Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 87 z 200 PrvníPrvní ... 3777858687888997137187 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,291 až 1,305 z 2996

Téma: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

Je tu občas Avatar uživatele Mayki07
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od vpx Zobrazit příspěvek
    Muzete nekdo potvrdit nebo vyvratit moznost zapnuti PVR na LE40C630 ?
    Kolega to zkousel, hotel mode na on se mu jeste povede, potom vypnuti, zapnuti do SM, v Control je Hotel Mode, ale kdyz na nej vleze, neni tam zadne nastaveni. Napada mne, ze to je bud tim, ze LE40C630 to nepodporuje, nebo tim, ze ma firmware z vyroby (1002 nebo tak nejak)

Diky
    Potřebuje nahrát novější firmware, na tom starém to nefunguje...
    Odpovídat lze po přihlášení

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od Mayki07 Zobrazit příspěvek
    Potřebuje nahrát novější firmware, na tom starém to nefunguje...
    Aha, tak to vcelku "dobra" zprava, hlavne, ze to jde.
    Akorat jsem teda koukal, na stazeni jsou 2 firmwary, oba vydane 15.prosince 2010, to je nejaka kravina, ne ? Jeden je 1002 a druhy 1016. Zadny 3003 jako na C650 jsem nenasel...

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zdravím všechny. Mám TV LE40C670, zprovoznil jsem na ni PVR přes hotelové menu. Vše funguje, ale protože koukám na satelitní stanice přes Skylink (TV má vestavěný SAT Tuner), tak u většiny stanic to nechce nahrávat. Namátkově jsem zjistil že ty co jsou kódované to nenahrává, nekódované to nahraje v pohodě. Tak stejně pokud k TV připojím přes SCART HDD recorder, tak to také na něm nejde nahrát. Nevíte někdo jestli to nejde nějak povolit ? Předpokládám že ne, ale kdyby náhodou.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Aha, tak to vcelku "dobra" zprava, hlavne, ze to jde.
    Akorat jsem teda koukal, na stazeni jsou 2 firmwary, oba vydane 15.prosince 2010, to je nejaka kravina, ne ? Jeden je 1002 a druhy 1016. Zadny 3003 jako na C650 jsem nenasel...
    Pro C650 modely (T-VALDEUC) je jiny firmware jak pro C630 bez Internet@TV (T-VAL6DEUC)...
    Pokud je mi znamo, pro C650 a vyse je stejny fw pro vsechny (T-VALDEUC)

Jestli jde PVR i na 630 nevim (asi ne, kdyz ti to nejde s poslednim FW)... Hack tam taky nejde (nema InternetTV, hack jde jen pres widget), proto jsem se temto vyhnul obloukem...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ve specifikaci TV řady C650 je napsáno " Podpora bezdrátového dálkového ovladače". Co to je?
    Nižší řady jako třeba C570, C630 atd. tuto podporu nemají. Nemůže to být právě podpora i pro 3D brýle? Senzor IR.
    Je to přímo na stránkách Samsungu.
    Naposledy upraveno uživatelem fibos: 17-12-2010 v 13:14

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Nemyslím si že by to byla podpora 3D brýlí. Tuto funkci mám zaplou, abych mohl TV ovládat iPhonem. A nižší řady jí asi nemají kvůli tomu že nemají internet@TV.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

je to cosi pres LAN konektor, i ve Win7 se vam to "nainstaluje", mrknete se na site, ale nepochopil jsem, jak se to da, ve Windows, vyuzit?

Kde je app. pro iphone?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od FreeriderCZ Zobrazit příspěvek
    Je na to i aplikace pro Samsung Android telefony na SamsungApps.
    Akorat mi neni moc jasny, k cemu mi to bude dobry. Ledaze bych mel TV daleko 60 metru a vyplatilo by se mi programy prepinat pres wifi a ne pres standardni TV ovladac ....

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od greedyyy Zobrazit příspěvek
    ahoj, mozes prosim ta popisat ako primountovat disk.
    rad by som tam pripojil svoj zdielanu s win7 ale neviem ako. najsamlepsie komplet prikaz aj to kam ho zadat. dik
    Mam zatim jen widget hack aby se spoustelo run.sh + PVR ON prez servisni menu
    Verzi samygo mam SamyGO-All-Extensions-v0.03.6-r10-for-T-VALDEUC-20101203214528.zip
    Nepatchovany firmware TV + USB flash naformátovanou na fat32. Co je na flashce je zde http://vcela.hkfree.org/LE40C650/samygo_nas.zip
    To samy go co jsem stahnul uz neni pripojeny prez telnet ale klasicky prez ssh. uzivatel:root heslo:SamyGO
    Čerpal jsem z wiki na samygo i ohledně těch skriptů.

