Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Výběr nové LCD 46-47

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj, potreboval bych poradi mam tu 2 kandidaty a nemuzu se rozhodnout Jinak budu to primarne pouzivat na HD filmy a hrani Pc her.

SONY BRAVIA KDL-46W5500
    nebo
    LG 47SL9000

Předem dekuji za odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

mezi temito bych volil LG

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Připlatil bych a koupil špičkovou TV : Toshiba 46SV685DG ( https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...ighlight=sv685 )

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

k cemu

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od geronimoh Zobrazit příspěvek
    Připlatil bych a koupil špičkovou TV : Toshiba 46SV685DG ( https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...ighlight=sv685 )
    chcel si povedat "priplatil", lebo cenovy rozdiel 500EUR nie je len zanedbatelny doplatok ...

Registrace
    Nov 2009

Zanedbatelná částka to není. Nicméně by to podle mě byla dobrá investice.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

v tom pripade nechapu proc si neinvestoval investice do televize neni nikdo dobra investice, stejne jako do auta

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od ladik1983 Zobrazit příspěvek
    v tom pripade nechapu proc si neinvestoval investice do televize neni nikdo dobra investice, stejne jako do auta
    Nemůžu investovat něco co nemám, to snad chápeš. Svou 46" Toshibu jsem koupil za rovných 20tis.

Pro zajímavost přidávám "Spolehlivost domácích spotřebičů" ( zdroj : http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?c...295T07A&r=test)

Televizory

Značka Spokojenost (%) Poruchovost (%)

Mitsubishi 88 15
    JVC 88 15
    Panasonic 85 14
    Philips 84 12
    Sony 84 16
    Toshiba 84 29
    OTF 82 26
    Daewoo 76 26
    Grundig 77 30
    Samsung 64 31
    GoldStar 59 43 ............ LG = Lucky Goldstar
    Funai 58 40
    Tesla 57 28
    Naposledy upraveno uživatelem geronimoh: 06-04-2010 v 20:58

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

proc sem tedy pletes TV ktera je o polovinu ceny drazsi nez TV vybraneho uzivatelem - to ze nemas penize ty neznamena ze ostatni je maji a chteji "investovat" a tou 10 let starou tabulkou si to opravdu podtrhl

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od ladik1983 Zobrazit příspěvek
    proc sem tedy pletes TV ktera je o polovinu ceny drazsi nez TV vybraneho uzivatelem - to ze nemas penize ty neznamena ze ostatni je maji a chteji "investovat" a tou 10 let starou tabulkou si to opravdu podtrhl
    Nevyvolávej tady "flame". SantaX neuvedl cenovou hranici, ani že nechce slyšet o jiných modelech. Tak se věnuj tématu a ne mě.

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od geronimoh Zobrazit příspěvek
    Nevyvolávej tady "flame". SantaX neuvedl cenovou hranici, ani že nechce slyšet o jiných modelech. Tak se věnuj tématu a ne mě.
    cenovu hranicu neuviedol, ale podla jeho zakladajuceho prispevku nemam ani dojem, ze by chcel pocut o inych modeloch ako sam uviedol. veta "mam tu 2 kandidaty a nemuzu se rozhodnout" je myslim dostatocne charakterizujuca ucel zalozenia tohto vlakna...

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

uz zalozeni tohodle prispevku je flame kdo bude cumet na TV on nebo ten kdo mu radi, jesi mu jde o funkce muze se podivat do popisu specifikaci, pokud o obraz muze vyrazit do obchodu a porovnat na zivo a ne se tady tak debilne ptat

Nováček
    Registrace
    May 2007

Konečně jsme se dostal k PC Jinak cena přichází v úvahu max 35K. Modely vypsané na začátku příspěvku můžu mít Sony za 28K a LG 29K a to mi přijdou slušné ceny. Jinak se nebraním jiným modelům, ale max do těch 35K A nejlépe tu která se bude nejlépe kamarádit s PC , ale to si nemyslím ze by byl problém, dál je hlavní uchycení na zeď a čim menši bude spotřeba tím lepe, ale ne na úkor obrazu.

No mě osobně se líbí víc design Sony, ale to taky neni vsechno

To : ladik1983
    Jinak nenašel jsem téma kam to hodit.. Kdo na to bude koukat samozřejmě že já, ale šlo mi o to jestli někdo nemá jednu z výše uvedených Tv doma aby mi řekl své dojmy a poznatky. Dál co se tyče těch specifikaci tak na ně úplně nedám jelikož ne každá televize odpovídá to co je psáno a též může byt o něco lepší TV s papírově horšíma parametrama, teda aspoň podle mě. Eng recenze jsem prošel a na ty dam vic a nějaký obrázek jsem si udělal. Co se týče návštěvy krámu tak moc nestíhám a pochybuji ze je budou mít obě vystavené v prvním krámu kam půjdu a nejlépe vedle sebe a se stejným signálem
    Naposledy upraveno uživatelem SantaX: 06-04-2010 v 23:40

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Taky během pár měsíců mě zřejmě bude čekat koupě LCD - cca 42" nebo 46", ale dost lidí říká že spíše 46" (pozorovací vzdálenost okolo 3 m). Viděl jsem o víkendu v Datartu LCD Sharp Aquos - nevypadal špatně. Což takhle Sharp LC-46LE700E s XGEN- panelem užívající systém podsvícení Full LED a zároveň 100Hz technologií? Má i nízkou spotřebu el.energie a dá se pořídit od 33.600 Kč.
    V tom Datartu jsem sice viděl v této úhlopříčce "šestistovku", ale ta nemá 100Hz...Ten Sharp 46LE700 byl nedávno hodnocen v časopise Stereo-Video a obraz vynikající...

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Donic Zobrazit příspěvek
    Taky během pár měsíců mě zřejmě bude čekat koupě LCD - cca 42" nebo 46", ale dost lidí říká že spíše 46" (pozorovací vzdálenost okolo 3 m). Viděl jsem o víkendu v Datartu LCD Sharp Aquos - nevypadal špatně. Což takhle Sharp LC-46LE700E s XGEN- panelem užívající systém podsvícení Full LED a zároveň 100Hz technologií? Má i nízkou spotřebu el.energie a dá se pořídit od 33.600 Kč.
    V tom Datartu jsem sice viděl v této úhlopříčce "šestistovku", ale ta nemá 100Hz...Ten Sharp 46LE700 byl nedávno hodnocen v časopise Stereo-Video a obraz vynikající...
    co takto prekonat svoju lenivost a zistit, ze vlakno tykajuce sa SHARP LE600/700 tu uz davno zalozene je? https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=21458

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vyber nove TV na 50. narozeniny
    Od C.I.S.I. v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 07-06-2011, 07:41
  2. LCD: Výběr nové TV
    Od Seidl v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-02-2011, 11:02
  3. Výběr nové TV +- 20.000