Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 158 z 200 PrvníPrvní ... 58108148156157158159160168 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,356 až 2,370 z 2996

Téma: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od nin Zobrazit příspěvek
    Par postu nad tebou se to zminuje!
    Nic takového jsem neviděl. Nade mnou se hovoří jak zpřístupnit HD připojený k routeru nebo k NAS. Myslíš si, že lze takto připojit i HD připojený přímo k TV přes USB?
    Odpovídat lze po přihlášení

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od petr.kejval Zobrazit příspěvek
    Nic takového jsem neviděl. Nade mnou se hovoří jak zpřístupnit HD připojený k routeru nebo k NAS. Myslíš si, že lze takto připojit i HD připojený přímo k TV přes USB?
    Tva otazka:
    ...lze nějak nasdílet HD připojený k TV do USB, aby byl viditelný v síti a šlo na něj kopírovat?

Zarizeni, o kterem hovoris (nejedna se o obecnou vlastnost jakehokoliv USB/LAN disku!) zminuji zde. Z tohoto postu si muzes dohledat zminovanou diskusi na svethardware.cz (obe tam uvedena zarizeni jsou uvedena take v mem postu.). JUCE, ktery se do tamni diskuse (svethardware.cz) zapojil, mi odpovida, ze zatim nic jineho nenasel.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

[quote=greedyyy;339541]marcel79
    kde presne tam najdem Prima HD,Sport1cz,Prima Cool a dalsi ?
    co som na to pozeral vyzera to ako moje skripty ktore niekto bez rozmyslu okopiroval vratane odkazu na cesty do fantazie ktoru som si tam dal pre dcerenku aby som ju nemusel stale hladat. ci divx filmamy ktore nikto neprehraje lebo su viazane na IP servera a musia bezat na lokale.[/quote]

ahoj jsem ze sekce Xreamer a vlastním Samsung Tv okaz jem pouzil tvuj [url]http://goo.gl/aSpFj[/url] ale muze se pouzit odkaz zmarcela podcast xtreamer jsme delali s (killermanem,wencas a dalsíma borcama) tak kliknu na tvuj odkaz v netpayeru pak na podcast
    sjedu na on line TV a kliknu CT zive vysilaní a tam mate vsechny programy o kterych jsem psal
    děkoval jsem za megaupload serialy je to super věc a za věci k routru
    tyto odkazy jsem vzal odtud [url]http://internet-tv.webnode.sk/[/url] a věřil jsem že jsou public pokud to tak není osobně se omlouvám.

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

2marcel79:
    mozno som sa zle vyjadril. mne nevadi ze si pouzil skripty, ved obsah je verejny a pre potrebu kohokolvek. a cast podcast by neexistovala bez prace niekoho ineho kto zbieral zdroje.
    len som hladal archiv prima cool (a o tom ani neviem ci existuje ved skoro nemaju zadnu povodnu tvorbu, len som si chce videt tu ich verziu gamepage) a info ma potesila, zial ked som zbadal strukturu tak som videl len to co mam doma - vratane drobnosti ako rozpravka pre moju malu.

edit: inak zistil som nahodou ze prestali fungovat videa s videobb.com - staci upravit skript a zmenit adersu s ...s2=... na ...s=... (nepamatam si presne ako znie cely link) ked budem doma uploadnem
    Naposledy upraveno uživatelem greedyyy: 13-04-2011 v 13:14

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od greedyyy Zobrazit příspěvek
    2marcel79:
    mozno som sa zle vyjadril. mne nevadi ze si pouzil skripty, ved obsah je verejny a pre potrebu kohokolvek. a cast podcast by neexistovala bez prace niekoho ineho kto zbieral zdroje.
    len som hladal archiv prima cool (a o tom ani neviem ci existuje ved skoro nemaju zadnu povodnu tvorbu, len som si chce videt tu ich verziu gamepage) a info ma potesila, zial ked som zbadal strukturu tak som videl len to co mam doma.

edit: inak zistil som nahodou ze prestali fungovat videa s videobb.com - staci upravit skript a zmenit adersu s ...s2=... na ...s=... (nepamatam si presne ako znie cely link) ked budem doma uploadnem
    2greedyyy Aha tak bohužel archiv Prima Cool opravdu ještě bohužel není ani na
    netu ani Xreameru.
    pokud chces videt Replay tak mame widget vimeo v Samsungu tam jsou hezky pohromade v HD a muzes koukat hned ted
    vimeo search a zadat napr RE-PLAY 009
    008
    007
    Naposledy upraveno uživatelem marcel79: 13-04-2011 v 13:32

Je tu pravidelně Avatar uživatele dogs
    Registrace
    Dec 2009

greedyyy - koukám ze té tu někdo asi moc nepochopil

Registrace
    Aug 2010

dakujem, info potesilo.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2008

[quote=marcel79;339518]Ahoj Kluci diky za radu greedyyy,nin a prispěji take trochou do mlyna v netplayeru jsem přidal nejake tv napřiklad
    Prima HD,Sport1cz,Prima Cool a dalsi
    Jsou dělané pro Xreamer ale funguji i Samsung tv!!!

[url]http://goo.gl/aSpFj[/url]
    1)Podcast
    2)On-line TV
    3)Ct zive vysilaní
    pěkné pokoukáni zdar marcel79[/quote]

Dik,funguje,akorat,ze se seka i pri nizke kvalite..

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od greedyyy Zobrazit příspěvek
    Nebylo by neco alespon v EN?

Lze to sprovoznit i na routru Asus WL520GU?

