Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr nové TV

Neuge (10)|5.4.2010 11:51
Zdravím. Tak před čtyřmy měsíci jsem se tady hledal rady ohledně koupi nové TV. Výsledek byl, že jsem se rozhodl pro plazmu. tak koutkem oka jsem pořád pokukoval po Panasonic TX-P42U10E (popř. S10E). Ale, najednou jsem narazil na LG 50PS3000. Pazma fullHD, 600Hz a 50palců za cca 19 000kč? Začal jsem hledat tady na foru, avšak, nic moc jsem o tomto modelu nenašel, mohl by mi tedy někdo stručně popsat, zdali má cenu o tomto LG uvažovat? Parametry jsou na tu cenu božské. Jediného, čeho bych se bál, je asi spotřeba, která bude na těch 50 palců asi celkem síla. Zajimala by mě kvalita obrazu, černá, no prostě klasický věci, co člověka při takové koupi mohou zajímat :), nejlépe praktické zkušenosti, ale třeba i recenze, které jsem teda taky nenašel. Díky moc za rady :)
Bankoko (122)|9.4.2010 18:18
Ma niekto novy model plazmy 50 PJ650 / 350 alebo 50 PK550? Moze byt aj v inej velkosti. Aka je kvalita obrazu a celkova spolahlivost tychto TV od LG. Dik.
vevodap (32)|21.5.2010 08:56
Mam doma nakonec 42PJ650, sice jenom 3 dny, ale zatim muzu rict ze spokojenost.
Co se obrazu tyce, spokojenost. Zatim pouze DVBT a mohu rict, ze to TV zvlada dobre. Byl jsem az prekvapen, jelikoz jsem cekal horsi (soude toho co jsem videl na prodejnach). Samozrejme pres USB jsem zkousel take, zadny problem, prehraje to kde co, kvalita podle toho co pustis. Co mi uelalo radost, utahne i exter disk WD250GB (zkouseno na 37LH5000 neuspesne). Klasika AVI bez prolemu koukatelny z cca 2 m. Jeste lepsi jsou pohadky pro deti (animovany). Jinak MKV bez problemu a to uz je pak parada. Kdyz na to koukam z mene nez 2 m tak se pristihnu, ze koukam na rastr, ale staci na to nemyslet nebo se kousek posunout a super. Ovladani co se menu tyce privetive, jednoduche. Trosku si budu muset zvyknout na ovladac (vetsi nez bych cekal do me ruky), ergonomie na par drobnosti dobra.
Zatim spokojenost po vsech strankach.