Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AverTV Hybrid Ultra USB (M039R) nekompatibilní s WMC

Levac (2)|7.5.2010 05:21
Jestli mi někdo poradí, tak mu snad pošlu lahev Whisky.
Mám uvedený TV tuner a podle výrobce - (okopírováno):"Díky neustálému úsilí ve vývoji moderní multimediální zábavy, AVerTV Hybrid Ultra USB je plně kompatibilní s platformou Windows Media Center Edition jak v analogovém , tak i v digitálním režimu." Bohužel - při nastavování televize označím vstup do tuneru (je jedno jestli pozemní DBV-T nebo DBV-C) - např. u DBV-C se po označení již v okénku objeví obraz právě naladěného kanálu na DIGI TV.(kliknu "Další") Na dotaz jestli mám připojený tuner kliknu "Ano" - "Další" - na této stránce mi nahlásí, že nenašel IR ovládání a dál mě nepustí - mohu jen "opakovat","zpět nebo "ukončit". Samozřejmě, že DO tuner má. Už jsem z toho nešťasný. Stáhl jsem pro WMC nový service pack 2 - je znát, že je rychlejší ale jinak nic. Když označím, že nemám připojený tuner, tak naladí jen kanály DBV-T ale DIGI TV prostě nenaladím. Stáhl jsem nejposlednější drivry tuneru, nic platné. Tak nevím jestli je chyba v tuneru nebo ve WMC. Nemáte někdo zkušenost s mým problémem. Mám Visty Home Premium, PC Amilo Siemens-Fujicu. Uvažoval jsem i upgrade na W7 ale kdo ví jestli by to pomohlo.
Ivo Mašek (10205)|7.5.2010 09:52
Jsou tam dva rozpory:
1) DVB-C je "digitální kabelový signál". Kabelový digitál ten tuner ale určitě neumí
2) DigiTV není šířena kabelovým digitálním signálem. Ale mohu se mýlit, samozřejmě. Nejsem si jistý, zde také šíří analogový signál - mám ale dojem, že nikoli.
Levac (2)|7.5.2010 14:49
Omlouvám se, nechtěl jsem to rozvádět a tak jsem použil zkratku DVB-C. Signál z reciveru DIGI je upraven na analog. Ve výběru WMC TV signálu je jako "kabel" a jak již jsem uvedl, signál z tohoto vstupu v pohodě najde ale jen kvůli DO mě nedovolí dokončit nastavení a pošle mě kamsi....