Kometovaný Obsah souboru run.sh - nepoužívat, použít ten ze zip souboru samygo_nas.zip.
    #!/bin/sh
    /dtv/usb/sda1/SamyGO/rcSGO >/dev/null 2>&1 & - todle spousti samygo a jde dal
    sh /dtv/usb/sda1/cifs.sh - todle sousti skript na pripojovani sitovych disku

Kometovaný Obsah souboru cifs.sh - nepoužívat, použít ten ze zip souboru samygo_nas.zip.

#!/bin/sh
    #Vytvori soubor virtualniho zarizeni vusb
    dd if=/dev/zero of=/dtv/vusb bs=512 count=4

#Nahrani modulu pro sdileni
    insmod /dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/drivers/usb/gadget/dummy_hcd.ko - modul pro virtualni usb
    sleep 3
    insmod /dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/drivers/usb/gadget/g_file_storage.ko - modul pro virtualni usb
    sleep 3
    insmod /dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/fs/cifs/cifs.ko
    sleep 3 - modul pro sdileni po siti

#Vytvoreni adresaru pro namontovani sitovych disku -
    mkdir -p /dtv/usb/sda4 - melo by byt virtualni USB zatim nen fukncni
    mkdir -p /dtv/usb/sda4/Media disk na virtualnim USB pro zaznam z PVR zatim neni fukcni
    mkdir -p /dtv/usb/sda4/Music disk na virtualnim USB pro prehravani ze site
    mkdir -p /dtv/usb/sda1/Video disk na klasicke USB vedouci na sitove uloziste videa
    mkdir -p /dtv/usb/sda1/Music disk na klasicke USB vedouci na sitove uloziste music

#Mountovani sdilenych cifs disku do virtualniho USB
    if [ `mount | grep -c /dtv/usb/sda4/Media` == 0 ]; then - kontroluje jestli je disk uz pripojenej
    mount -o user=uzivatel,password=heslo -t cifs //10.107.31.37/media /dtv/usb/sda4/Media - pripojeni sitoveho disku s ip 10.107.31.37 a jmenem share media pod uzivatelem uzivatel a heslem heslo do umisteni /dtv/usb/sda4/Media ktere se pred chvili vytvorilo
    fi
    if [ `mount | grep -c /dtv/usb/sda4/Music` == 0 ]; then
    mount -o user=uzivatel,password=heslo -t cifs //10.107.31.37/music /dtv/usb/sda4/Music
    fi

# Mountovani disku do USB
    if [ `mount | grep -c /dtv/usb/sda1/Video` == 0 ]; then
    mount -o user=uzivatel,password=heslo -t cifs //10.107.31.37/video /dtv/usb/sda1/Video
    fi
    if [ `mount | grep -c /dtv/usb/sda1/Music` == 0 ]; then
    mount -o user=izovatel,password=heslo -t cifs //10.107.31.37/music /dtv/usb/sda1/Music
    fi

# append sda4 notification to log file: z tohodle souboru usblog si asi bere televize jmena zarizeni
    echo "[sdd]
    Vendor : Video
    Product : [NAS]
    Serial : Q80VQLFL
    Devpath : 4
    Lun : 0
    MountDir : /dtv/usb/sda4
    FileSystem : vfat
    " >> /dtv/usb/usblog

Takze co potrebujes je asi:
    1. vytvoris si na window sdilenou slozku priklad //10.107.31.37/media s pristupem pro uzivatele:uzivatel heslo:heslo
    2. povolis firewall na tech windows na sdileni
    3.pripojis se prez ssh na ip tv prez uzivatel:root heslo:SamyGO
    4. naloadujes modul pro sdileni - pozor podle verze se muze lisit cesta, kdyz pouzijes to co mam jak tak to pujde

insmod /dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/fs/cifs/cifs.ko
    sleep 3

5. vytvoris si na flashce cestu kam pripojis sdilenou slozku,muzes mit i jednu pro vsechno na prehravani a vni teprve video,music, foto priklad:

mkdir -p /dtv/usb/sda1/Media

6. primontujes vzdalene uloziste

mount -o user=uzivatel,password=heslo -t cifs //10.107.31.37/media /dtv/usb/sda1/Media

7. muzes si to dat do sveho skriptu nebo si uprav ten muj, snazim se tam rozchodit to virtual USB proto je toho tam vic. Linux rozlisuje velky a maly pismena, kdyby ti to hazelo nejakou chybu treba v ceste.

