Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kodovane vystupy pri DIVX filmoch?

Peter_KE (190)|30.3.2010 15:44
zaujimalo by ma ake kodovanie alebo aka ochrana je pouzita v mojom pripade:
Stiahnem na HDD recordera panasonic DIVX film, recorder pripojim na TV a mozem pozerat film, ale ked vystup z recordera (to je jedno aky) pripojim na druhy recorder (panasonic) tak druhy recorder nechce nahrat pusteny film. Skusal som aj zapnut nahravanie pred tym, ako pripojim vstupny signal do recordera ktory ma nahravat ale v tom momente sa vypne nahravanie. Vyskusal som recordery spojit cez TV pomocou scart ale dopadlo to rovnako. Ako to funguje?
Pitomec (10211)|30.3.2010 16:06
U analogového propojení je tam ochrana Macrovision a digitální propojení není možné (rekordér má max. FireWire/USB/SD vstup a HDMI výstup, což nenakombinuješ). Ovšem nějak jsem nepochopil smysl tvého snažení...
artam (1147)|30.3.2010 16:35
Tiez mi nie je jasne, aky ma zmysel analogovo kopirovat prehravany DivX... to je nejaka nova forma sadomaso? :D
Peter_KE (190)|31.3.2010 15:55
to nebola ziadna forma sadomaso :D len kolega v robote skusal spravit z divx filmu DVD Video ale tak nijak sa nam to nepodarilo...
vivid.sk (11472)|31.3.2010 16:00
a to cez DVD rekorder? wtf ...tak to som este nepocul :D

keby kolega trosku rozmyslal tak google mu vrati plno softov, ktore jednym klikom vyrobia DVDcko z ineho zdroja. Napriklad ConvertXtoDVD (velmi user friendly).