Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 104 z 200 PrvníPrvní ... 45494102103104105106114154 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,546 až 1,560 z 2996

Téma: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

jo to si budes muset projit DVD romka jedine pres hack tv a namountovani, pokud existuje k ni linux driver (myslim ze existuji jen 2-3 vyrobci chipsetu pro opticke mechaniky, tak snad ano)...

Made In Slovakia, 12/2010, panel CN
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

@WalkerCZ: přečti si tohle, tam je prakticky všechno

http://www.juce.sk/index.php?option=...1&limitstart=3

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od JUCE Zobrazit příspěvek
    Hotelový mód sa v servisnom menu nedá zapnúť podľa informácií uvedených tu na fóre. Zapnúť sa dá len cez kombináciu kláves MUTE-1-1-9-OK
    skus toto myslim ze tam maju podobny problem ako ty a on to vyriesil.

https://sourceforge.net/apps/phpbb/s...php?f=9&t=1174

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravim jsem cerstvym majitelem Samsungu LE40C654 a chci se zeptat na jednu vec, kdyz mi zacina film a je jen cerna obrazovka, tak se mi tam objevuji takove sede fleky takzv. clouding u filmu to neni videt jen kdyz je opravdu cerna obrazovka, je to na reklamaci? Panel mam SQ01. Diky za info.
    Naposledy upraveno uživatelem Killerone: 02-01-2011 v 08:33

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Až pondělí se spustí widget ČT, nyní pře víkend tam nikdo není. Bude se lišit spuštění u Béčkové a u Céčkové řady

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od mpaulen Zobrazit příspěvek
    Až pondělí se spustí widget ČT, nyní pře víkend tam nikdo není. Bude se lišit spuštění u Béčkové a u Céčkové řady
    Dík za info (pokud ho maš z oficiálního zdroje).

Je tu občas Avatar uživatele JUCE
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od rios66 Zobrazit příspěvek
    skus toto myslim ze tam maju podobny problem ako ty a on to vyriesil.

https://sourceforge.net/apps/phpbb/s...php?f=9&t=1174
    Človeče ďakujem ti moc za túto radu. Pomohol si mi vrátiť TV do pôvodného stavu. Mnohokrát ďakujem ;-) Už nemusím TV používať v obmedzenom režime

Ak by sa to náhodou niekomu stalo, tak píšem aspoň stručný postup ako obnoviť funkčnosť všetkých tlačidiel na DO:
    1. najskôr som si do run.sh vložil:
    Kód:
    cp /mtd_rwarea/Version.1 /dtv/usb/sda1/Version.1
    čím sa mi na USB kľúč skopíroval súbor Version.1;
    2. potom som upravil obsah tohto súboru Version.1 z pôvodnej verzie na novú:
    Kód:
    SWU_T-VALDEUC_001001_I04_EK000DK000KK000RK000_100101
    3. potom som vložil do run.sh:
    Kód:
    cp /dtv/usb/sda1/Version.1 mtd_rwarea/Version.1
    čím sa mi skopírovala nová verzia súboru do TV, ktorý si po tomto zásahu myslel, že má verziu FW 1001.1;
    4. následne som nahral cez USB kľúč do TV starú verziu FW 1016;
    5. po reštarte sa mi obnovili všetky funkcie tlačidiel na DO ;-)
    6. no a na koniec som nahral poslednú verziu FW 3005.1

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od Killerone Zobrazit příspěvek
    Zdravim jsem cerstvym majitelem Samsungu LE40C654 a chci se zeptat na jednu vec, kdyz mi zacina film a je jen cerna obrazovka, tak se mi tam objevuji takove sede fleky takzv. clouding u filmu to neni videt jen kdyz je opravdu cerna obrazovka, je to na reklamaci? Panel mam SQ01. Diky za info.
    Zdravím též, mám zánovní LE46C654, panel AA01 a jsem na tom podobně. Při černé obrazovce jsou na panelu světlejší místa. Je to jediný problém, na který jsem zatím narazil. Zkoušel jsem trochu hledat a zdá se, že to je u LCD televizorů běžné. Jsem zvědav, co na to zdejší experti. Předem díky za názor.

dEf

Je tu pravidelně Avatar uživatele lerby
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od dEfKA Zobrazit příspěvek
    Zdravím též, mám zánovní LE46C654, panel AA01 a jsem na tom podobně. Při černé obrazovce jsou na panelu světlejší místa. Je to jediný problém, na který jsem zatím narazil. Zkoušel jsem trochu hledat a zdá se, že to je u LCD televizorů běžné. Jsem zvědav, co na to zdejší experti. Předem díky za názor.

dEf
    Clouding si mozete porovnat s mojou SQ04 na B651. Expozicia fotoaparatu je v obrazku. Nastavenie podsvietenia na 2 co zhruba zodpoveda 4-5 v serii "C"

https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...0&postcount=29

Moj clouding nie je v skutocnosti taky hrozny ako na obrazku. Ak to chcete porovnavat musite si najskor s rovnakou expoziciou nafotit svoj panel.

