Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 77 z 200 PrvníPrvní ... 2767757677787987127177 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,141 až 1,155 z 2996

Téma: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

Je tu pravidelně Avatar uživatele dogs
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od FreeriderCZ Zobrazit příspěvek
    Tak jsem PVR za pomoci rozšířeného servisního menu rozjel. Později přidám návod.
    Gratuluji, to je super, už se těším na návod.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Aktivace PVR na TV SAMSUNG řady C přes servisní menu bez downgradu FW a změny modelu (vyzkoušeno na LE40C653)

1. Vyvoláme hotelové menu při zapnuté televizi namačkáním na DO: MUTE-1-1-9-ENTER a nastavíme HOTEL MODE na ON a vypneme TV.

2. Vyvoláme servisní menu stisknutím při vypnuté televizi na DO: INFO-MENU-MUTE-POWER (MUTE-1-8-2-POWER u mě nezafungovalo, když nepůjde první kombinace tak zkuste tuto).

3. Vložíme USB disk/flashdisk naformátovaný na FAT32
    (Tento krok je možno přeskočit a jít přímo do položky Control - Hotel Option a zde klikneme na položku Clone TV to USB, televize ohlásí že nenalezla USB zařízení a na DO zmáčkneme tlačítko return pro návrat do předchozí nabídky a zde zvolíme položku Sub Option. Poté pokračujeme v bodu 5.)

4. V servisním menu jdeme do položky Control - Hotel Option a zde klikneme na položku Clone TV to USB, po dokončení kopírování zmáčkneme na DO tlačítko return pro návrat do předchozí nabídky a zde zvolíme položku Sub Option.

5. Přepneme položku PVR na ON, vypneme hotelový mód a můžeme vypnout televizi s funkčním PVR. (Pozor posouvejte se v menu šipkou dolu a ne doprava, jinak hrozí nechtěná změna nastavení, jako se stalo mě!)

EDIT: JUCE přišel na to že není potřeba vkládat USB klíč.

Snad je to vše a jakž takž srozumitelné. Kdyžtak dejte vědět jak vám to funguje či nefunguje.
    A mohl by prosím někdo vyfotit a uploadnout výše zmíněné servisní menu kde se mění položka PVR? Jedná se mi hlavně o nastavení položek PnP Language a Data Service Support - nechtěně sem s tím hýbnul a nejsem si jistý co tam bylo defaultně nastaveno. Díky
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Obraz0936.jpg 
Zobrazení: 1082 
Velikost: 273.2 KB 
ID: 8293   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Obraz0937.jpg 
Zobrazení: 939 
Velikost: 308.2 KB 
ID: 8294   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Obraz0939.jpg 
Zobrazení: 1128 
Velikost: 318.0 KB 
ID: 8295  
    Naposledy upraveno uživatelem FreeriderCZ: 13-12-2010 v 20:19

Registrace
    Dec 2009

Aktivace PVR na TV SAMSUNG řady C přes servisní menu bez downgradu FW a změny modelu (vyzkoušeno na LE40C653)

Díky moc, jednoduché funkční a za minutu

Přikládám požadovanou fotku a ve větším rozlišení je zde
    http://www.rapidshare.com/files/4364...rvice_menu.jpg
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: service_menu_2.jpg 
Zobrazení: 572 
Velikost: 291.8 KB 
ID: 19652  

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Supr, díky za fotku. Jinak myslím že i za pomocí rozšířeného menu jde změnit model TV přímo bez downgradu FW ale nejsem si jistý na 100%. Jen jsem se díval co všechno menu nabízí a šlo tam změnit i model. Někdy asi zkusím vypátrat jestli by nešlo aktivovat animované menu, protože u PVR se mi to líbí, jak je to v pohybu. Kdyby bylo funkční i 3D, tak by to byla bomba.

