Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s upgrade sw pro WinFast 2000 Expert

hradlo (1)|19.4.2004 20:45
Stahnul jsem si ovladace (all_drv_88x_40212) a novy sw (ALL_WinFastPVR_40318) pro WinFast. Ovladace jsem aktualizoval pres spravce zarizeni volbou aktualizuj. Pri posledni polozce to chtelo restart. Tak jsem to restartoval. Pak jsem spustil instalaci sw - probehla uspesne, pamatuju si, ze to psalo "udrzba byla uspesne dokoncena" nebo tak neco.
No a po restartu nenabehnul rezidentni programek co ceka na povel od DO. Pak jsem zjistil, ze ta "udrzba" mi proste odinstalovala TV kartu (ovladace ne jen sw). Kdyz spustim instalacni sw znova, tak se to pta jen jestli chci odinstalovat TV kartu... To JA ALE NECHCI! :-?

Prosim poradte, jak tu kartu znova rozchodit... Dotedka mi fungovala s uplne tim puvodnim sw a ovladaci bez problemu. (Mam Win XP Home.)

PS: Tak jsem si zase jednou neco chtel upgradnout... :-&
Tomáš Pácl (21)|20.4.2004 07:28
To se mi stalo také s DeLuxe verzí. Pomohlo odinstalování jak ovladačů, tak PMR aplikace (obojí klasicky přes Ovládací panely, Přidat nebo odebrat programy) a opětovná instalace.
Doom (2331)|21.4.2004 12:35
Ahoj.

Měl jsem podobnou zkušenost. Přeinstalovával jsem ovladače i PVR a po odinstalaci PVR se mi ten program odinstaloval nějak divně a v registru mi zůstal viset nějaký klíč související s PVR. Pomohlo ruční smazání PVR a promazání registrů - rušil jsem všechny odkazy na WinFast a Expert, které mi připadaly podezřelé :-) (ovšem pozor, teď mi zase pro jistotu :(( karta nejede s jiným softwarem než s PVR!!)