Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: m2ts z HD kamery nejede zvuk

Nováček
    Registrace
    May 2010

Mám JVC Everio HD300 (AVCHD) videokameru, jsem naštvaná soubory MTS, neboť counldn't být edit on Adobe Premiere, ale teď jsem zjistil, nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak vyřešit to-stačí použít profesionální HD Video převodník , které lze převést MTS / TOD / MOD do wmv, mov, mp4, avi, atd. bez problémů.

Možná můžete zkusit převést. MTS do jiného formátu pomocí tohoto programu.
    http://www.pavtube.com/hd-video-converter/
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tak po delší odmlce píšu jenom pro doplnění. Problém se mi podařilo nakonec vyřešit pomocí programu Handbrake http://handbrake.fr/
    Program je zadarmo a umí převody do mkv a m4v, má přednastavené profily a nebo je možné je editovat a uložit si vlastní, dále umí dávkový převod což se mě určitě hodí. Dále využívá všechny jádra procesoru (max 9 myslím).
    Bohužel nějaký jednoduchý převod pro přehrávání na TV Samsung jsem nenašel je třeba video překonvertovat.
    Na mém předchozím PC Sempron 2800 byla konverze zničující (minuta videa=hodina konverze), nicméně dnes už tepe v mém PC Phenom II X4 965 a to už je jiné kafe ;-)
    Díky za rady!
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 21:37
  2. PxDVR3200 H - problem .. nejede zvuk
    Od pas!k v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-11-2008, 19:12
  3. Nejede mi zvuk u zaznamu koncertu
    Od pafculka v sekci Úpravy, ripping a ochrany