Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 50

Téma: Zkušenosti s Sharp LC-40LE705EV/Sharp LC-40LE810E/Sharp LC-40LE820E

Nováček
    Registrace
    May 2010

Sháním 40" TV a do oka mi padl Sharp a jeho nové modely. Zatím suverénně nejlevnější a nejdostupnější se jeví Sharp LC-40LE705EV. Vyplatí se připlatit za Sharp LC-40LE810E cca 4000 Kč nebo byste mi doporučili zcela jinou TV.

Zdroj signálu DVB-T, sledování TV se zaměřením na fotbal, pokud možno spíše matnější displej. Moc díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Tak tohle srovnání by mě zajímalo taky- ta LE810 mě hodně láká-díky RGBY by mohl být super obraz, ale zase Edge LED oproti Full LED no nevim..stejně ale pro ní jsem na 99% rozhodnutý...
    Naposledy upraveno uživatelem xfertig: 26-05-2010 v 18:18

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Obraz na LE810 je vyborny. Pre mňa o dosť lepši ako na LE705. A aj recenzie so mnou suhlasia.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

jj je to můj favorit
    Nemohl bys, prosím, napsat nějaký linky na recenze? Ja našel něco málo jenom na flatpanels..

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Super díky moc, jdu to přelouskat

Nováček Avatar uživatele Pucmeloud
    Registrace
    Apr 2005

Tak jsem si koupil SHARP LC-46LE705EV....no hraje pěkně, sice drobné vady na kráse jsem našel, ale za tu cenu je to vynikající televizor.
    Mechanické provedení je ale hodně "plastové" (několik let jsem měl Fujitsu-Siemens Myricu 40V, která měla kovový duralový rám a zadní kryt z plechu....dodnes jsem neviděl designově hezčí televizor).
    Konektory zezadu neumožňují televizor pověsit na zeď s mezerou menší než 15 mm...
    Dálkový ovladač je opravdu "levný" a nehezký...
    LED podsvícení je dobré, ale v rozích je vidět tmavé kouty...proč to nevím.
    Programování je neskutečně široké, lze nastavit např. obrazové parametry do nejmenších detailů. Něco pro šťoury a hračičky))
    Trochu nechápu omezené možnosti volby rozměru obrazu při provozu přes HDMI vstupy, ale zatím tápu v programování.
    Spotřeba je při standardním provozu opravdu necelých 100 W !!! To se výrobci hodně povedlo. Digitální příjem zatím neprovozuju, mám pouze kabelovku s HD signálem. Obraz se mi opravdu líbí, jsem velice spokojen.
    Rád bych získal zkušenosti ostatních, některé věci jsou mi nejasné (zatím) ) a přivítám každou dobrou radu.

Registrace
    Apr 2005

Že by žádný druhý spokojený majitel?

Registrace
    Apr 2005

Mámes jeden problém s mým domácím kinem: Sharp mám připojený na DVD přehrávač DENON 1920 přes HDMI vstup/výstup, DVD je nastaven na TV 16:9 wide . Jenže když přehrává DVD ve formátu 4:3, TV jej zobrazí roztažený na celou plochu, tedy 16:9. Pokud na TV vyvolám nabídku změny formátu, nabídne mi pouze "široký režim" a v něm volby "plný" a "bod po bodu". Jinak nic....
    Když ale sleduji TV signál ze STB TechniSat, který je také připojen přes HDMI, tak se v nabídce formátů objeví všechny možné formáty obrazu včetně 4:3. Nevíte, co s tím? Nastavením DVD na 4:3 se asi nic nevyřeší...
    U předešlé LCD Fujitsu-Siemens se dal přepínat formát v libovolném režimu vstupu, ale u Sharpu to nejde...nebo jo?

Registrace
    Apr 2005

Máme jeden problém s mým domácím kinem: Sharp mám připojený na DVD přehrávač DENON 1920 přes HDMI vstup/výstup, DVD je nastaven na TV 16:9 wide . Jenže když přehrává DVD ve formátu 4:3, TV jej zobrazí roztažený na celou plochu, tedy 16:9. Pokud na TV vyvolám nabídku změny formátu, nabídne mi pouze "široký režim" a v něm volby "plný" a "bod po bodu". Jinak nic....
    Když ale sleduji TV signál ze STB TechniSat, který je také připojen přes HDMI, tak se v nabídce formátů objeví všechny možné formáty obrazu včetně 4:3. Nevíte, co s tím? Nastavením DVD na 4:3 se asi nic nevyřeší...
    U předešlé LCD Fujitsu-Siemens se dal přepínat formát v libovolném režimu vstupu, ale u Sharpu to nejde...nebo jo?

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

To je divné. Výběr poměru stran 4:3 by měl být možný pro kařdý HDMI vstup. Na DVD přehrávači nech nastavený výstup 16:9 (máš 16:9 televizor). Zkus jiný HDMI vstup, nebo zkus vypnout automatické přepínání formátů.

Registrace
    Apr 2005

Chová se to stejně na každém HDMI vstupu...ať je to signál z DVD, nebo ze SatTopBoxu.

Registrace
    Nov 2009

Takže problém je jen s DVD přehrávačem, s STB vše O.K. Zkus tedy přenastavit výstupní signál na DVD přehrávači, nevím jaké máš možnosti nastavení.

Registrace
    Apr 2005

No spíše s HDMI vstupy na TV. Na DVD žádné automatické přepínání formátů není. Pouze pokud sleduji HD TV signál z STB, tak tam se formát automaticky správně přepíná sám.

Registrace
    Nov 2009

Když ti HDMI vstupy na TV pracují správně se signálem z STB, tak by měly pracovat dobře i se signálem z DVD přehrávače. Jaké možnosti nastavení poměru stran výstupního signálu máš na DVD přehrávači?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sharp LC-40LE810E
    Od Suri v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-02-2012, 10:09
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2011, 18:04
  3. LCD: Sharp lc-40le810e
    Od Xhibit v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:14
  4. Sharp LC-40LE810E neboPhilips LCD TV 42PFL7685H
    Od edfu v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2011, 17:43
  5. Sharp LC-40le705ev vs Philips 40PFL5605H vs....
    Od LUKY7 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:50