Registrace
    Dec 2009

Supr, díky za fotku. Jinak myslím že i za pomocí rozšířeného menu jde změnit model TV přímo bez downgradu FW ale nejsem si jistý na 100%. Jen jsem se díval co všechno menu nabízí a šlo tam změnit i model. Někdy asi zkusím vypátrat jestli by nešlo aktivovat animované menu, protože u PVR se mi to líbí, jak je to v pohybu. Kdyby bylo funkční i 3D, tak by to byla bomba.
    No to určitě, ale nevím nevím. Teoreticky změnu modelu už nepotřebujeme, já se teď vrátil ke své C670. Mě by se spíše líbilo nějak zvětšit titulky při přehrávání filmů.
    Naposledy upraveno uživatelem dogs: 12-12-2010 v 03:22

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Nazdar, jak mate nastaveni, aby vam TV korektne prepinala kanaly DVB-T (pozemni vysilani) jako Nova, CT, Prima att. z16:9 na 4:3 apod. a nedeformovala obraz?

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Mayki07 Zobrazit příspěvek
    Který jsi nakonec vybral?
    Mezzmo
    Máme na lokální siti FTP takže si nemůžu dovolit nic pořádného co by zabíralo hodně paměti a zatěžovalo procak.
    Dobry je i Wild Media Server ale nevyléčitelný.
    Testuji J.River Media Center 15.0.163, je v češtině ale zatim mam problem s přehravaním videa, piše to nepodporovany format.
    Nepodařilo se to někomu rozchodit.
    Možná časem i ten Samsung PC Share Manager bude dokonalejší.
    Nejdou přejmenovat názvy nasdilených složek a vidět jdou filmy jen v složkach,podsložkach a dal už ne.
    Na mém domacím PC mi to upně stačí ale na FTP, které není moje EE.

Citace Původně odesláno od JUCE Zobrazit příspěvek
    Inak vďaka za tento návod. Premýšľam, či ho napísať trošku podrobnejšie, pretože jeden užívateľ z fóra sa na taký návod step-by-step domáhal.
    Také bych uvítal nějaký podrobný návod i pro lamy.
    Časem se možná do toho pustím i já ale zatím není důvod a nevím co od toho mohu očekávat.
    Kdyby tak šel třeba do Internet@TV dodělat nějaký prohlížeč TV programu, třeba http://www.parabola.cz/tv-program/ to by bylo jiné a určitě bych to riskl hacknout

Je tu toho už 77 stránek a dost mišmaš.
    Nešlo by novy topik třeba "UPRAVUJEME LCD SAMSUNG LE40C650",mohlo by se to dat na hlavní stránku jako důležité a do něj dat jen ty návody.
    Naposledy upraveno uživatelem BigSandy: 12-12-2010 v 08:25

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

2 FreeriderCZ
    funguje to perfektne.
    len mi to vzdy po zasahu do servis menu rozhodi farby. a zalohovat nastavenie nieje mozne. shame on samsung

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

1. Vyvoláme hotelové menu při zapnuté televizi namačkáním na DO: MUTE-1-1-9-ENTER a nastavíme HOTEL MODE na ON a vypneme TV.

2. Vyvoláme servisní menu stisknutím při vypnuté televizi na DO: INFO-MENU-MUTE-POWER (MUTE-1-8-2-POWER u mě nezafungovalo, když nepůjde první kombinace tak zkuste tuto).

3. Vložíme USB disk/flashdisk naformátovaný na FAT32

4. V servisním menu jdeme do položky Control - Hotel Option a zde klikneme na položku Clone TV to USB, po dokončení kopírování zmáčkneme na DO tlačítko return pro návrat do předchozí nabídky a zde zvolíme položku Sub Option.

5. Přepneme položku PVR na ON, vypneme hotelové menu a můžeme vypnout televizi s funkčním PVR. (Pozor posouvejte se v menu šipkou dolu a ne doprava, jinak hrozí nechtěná změna nastavení, jako se stalo mě!)

