Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Projektor DLP Acer P1200i -2600Lum,XGA,WiFi,USB,NVIDIA Graphics PLUS 3D

neregistrovaný (0)|25.3.2010 13:49
Zdravím,
Nevím jestli máte někdo zkušenosti s tímto modelem,ale zajímalo by mě jak u toho funguje to 3D..jeli to myšleno pouze jako podpora 3D ve smyslu že to umí zobrazovat ve 3D ale musí být signál vysílaný ve 3D,nebo je k tomu nějáká utilita která to dokáže v reálném čase konvertovat do 3D,nebo je to myšleno úplně jinak...nevím a nepodařilo se mi dohledat žádný manuál....také by mě zajímalo k čemu všemu lze využít WIFI a LAN rozhraní-jestli je tu možnost třeba z PC poslat pomocí těchto rozhraní nějáký signál(prezentace,video)...díky za případnou radu
Michalda28 (43)|15.4.2010 10:28
Nemám zkušenost přímo s tímhle Acerem, ale mám zkušenosti s BenQ W1000 a W600, jsou to taky DLP s 3D. Potřebuješ polarizované stereoskopické brýle + filmy 3D, přičemž ty filmy jsou větší problém.
pascalek (1)|18.7.2010 09:33
Ahoj,
s tímto projektorem také nemám zkušenosti, ale podle internetu má mít 3D ( je to i v názvu :D) a taky samozřejmě potřebuješ ty brýle, jak se zmínil kolega :D. Ty brýle jsou prý velmi levné. Nestojí snad ani korunu. Pak už ti zbývá se s tím jen trochu poprat a je to.
neregistrovaný (0)|23.7.2010 18:42
To : Michalda28

Ze je BENQ W1000 3D pocujem prvy krat. Uvazujem o jeho kupe, ale cakam tiez na nejaky 3D FULL HD. Ak s tym mas skusenost - je to naozaj tak?

Zopar filmov v 3D uz mam - 3D SIDE-BY-SIDE, pripadne UPPER-BOTTOM...

Dik
Michalda28 (43)|12.8.2010 12:36
Zdar, jo, BenQ W600 je 3D ready, potřebuje 120Hz signál, který si sám rozpozná. Když rozezná míň jak 120Hz, tak se ti volba 3D ani nenabídne, v menu je neklikatelná, asi tak. W1000 je full HD, není 3D. :)
vielgood (0)|18.8.2010 12:53
Dobrý den,
tento projektor vlastním také. Chtěl jsem se zeptat. Podařilo se vám bez problému zprovoznit pouštění filmů přez wifi - n? Já vlastním macbook pro a když ho přez wifi propojím s projektorem tak vše funguje ale jakmile pustím film tak je obraz neskutečně trhaný a to ani nemusí být HD film.
Michalda28 (43)|19.8.2010 09:19
Tak to bych se pozastavil nad tím wifi, macbook v ruce nemám, ale neviděl bych to jako chybu projektoru?
Neregistrovaný (0)|19.8.2010 11:04
Nejspíš bude problém ve špatně napsaném programu pro MAC. Zkoušel jsem to propojit s PC které má také wifi - n a fungovalo to mnohem lépe. PC mají jiný program s lepším uživatelským rozhraním.