Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Který projektor vybrat

MR_Mrkew (9)|17.4.2010 19:29
Již delší dobu přemýšlím o koupi projektoru převážně na sledování blu ray filmů a hraní her vše z ps3.
Zaujali mě tyto projektory Acer H5360, Optoma HD65, Optoma HD200x a Optoma HD20. Máte někdo zkušenosti s uvedenými typy projektoru, nebo máte nějake doporučení v této cenové skupině?

Díky za rady a názory
MR_Mrkew (9)|17.4.2010 20:17
Popřípadě můžete psát s jakým projektorem máte zkušenosti vy a samozřejmě cenu ....
Georgez (22)|20.4.2010 16:11
Vybiral jsem projektor od listopadu 2009. Stravil jsem spoustu casu hledanim, porovnavanim a ctenim recenzi. Puvodne jsem uvazoval o rozliseni "HD ready", nakonec jsem dospel k nazoru ze na velkem platne ten rozdil bude asi videt a tak jsem zuzil vyber na full HD. Probral jsem snad vsechny varianty a modely a zvazil vsechny pro a proti. Po precteni desitek clanku, recenzi a nazoru a zvazeni financnich moznosti jsem se nakonec rozhodl pro Epson EH-TW3500. Puvodne jsem planoval neco kolem 20 tisic, tento stal 31, ale nelituji teto investice a jsem hodne spokojeny. Muzu potvrdit ze lens shift a solidni zoom jsou k nezaplaceni. A nativni rozliseni je pri uhlopricce napr. 240 cm hodne, ale fakt hodne dulezite. V podstate kdyz pak si pustite film z DVD a proti tomu jiny 1080p, tak uz DVDeckama zacnete temer opovrhovat. Rekl bych to tak, kde jak kde, ale u projektoru ma full HD fakt vyznam, protoze ten rozdil svinsky bije do oci. Rekl bych ze tady teprve zacina skutecne domaci kino a vsechny televize i ty nejvetsi jsou pri tom nevalni bridilove. Jeden muj pribuzny, byl velmi pysny na svoji novou plazmu, dost mu ale spadl hrebinek, pote co videl par ukazek full HD filmu na mem projektoru.
MR_Mrkew (9)|22.4.2010 18:27
Děkuji za odpověď a zajímavý tip budu o tom uvažovat ...
Jarda80 (31)|27.4.2010 09:15
[quote=MR_Mrkew;278582]Děkuji za odpověď a zajímavý tip budu o tom uvažovat ...[/quote]

Moc dlouho bych o tom neuvažoval. Jsem taky vlastníkem EH-TW3500. Skvělý projektor.
Moff (39)|27.4.2010 13:35
[quote=Jarda80;279135]Moc dlouho bych o tom neuvažoval. Jsem taky vlastníkem EH-TW3500. Skvělý projektor.[/quote]

Stím souhlasím :-)
Neregistrovaný (0)|28.4.2010 10:27
Já asi před 14 dny také vybíral a nakonec skončil u BENQ W1000... Jak psal kolega výše, FullHD je prostě FullHD a na projektoru je to hodně vidět. Dříve jsem měl SVGA (1024x768) a ten rozdíl je viditelný na první pohled...
Michalda28 (43)|29.4.2010 11:32
[quote=;][/quote]
S tím můžu souhlasit, kupoval jsem Benq W1000 na vánoce, tj. jedu teď 4 měsíce a jsem nadšený. Je to jiné než sledování televize (nejsem fanda), má to atmosféru. Jak se jednou začne používat projektor, je těžké vracet se k televizi, není to dost.
MR_Mrkew (9)|1.5.2010 18:29
Děkuji za další příspěvky, když to tady čtu, tak jsem čím dál tim víc nedočkavější.
Dokonce jsem i zkontroloval YouTube a pár videí jsem tam našel a musím říci že obraz vypadá super.