Snad je to vše a jakž takž srozumitelné. Kdyžtak dejte vědět jak vám to funguje či nefunguje.
    A mohl by prosím někdo vyfotit a uploadnout výše zmíněné servisní menu kde se mění položka PVR? Jedná se mi hlavně o nastavení položek PnP Language a Data Service Support - nechtěně sem s tím hýbnul a nejsem si jistý co tam bylo defaultně nastaveno. Díky
    ahoj potvrzuji postup funguje. Jen se mi nepovedlo rozchodit nahrávání na 2GB USB flash ani 4GBUSB flash. TV hlásí, že USB zařízení není vhodné pro tuto funkci - je možné, že se jedná o starou flash s USB1, ale to se mi nezdá (na PC se 2GB kopíruje 10 min). Zkoušel někdo USB Hard Disk, s jakou kapacitou?

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od vsp Zobrazit příspěvek
    Nazdar, jak mate nastaveni, aby vam TV korektne prepinala kanaly DVB-T (pozemni vysilani) jako Nova, CT, Prima att. z16:9 na 4:3 apod. a nedeformovala obraz?
    menu - obraz - obraz možnosti
    -formát aut. formát
    - režim obrazu 4:3

toto už při přepínání kanálů vždy zvolí tenten správný, ale nakonec jsem to vypnul a nechal jsem jako výchozí 16:9, když se mi to nezdá přepnu knoflíkem PSIZE na dálkovém ovládání - zvykl jsem si na deformaci, která se mi zdá příjemnější, než černé pruhy po straně

Nováček Avatar uživatele lubak
    Registrace
    Dec 2010

Existuje nejake DLNA, kde je mozne na TV vyberat zvuk a titulky?
    Vyskusal som viacero DLNA ale zatial jedine u PCSM aj to len pri jednom videu sa mi podarilo prepnut zvukovu stopu
    Pri prehravani z USB mi to ide v pohode.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od vasiks Zobrazit příspěvek
    ahoj potvrzuji postup funguje. Jen se mi nepovedlo rozchodit nahrávání na 2GB USB flash ani 4GBUSB flash. TV hlásí, že USB zařízení není vhodné pro tuto funkci - je možné, že se jedná o starou flash s USB1, ale to se mi nezdá (na PC se 2GB kopíruje 10 min). Zkoušel někdo USB Hard Disk, s jakou kapacitou?
    Mám zatím vyzkoušený jen starý 60GB USB disk, nový se mi nechtělo formátovat a flashdisk jsem nezkoušel. Ale nezdá se mi že by 4GB flash disk byl pouze USB1.

Je tu pravidelně Avatar uživatele lacib
    Registrace
    Oct 2010

skusam aktivovat hotel mode, ale ked zadam mute 119 enter nic sa nestane.

je pravda, ze nemam nastavene kanaly, na 119 teda nemam nic..ked teda dam mute 119 nestiham dat enter, v TV mihned vyskoci okno na ladenie kanalov..

nejaky napad?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

A máš naladěný aspoň nějaký kanál? Mě po zmáčknutí mute 119 zůstane zvolený stejný kanál jako před namačkáním. Jinak na ty kombinace zas moc spěchat nemusíš.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Mám zatím vyzkoušený jen starý 60GB USB disk, nový se mi nechtělo formátovat a flashdisk jsem nezkoušel. Ale nezdá se mi že by 4GB flash disk byl pouze USB1.
    Tak jsem zkoušel USB flashdisk Pretec 1GB, a hlásí mi to neplatné zařízení nebo tak něco. Kvůli rychlosti by to být nemělo protože ve win mi to u ní nabízí readyboost, takže nejspíš kvůli kapacitě nebo nevím proč.

Podobná témata

1. Samsung UE40D6000 - zkušenosti a všechno okolo!!
    Od Hurikan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-01-2014, 20:56
  2. LCD: Samsung LE40C650 a DLNA
    Od suldaX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 19:48
  3. Samsung LE40C650 X LG 42LE5300
    Od BOB905 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 19:25
  4. Alternativa k Samsung LE40C650
    Od Bobby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-01-2011, 19:45
  5. LCD: Samsung LE40C750 nebo Samsung LE40C650 ?
    Od dino78 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-01-2011, 09:55