Je tu pravidelně Avatar uživatele MILOSHKO
    Registrace
    Jan 2011

Ako nainštalovať nové widget do SAMSUNG TV
    Inštalácia:1 (ak už máte nainštalovaný NetPlayer)
    - prihlásiš sa ako "develop" cez Internet@TV / Prihlásiť
    (červené tlačidlo A);
    - po prihlásení musíš nastaviť IP adresu cez
    Internet@TV / Nastavenia / Rozvoj
    / Nastavuje sa IP servera / a zadáš
    IP adresu "94.102.4.80" alebo "88.80.222.192";
    - potom vykonaj stiahnutie aplikácie/widgetu zo servera,
    ktorý si nastavil v kroku vyššie, t.j.
    prejdi na "Synchronizácia používateľskej aplikácie"
    a nechaj TV prevziať nový widget;
    - novo stiahnutý widget sa objaví v galérii widgetov;

instalacia :2 (ak este nemate nainstalovany NetPlayer)
    -postupujte presne podla navodu na nainsatalovanie NETPLAERu
    ale IP servera nebude
    91.121.84.162 ale opat
    88.80.222.192 alebo
    94.102.4.80

Ak má niekto ešte adresu IP servera s widget tak šuup ju sem
    Naposledy upraveno uživatelem MILOSHKO: 13-04-2011 v 19:30

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, chci se zeptat na dvě rychlé otázky.
    1) Připojil jsem do sítě NAS server s DLNA a při pokusu o přehrání videa MKV, toto není v seznamu přehrávaných stop, čili jej TV nevidí. Přitom soubory AVI vidí normálně. Pokud soubor nahraji na USB, je vidět i lze bez problémů přehrát. Chyba v TV nebo její vlastnost?
    2) Mám připojen sat. přes konektor SCART. Lze nějakým způsobem nastavit aby se po zapnutí TV nezobrazil satelit ale normálně TV?
    Za dvě rychlé odpovědi děkuji
    gogin

Registrace
    Aug 2010

skripty upravene, pridane nieco malo od vasiks, nekontroloval som co.
    mam v serialy rozrobeny dalsi webserver s kinotipu konkretne kinotip/serialy/index3.php je to putlocker.com nejak sa mi nedari odoslat cez post jeden form. mozno niekto zbadate kde je chyba.

2bagr3210: skus pouzit google traslator ked mas problem s azbukov, alebo hladaj

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Vedle v beckovem threadu se shodou okolnosti (vcera tu probehla kratka diskuse) objevil dotaz na zajimavou vecicku - IUM – Infinite USB Memory.

Jedna se o USB rozhrani, jez simuluje fyzicky disk bezdratovym sdilenim. V podstate se timto zpusobem daji sitove sdilet libovolna media a prehravat je v TV pres USB port, podobne jako pres hack se sambou!

Je tu občas Avatar uživatele JUCE
    Registrace
    Feb 2007

to marcel79: vďaka za tip pre vyhľadanie RE-PLAY. Fakt som ani vo sne netušil, žeby som tú reláciu našiel na vimeo
    to MILOSHKO: vďaka za tip na inštaláciu tých ostatných widgetov. Len škoda, že sú po rusky, pretože ja po rusky nejak moc neviem

Citace Původně odesláno od gogin Zobrazit příspěvek
    Zdravím, chci se zeptat na dvě rychlé otázky.
    1) Připojil jsem do sítě NAS server s DLNA a při pokusu o přehrání videa MKV, toto není v seznamu přehrávaných stop, čili jej TV nevidí. Přitom soubory AVI vidí normálně. Pokud soubor nahraji na USB, je vidět i lze bez problémů přehrát. Chyba v TV nebo její vlastnost?
    2) Mám připojen sat. přes konektor SCART. Lze nějakým způsobem nastavit aby se po zapnutí TV nezobrazil satelit ale normálně TV?
    Za dvě rychlé odpovědi děkuji
    gogin
    1) Problém bude asi v NAS a to konkrétne v jeho server pre DLNA. Skús naštudovať parametre NASu, že či vôbec podporuje mkv.
    2) Predpokladám, že sa ti vstup satelitu zobrazí po zapnutí TV len vtedy, ak si mal naposledy vstup TV zvolený na satelit a TV si pol, že? To robí asi všetkým. Štandardne sa spustí len posledný zvolený vstup a pevne sa asi predvolený nedá nastaviť, resp. možno by to chcelo prezrieť servisné menu (ale tam bacha na zmeny, ktorým nerozumieš, pretože si môžeš zničiť TV!) či sa v ňom nedá vstup prepnúť na nejaký pevný, čiže napr. TV.

nin: to je vcelku zaujímavá vec. Už som tu o tej staršej verzii čítal, ale tam bol potrebný PC. Teraz by to mohlo byť využiteľné aj na nejaké zdieľané sieťové úložisko so SAMBA a spol, že? Teda neviem či som tú funkcionalitu správne pochopil.

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od JUCE Zobrazit příspěvek
    nin: to je vcelku zaujímavá vec. Už som tu o tej staršej verzii čítal, ale tam bol potrebný PC. Teraz by to mohlo byť využiteľné aj na nejaké zdieľané sieťové úložisko so SAMBA a spol, že? Teda neviem či som tú funkcionalitu správne pochopil.
    Podle popisu to tak vypada, nicmene implicitne to uvedeno neni nikde, kde jsem hledal (vcetne oficialnich stranek).

Podobná témata

1. Samsung UE40D6000 - zkušenosti a všechno okolo!!
    Od Hurikan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-01-2014, 20:56
  2. LCD: Samsung LE40C650 a DLNA
    Od suldaX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 19:48
  3. Samsung LE40C650 X LG 42LE5300
    Od BOB905 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 19:25
  4. Alternativa k Samsung LE40C650
    Od Bobby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-01-2011, 19:45
  5. LCD: Samsung LE40C750 nebo Samsung LE40C650 ?
    Od dino78 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-01-2011, 09:55