokladal, ze z mp3 ci oggu by pri mp2 nebyl tak vyraznej rozdil o kterym psal...

kazdopadne pravdu mas v tom, ze jen on vi o jaky format jde :-)