Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: Plazma+NB+Přehrávání ve HD rozlišení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    3) myslim, ze od 1.8.5 to urcite ide. (idealne je pouzit verziu 2, ktora spolupracuje s poslednymi verziami drivrov)
    Já tu 2,0 nemůžu nikde sehnat ani jako trial na odzkoušení.Nemáš link ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Stáhnul jsem CoreAVC 2.0 nainstaloval a pustil film,který měl 720p.Vytížení cpu okolo 25%..Pak jsem CoreAVC 2.0 odinstaloval a schválně pustil film znova kolik schválně využití cpu bude a bylo taky 25%.Vůbec žádná změna,takže CUDA asi pořád nefunguje.Ani mi do tray neskočila zelená ani modrá ikona.Další nápady ?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Skus rozmyslat nad tym co robis.

Pri prehravani filmu skontroluj ktory dekoder (filter) je pouzity (right click/filters/).
    Je mozne, ze vobec nebol aktivny (teda pokial mas v systeme viac filtrov na dekodovanie x264, tak je mozne, ze sa pouzije prave ten, ktory nechces).

A pokial mas v MPC-HC aktivne (zaskrknute) interne filtre - externe sa nepouziju nikdy.

(ako pisem, kontrola je vzdy pozriet zoznam filtrov!)

Predpokladam, ze si zapol Zobrazenie tray ikony, a CUDA (da sa zmenit aj dodatocne v nastaveni filtra)

Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 04-04-2010 v 19:16

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Takže problém s CUDA vyřešen.Pokusím se sem napsat kde jsem dělal chybu a výsledky měření zatížení cpu při různých možnostech.
    Chyba byla v tom,že jsem měl vypnutý CoreAVC a zárověň vypnuté v MPC-HC filtry na x264 z posledního laborování s nastavením.Takže s nefuknční CUDA bylo vytížení cpu při přehrávání HD 720p videa okolo 25%.Po zapnutí filtrů x264 v MPC-HC vytížení cpu při přehrávání HD 720p videa bylo 8-10% = CUDA fuknční.Další zkouška byla vypnutí x264 filtrů v MPC-HC a přidání externího CoreAVC video decoder kodeku.V tomto případě zapnutý CoreAVC v start panelu a programech=zelená ikonka,vytížení cpu 8-10% CUDA funkční.Dále pokus vypnutý CoreAVC v start panelu a programech=modrá ikonka,vytížení cpu 25%,CUDA nefunkční.Takže nejednoduší postup při snaze mít funkční CUDA je stáhnout nejnovější MPC-HC,nejnovější Nviida drivery a vůbec se v nastavení nehrabat,odzkoušeno,že CUDA funguje.

Ještě jsem zkoušel jak je to s Windows Media Playerem 11.V nastavení jsem interní filtry nenašel.Při zapnutém CoreAVC v start panelu a programech CUDA fuknkční,zátěž naprosto stejná jako s MPC-HC,zelená ikonka v tray.Při vypnutém CoreAVC v start panelu a programech CUDA nefuknkční,zátěž naprosto stejná jako s MPC-HC s vypnutýmy filtry x264 a vypnutým CoreAVC,modrá ikonka v tray.

Takže tímto děkuji za pomoc a třeba tyhle řádky kde je vše schrnuto ještě někomu v budoucnu pomůžou

P.S Jediný problém s přehráváním videa je,že mi pořáď po každém spuštění MPC-HC vyskočí tabulka s textem "No 3D3X9 dll found.To enable stats, shaders and complex resizers, please make sure install the lastest DirectX end user runtime",ale po odkliknutí ok MPC-HC normálně funguje ..
    Naposledy upraveno uživatelem SamecP: 04-04-2010 v 19:54

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Super, som rad ze si to nakoniec vyriesil.

A len upresnim, ze MPC-HC pouziva DXVA a CoreAVC CUDA (funguje len pre NVIDIA karty). Su to odlisne metody, ale vysledok je ten isty = HW akceleracia karty a minimalne vytazenie CPU.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 133
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 23:57
  2. Plazma a PC - rozlišení
    Od klakson23 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-09-2009, 09:24
  3. 42palcová plazma Panasonic anebo 50palcová plazma Samsung
    Od Martin Zare v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 13-11-2008, 15:32
  4. Plazma rozlišení 852X480
    Od pat01 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 25-04-2008, 20:11
  5. jaké rozlišení musí mít plazma panel na 1080i?
    Od BillyK v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 15:31