Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zachytavaci programy

Kenobi (5)|5.2.2005 10:42
Chystam se koupit TV kartu.Asi Winfast PVR2000.Docetl jsem se ale, ze originalni software k TV kartam stoji za prd.Nemam v tom prehled a rad si necham poradit nejaky programek.Slysel jsem o FLY2000 atd....
Zadne porovnani podobnych programu jsem vsak nenasel...Dik za info...
Ivo Mašek (10205)|5.2.2005 10:47
Karty od Leadteka nemají rady alternativní software. Mají čip Conexant, který si s alternativními software moc nerozumí. Ten originální rozhodně špatný není. Pokud nemáš "bordel" v PC, neměl bys s ním mít problém.
Milosbb (889)|5.2.2005 13:09
Fly2000 ti asi s TV kartou s chipom Conexant nepojde.Ja mam TV kartu s chipom Philips SA 7134 a FLY funguje perfektne.Ten program je stavany hlavne pre Philips chip.
Milosbb (889)|5.2.2005 23:43
[quote=Kenobi]Chystam se koupit TV kartu.Asi Winfast PVR2000.Docetl jsem se ale, ze originalni software k TV kartam stoji za prd.Nemam v tom prehled a rad si necham poradit nejaky programek.Slysel jsem o FLY2000 atd....
Zadne porovnani podobnych programu jsem vsak nenasel...Dik za info...[/quote]

A naozaj chces prave tuto TV kartu ? Pozri sa do sekcie TV karty.K tejto karte je tam najviac otvorenych threadov.Ze by mala najviac problemov ?
Ale mozno to bude tym,ze je asi najviac pouzivana.
Ivo Mašek (10205)|6.2.2005 11:18
Ale mozno to bude tym,ze je asi najviac pouzivana.
V roce 2003 nejprodávanější tv karta v ČR. (pokud statistiky nelžou :-) )
pavelpt (2713)|6.2.2005 12:32
[quote=Milosbb]Fly2000 ti asi s TV kartou s chipom Conexant nepojde.Ja mam TV kartu s chipom Philips SA 7134 a FLY funguje perfektne.Ten program je stavany hlavne pre Philips chip.[/quote]


Nezakládá se zřejmě na pravdě, jede to zhruba 3,5 x lépe než s jakýmkoliv jiným software. :-) .Musíš ovšem vyhodit všechno za co jsi zaplatil (možná kromě systemu) a použít produkty co jsou zdarma, co dělal nějaký student na koleně mezi 5. a 6. pivem.Pak to jede.
ODSakEda (2278)|6.2.2005 15:06
[quote=Ivo Mašek]Karty od Leadteka nemají rady alternativní software. Mají čip Conexant, který si s alternativními software moc nerozumí. Ten originální rozhodně špatný není. Pokud nemáš "bordel" v PC, neměl bys s ním mít problém.[/quote]

Naprostý souhlas i osobní zkušenost!!!

Jde jen o to, nepoužít sice orig. aplikaci, ale myšleno tu na přiloženém CD!!!...

Např. na Levi.cz jsou aktiální, a stále průběžně aktualizované(!), tak jak chodí kritika od lidí co objevili hrubé nedokonalisti(ideální řešení u složitých systémů ani neexistují!)!
Tuto zpětnou vazbu a poučení leadteku a rychlou opravou v rámci možností systému TV karty si na Leadteku moc cením!
embe (99)|10.2.2005 21:55
Např. na Levi.cz jsou aktiální, a stále průběžně aktualizované(!), tak jak chodí kritika od lidí co objevili hrubé nedokonalisti(ideální řešení u složitých systémů ani neexistují!)!
Tuto zpětnou vazbu a poučení leadteku a rychlou opravou v rámci možností systému TV karty si na Leadteku moc cením!


To je dobre jak STEHNO!!! Takto keby makali vsetci vyrobcovia software k hardware!!!Klobuk dole.