Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Jakou televizi vybrat?

Nováček
    Registrace
    May 2009

Dobrý den,
    začalo se u nás přemýšlet o nové televizi, nejspíše LCD.

-velikost by měla být do 40"
    -nejspíš nebude určená pro hraní her
    -pokud možno aby uměla přehrávat video z USB HDD
    -ze strany se na ni bude dívat pouze z malých úhlů
    -cena okolo 20 000,-

Po přečtení fóra jsem došel k názoru, že by mohly být kvalitní tyto televize: SAMSUNG LE37B650 nebo Samsung LE40B650. Ale v televizích se vůbec nevyznám, proto bych se chtěl zeptat jakou televizi by jste vybrali vy. Děkuji za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

ja som vyberal 2 roky a vybral som plazmu Pan. TX-P42G20E
    a pritom to bola absolútna novinka o ktorej vtedy neboli žiadne velké debaty ani doporučenia
    a som nadmieru spokojný
    to si chcel počuť ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

máme nějaký týden LE37B651 (což je stejná série jako 650) a musím říct, že zatím výborná TV (přehrávání z USB HDD 2,5", přehrávání fotek spolu s Mp3, kvalita zobrazení analogu, digitálu, počet různých vstupů, spotřeba...) plasma bude asi o něco lepší, ale taky o něco dražší a je otázka pro Vás jestli se to vyplatí

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

To najdolezitejsie si nenapisal: Zdroj signalu. (na analog, ani na kompozitne prepojenie totiz nie je dobry ziadny LCD....)

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    To najdolezitejsie si nenapisal: Zdroj signalu. (na analog, ani na kompozitne prepojenie totiz nie je dobry ziadny LCD....)
    Čovečeče v dnešní době používat Analog Sice se pár exotů ještě najde i ti co používajá VHS kazety a jezdí trabantem ale psat že je to nejdůležitější je k smíchu.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Petrcep Zobrazit příspěvek
    Čovečeče v dnešní době používat Analog Sice se pár exotů ještě najde i ti co používajá VHS kazety a jezdí trabantem ale psat že je to nejdůležitější je k smíchu.
    pozor! dalsi odbornik

Nováček
    Registrace
    May 2009

Vysílání máme digitální.

Je tu pořád Avatar uživatele eldorado09
    Registrace
    Nov 2008

Z akej vzdialenosti budeš pozerať?

Nováček
    Registrace
    May 2009

Přibližně 2,5 až 3,5 metru.

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Petrcep Zobrazit příspěvek
    Takže půl Moravy jsou exoti, hmm dobrý názor. Jo k nám ještě pozemní digitál ještě nedorazil kamárade. To je co. Tento problém jsem se snažil vyřešit satelitem (viz teď častá reklama), ale mám bohužel smůlu. Náš panelák je blbě natočený a náš balkon je zrovna na té blbé straně a střecha je vysoko). UPC je předražené, tolik stovek měsíčně vyhazovat nebudu (v základní nabídce je 00 prd). Takže máme 4 (slovy čtyři) analogové programy a jsme rádi.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Vysílání máme digitální.

Co to je digitalne vysielanie? Dnes si pod tym mnoho ludi predstavuje ohromnu vec a nakoniec to tak ci tak prepoji cez SCART analogovo ...takze este raz:
    Aky zdroj signalu (provider, prepojenie, STB, resp. ...DVB-T/DVB-C atd ..) ? Upresnit.

Je tu pravidelně Avatar uživatele deAngello
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od fat01 Zobrazit příspěvek
    ale mám bohužel smůlu. Náš panelák je blbě natočený a náš balkon je zrovna na té blbé straně a střecha je vysoko
    hm to je pak na how.. ledaže těm blboňům panelák zreklamovat a bódu votočit

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Takže půl Moravy jsou exoti, hmm dobrý názor. Jo k nám ještě pozemní digitál ještě nedorazil kamárade. To je co. Tento problém jsem se snažil vyřešit satelitem (viz teď častá reklama), ale mám bohužel smůlu. Náš panelák je blbě natočený a náš balkon je zrovna na té blbé straně a střecha je vysoko). UPC je předražené, tolik stovek měsíčně vyhazovat nebudu (v základní nabídce je 00 prd). Takže máme 4 (slovy čtyři) analogové programy a jsme rádi.
    ale ved satelit nemusis upevnovat len na balkon. aj u nas co maju balkon na sever a astra je na juhu, tak maju paraboly uchytene do obvodoveho panelu na juznej strane...

Nováček
    Registrace
    May 2009

Mě spíš šlo o to že analog je na ústupu a proto vybírat tv podle kvality vysílání analogu už je dost zcestný, když už DVB-T klepe na dveře.
    PS:Já jsem taky z moravy konkrétně z Olomouce a už i tady se dá chytat v pohodě vysílač Brno Kojál, ale zatím jen 1multipex.Takže ty budeš počítám ještě víc na sever (Bruntál , Jeseník?)
    PPS: počítám že u vás na jižní straně mají lidi satelity,není možné se s někým domluvit a napojit se na jeho satelit ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jun 2007

jo pane - tak na morave jsou miliardari kdyz tam maj svoje satelity - ze takevoho u nas v cechach nikoho neznam

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: jakou vybrat?:-)
    Od JirikH v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 06-01-2012, 19:10
  2. Jakou TV vybrat do 20 000
    Od Kazi4949 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-12-2011, 21:14
  3. kterou televizi si vybrat?