Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SB Audigy a ASIO

ruda (134)|19.4.2004 20:22
Ahoj lidi.
Mám zvukovku SB Audigy, výstup nastaven na 5.1. Potud vše v pořádku.
Nemohu ale nastavit ASIO Multimedia v Nuendu tak aby viděl 6xrepro.
Vidí jenom 2 kanály. Pomůže mi někdo ?
stayman (12393)|5.5.2004 00:35
Mal si si kupit poriadnu zvukovku, nielen ze by si videl, ale aj pocul :-D
ruda (134)|8.5.2004 11:23
Výstup nastaven na 5.1, potud vše v pořádku (myšleno i zvukově), tzn., že
Audigy 5.1 zvuk a ASIO podporuje a i hraje. Mixuju zvuk ve Vegasu i v AP Pro v 5.1.
Já jsem jenom doufal, že se najde nějakej bourák, kterej v přemíře své laskavosti si sedne k PC a popíše postup jak nastavit ASIO Multimedia Driver v softu (Cubase, Nuendo) tak aby i blbec jako já pochopil co je špatně a něčemu se opět přiučil.
Vysmívat se druhýmu umí fakt každej a tyhle fóra jak jsem doufal od toho tady snad nejsou. Dík za radu, fakt mi to pomohlo. Ruda
stayman (12393)|8.5.2004 11:45
Ked budem v studiu, pozriem sa ti na to, ale Audigy tam nie je 9-)
ruda (134)|9.5.2004 10:04
Děkuju, budu rád. Ruda
ruda (134)|14.5.2004 02:46
Nainstaloval jsem SB Audigy 2 v domnění, že bude lépe, ale zase nic.
Sice 5.1 zvuk funguje, v Ap Pro a Vegasu jde mixovat, ale nemohu nastavit v Nuendu a v Cubase ASIO Multimedia Driver tak aby viděl 6 kanálů. Najde se borec, kterej mi poradí jak na to ?
stayman (12393)|9.6.2004 04:05
Sorry,ale zabudol som... No v studiu je len integrovana zvukovka a dost dobra externa, ale stereo, takze som to nemal ako skusit, ale dozvedel som sa, ze to s orig.ovladacmi pravdepodobne nepojde, a jediny liek su nejake upravene, tak skus, nieco som nasiel, ale ak nezabudnem a budem este s tym clovekom, tak sa spytam na presny typ, ak ovsem nezabudol on. :-D

http://kxproject.lugosoft.com/index.php?skip=1

ale mali by to byt oni, no nezarucujem, ale neboj, nemas co stratit, nanajvys ju budes mat v skrini, tak ako ja Audigy1 :-k
ruda (134)|13.6.2004 12:24
Audigy1 už ve skříni mám, ale dík za radu. Stáhnu a vyzkouším. Audigy 2 se chová tak, že v audio softech nenastavuješ ASIO ale Audigy 2 a pak 6xrepro vidíš a mixuješ.