Kdyby se mi povedlo jeste po siti i nahravat a nemusel mit kvuli tomu pripojeny hdd tak bych byl uplne nejstastnejsi

snad to pomohlo trochu, jinak pro ukladani na disk ta TV pouziva filesystem xfs, takze se k tem souborum jde dostat z linuxu s podporou xfs nebo natahnou ovladace do windows ale jsou jen pro windows XP,2000,2003 co jsem se koukal.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Je na to i aplikace pro Samsung Android telefony na SamsungApps.
    Akorat mi neni moc jasny, k cemu mi to bude dobry. Ledaze bych mel TV daleko 60 metru a vyplatilo by se mi programy prepinat pres wifi a ne pres standardni TV ovladac ....
    smysl to rozhrani ma pro nejake aplikace, ktere potrebuji ovladat tv )anebo kdyz nemuzes najit DO)

neni neco i pro Windows?

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Mayki07 Zobrazit příspěvek
    PVR funkce je aktivní pouze s digitálním tunerem DVB/T, DVB/S a DVB/C. Ty máš digitální programy nalazené na tom setopboxu a potom zřejmě přes scart nebo HDMI připojené do TV a to máš smůlu. Je to jako externí zdroj a TV z externího zdroje nahrávat neumí. (Je to asi schválně aby nešli kopírovat DVD a pod.)
    to asi ne, jde o to, ze se uklada datovy stream DVB, tv nema encoder, aby analogovy signal anebo hdmi signal (nekomprimovany digi signal) encodovala do DVB streamu (ts mpeg2).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2010

dnes som si kupil LE40c630 s panelom SQ3 mam tam fw 2010/09/06_001002...ked chcem ktulizovat na najnovsi mozem tam dat najnovsi fw z c650 alebo radsej 1016 urceny pre c630*??

nejak tomu nechapem...su tam na vyber dve moznosti :

All OS T-VAL6DEUC-1016.0 Upgrade File(USB type) 15 Dec, 2010 34.32 ENGLISH
    All OS T-MSX6DEUC-1002.1 Upgrade File(USB type) 15 Dec, 2010 51.21 ENGLISH

ktory mam dat az nieco nedoj...????

dakujem
    Naposledy upraveno uživatelem rudlus: 17-12-2010 v 19:46

Je tu občas Avatar uživatele JUCE
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vlkas Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny. Mám TV LE40C670, zprovoznil jsem na ni PVR přes hotelové menu. Vše funguje, ale protože koukám na satelitní stanice přes Skylink (TV má vestavěný SAT Tuner), tak u většiny stanic to nechce nahrávat. Namátkově jsem zjistil že ty co jsou kódované to nenahrává, nekódované to nahraje v pohodě. Tak stejně pokud k TV připojím přes SCART HDD recorder, tak to také na něm nejde nahrát. Nevíte někdo jestli to nejde nějak povolit ? Předpokládám že ne, ale kdyby náhodou.
    Mne to nahráva bez problémov z akejkoľvek stanice, ktorú si na TV prepnem, či je platená alebo neplatená. Samozrejme tie stanice, ktoré chcem pozerať, musím mať predplatené

A zajtra vyskúšam ten návod na mount-nutie zdielaného adresára podla postupu od vcela.

Je tu občas Avatar uživatele JUCE
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od fibos Zobrazit příspěvek
    Ve specifikaci TV řady C650 je napsáno " Podpora bezdrátového dálkového ovladače". Co to je?
    Nižší řady jako třeba C570, C630 atd. tuto podporu nemají. Nemůže to být právě podpora i pro 3D brýle? Senzor IR.
    Je to přímo na stránkách Samsungu.
    Ja si myslím, že to je ovládanie ako napr. keď kliknem pravým tlačidlom vo Win7 na nejaké video a dám voľbu "Prehrať v" a zvolím názov TV. Spustí sa mi ovládanie WMP a v TV sa začne prehrávať to video.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Prehrat v TV.jpg 
Zobrazení: 356 
Velikost: 167.7 KB 
ID: 8375  

Podobná témata

1. Samsung UE40D6000 - zkušenosti a všechno okolo!!
    Od Hurikan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-01-2014, 20:56
  2. LCD: Samsung LE40C650 a DLNA
    Od suldaX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 19:48
  3. Samsung LE40C650 X LG 42LE5300
    Od BOB905 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 19:25
  4. Alternativa k Samsung LE40C650
    Od Bobby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-01-2011, 19:45
  5. LCD: Samsung LE40C750 nebo Samsung LE40C650 ?
    Od dino78 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-01-2011, 09:55