Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

svítící body na LCD

vsvoboda (16)|29.3.2010 20:35
mám dojem,že se tento problém už zde řešil,ale nemohu to najít-na lcd panelu se po čase objevil svítící bod.můj dotaz je tento-za prvé dá se s tím něco dělat?(žít se s tím dá)za druhé-stává se to i u panasonic tx-l32?(rád bych ho totiž koupil) prosím o radu,nebo o nasměrování na příslušný příspěvek. díky-svoboda v.
vivid.sk (11472)|29.3.2010 22:14
dá se s tím něco dělat?
Nie (ak nepocitam vymenu panelu)

za druhé-stává se to i u panasonic tx-l32?
Je to vec panelu, a viacmenej vec nahody. Co sa tyka moznosti vymeny panelu (TV), mnohe firmy to robia od urciteho poctu vadnych pixlov. Viac info by mal poskytnut autorizovany servis konkretnej znacky.
SlavoF (834)|29.3.2010 22:56
[quote=vsvoboda;274841]mám dojem,že se tento problém už zde řešil,ale nemohu to najít-na lcd panelu se po čase objevil svítící bod.můj dotaz je tento-za prvé dá se s tím něco dělat?(žít se s tím dá)za druhé-stává se to i u panasonic tx-l32?(rád bych ho totiž koupil) prosím o radu,nebo o nasměrování na příslušný příspěvek. díky-svoboda v.[/quote]
inak škoda , že neviem z príspevku vylúšťiť o aký tv sa jedná, asi to je tajné, lebo iný problém napísať to nevidím :-)
vsvoboda (16)|30.3.2010 22:07
[quote=SlavoF;274904]inak škoda , že neviem z príspevku vylúšťiť o aký tv sa jedná, asi to je tajné, lebo iný problém napísať to nevidím :-)[/quote]
pokud jde o mne-chci pansonic s panelem IPS Aplha,100Hz,full...postiženou tel.Sharp,má známý-vpravém dolní rohu(20cm od spodu i boku)svítí trvale bod. přesné ozn.typu mohu zjistit.(je téměř nový-dvb-t tuner,cl slot ...
vivid.sk (11472)|30.3.2010 22:12
je téměř nový-dvb-t tuner.

Tie body su na novych paneloch od vyroby a pocas zivotnosti (az na vynimky) nevznikaju. Takze bud mas stastie, alebo nemas.