Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SatElita 2000 HD vs. Ferguson Ariva 100

LPK (177)|30.3.2010 16:22
Zdravím,
rád bych dostal radu ohledně výše zmíněných HD satelitních přijímačích. Nevím pro který z těchto dvou se rozhodnout. Oba produkty mi přijdou téměř shodné, ale nemám zkušenost a tak dám na doporučení ...

díky
VlaDamorava (466)|30.3.2010 20:04
Můj názor: Funkčně stejné prijímače. Otevřeny jsem je neměl, ale podle reakcí na různých forech, rozdíl v použitých součástkách a kvalitě smontování. U Arivy vypadlé šroubky a nezapojené konektory (viz topik Naladění Ferguson Ariva 200 HD). Ariva 100 je jednoduchší verze 200-ky. U Satelita si nikdo na podobné "výstřelky" nestěžoval. Výběr je na tobě!
losos (2977)|30.3.2010 20:48
Ariva má lepší displej a mnohem lepší DO...
Dále - hlavní rozdíl je ve firmware, který se mírně liší a nikdo neví, jak to bude s podporou firmware u SatElite dál.
Také na českých fórech lze nalézt o používání Arivy téměř vše (je to již "vybádáno"), kdežto o SatElita informace téměř úplně chybí !
V každém případě bych osobně radil koupit raději Arivu 200 HD. Finanční rozdíl je zanedbatelný.
LPK (177)|31.3.2010 09:09
díky za rady, já měl zato že rozdíl mezi Arivou 100 a 200 je pouze v tom že 200 má navíc ještě Cl slot. Ano o tom že SatElita by měl být "prý" kvalitněji zpracován jsem četl, ale bohužel nemám možnost nikde toto prověřit ....