Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Debuging dialkoveho ovladania pre TechniSat SkyStar HD2

panasonic650 (1124)|6.4.2010 00:01
Potreboval by som poradit ako odladit / identifikovat problem s dialkovym ovladanim k TechniSat SkyStar HD2 ktore je pripojene jackom priamo na karte vzadu. [size=-4](pre search dalkove ovladani remote control)[/size]

Tieto kroky som urobil

v "C:\Program Files\DVBViewer TE2" som spustil ts_winlirc.exe a nacital "C:\Program Files\DVBViewer TE2\technisat.cf".... potom dal analyze a potom skusam Raw Codes a nic mi to nechyta

ako zistim ze ktora cast moze byt problem ?

Vdaka.
re1.JPG
MAKcz (205)|6.4.2010 22:53
[quote=panasonic650;275999]Potreboval by som poradit ako odladit / identifikovat problem s dialkovym ovladanim k TechniSat SkyStar HD2 ktore je pripojene jackom priamo na karte vzadu. [size=-4](pre search dalkove ovladani remote control)[/size]

Tieto kroky som urobil

v "C:\Program Files\DVBViewer TE2" som spustil ts_winlirc.exe a nacital "C:\Program Files\DVBViewer TE2\technisat.cf".... potom dal analyze a potom skusam Raw Codes a nic mi to nechyta

ako zistim ze ktora cast moze byt problem ?

Vdaka.[/quote]

Neporadim, mam ke stejne karte IR prijimac na usb konektor, takze do krarty to nestrkam ;(
panasonic650 (1124)|6.4.2010 23:32
Asi bude vadna karta alebo cidlo. Dam ju na reklamaciu po tom ako vyskusam nejake veci okolo DVB-S.