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od dogs Zobrazit příspěvek
    Proc by měl být nefunkční ? Když stejné scripty jsem použil a fungujou.

EDIT: omlouvám se ale telnet opravdu nejde (FTP ano) ale šel, scripty mám pořád stejné na flash disku. Docela záhada.
    Zajímalo by mě čím to je. Pokud mě někdo řekne co je špatně script upravím.
    podarilo sa niekomu rozbehnut ftp aj telnet naraz?
    popripade este nieco dalsie?
    snazim sa rozbehnut xampp priamo v tv podla navodu pre linux a potreboval by som aby sa spustal automaticky

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od greedyyy Zobrazit příspěvek
    podarilo sa niekomu rozbehnut ftp aj telnet naraz?
    popripade este nieco dalsie?
    snazim sa rozbehnut xampp priamo v tv podla navodu pre linux a potreboval by som aby sa spustal automaticky
    Mě se povedl telnet a ftp současně ale nevím jestly vám to půjde jako mě.Stáhl jsem si z JUCEovej stránky soubor na otevření samotného telnetu,rozbalil a otevřel.Skript "run.sh" jsem normálně ve windows přejmenoval na telnetd.sh.Takto přejmenovaný skript jsem zkopíroval do souboru na kterém měl chodit telnet a ftp současně "USB 2 z Hack-balicek" a nahradil jím stávající soubor telnetd.sh.nový skript má jinou velikost ale jinak výpis je stejný a takto mi to fungovalo současně.Nový skript má velikost 434 bajtů a původní měl 446 bajtů.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček Avatar uživatele xxvasa
    Registrace
    Jan 2011

jako novy uzivatel c670 sem narazil na nepekny problem. Kdyz prehravam z externiho HDD[WD My Book] *.mkv 720p nebo 1080p sa prehravani po chvilce vypne a zacne sa automaticky prehravat dalsi soubor na disku. Myslel sem ze kdyz zaktualizuju firmware v TV tak to pomoze, bohuzel nepomohlo. Soubor *.avi 1080p to prehralo bez problemu cely film.nenarazil nekdo na podobny problem?

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od nin Zobrazit příspěvek
    Dík za info (pokud ho maš z oficiálního zdroje).
    Tam nikdo neni - myslis asi v Korei, protoze to nezavisi na CT... Hadam ze se nic nespusti, kdyby to meli opravene tak by to pustili uz drive.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od xxvasa Zobrazit příspěvek
    jako novy uzivatel c670 sem narazil na nepekny problem. Kdyz prehravam z externiho HDD[WD My Book] *.mkv 720p nebo 1080p sa prehravani po chvilce vypne a zacne sa automaticky prehravat dalsi soubor na disku. Myslel sem ze kdyz zaktualizuju firmware v TV tak to pomoze, bohuzel nepomohlo. Soubor *.avi 1080p to prehralo bez problemu cely film.nenarazil nekdo na podobny problem?
    Mam LE37C670 a *.mkv prehrava bez problemov , ale stretol som sa s takymto problemom ako ty ale nesuvisi to stym , ze je to mkv , ale stym ze v subore je nejaka chyba ktoru TV nedokaze spracovat a vtedy automaticky preskoci na dalsi subor. Inak hovorim mkv ide bez problemov aj audiostopy aj titulky a aj rychle pretacanie. Este sa mi nestalo aby mi mkv vypadlo a to na tom spustam 16 GB subory.
    Naposledy upraveno uživatelem rios66: 03-01-2011 v 08:13

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od rios66 Zobrazit příspěvek
    Mam LE37C670 a *.mkv prehrava bez problemov , ale stretol som sa s takymto problemom ako ty ale nesuvisi to stym , ze je to mkv , ale stym ze v subore je nejaka chyba ktoru TV nedokaze spracovat a vtedy automaticky preskoci na dalsi subor. Inak hovorim mkv ide bez problemov aj audiostopy aj titulky a aj rychle pretacanie. Este sa mi nestalo aby mi mkv vypadlo a to na tom spustam 16 GB subory.
    tebe idu titulky v MKV?
    ako si to dokazal?
    mne nejdu, musim si ich vzdy s MKV vyexportovat ako subor s rovnakym nazvom ako MKV.

Podobná témata

1. Samsung UE40D6000 - zkušenosti a všechno okolo!!
    Od Hurikan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-01-2014, 20:56
  2. LCD: Samsung LE40C650 a DLNA
    Od suldaX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 19:48
  3. Samsung LE40C650 X LG 42LE5300
    Od BOB905 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 19:25
  4. Alternativa k Samsung LE40C650
    Od Bobby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-01-2011, 19:45
  5. LCD: Samsung LE40C750 nebo Samsung LE40C650 ?
    Od dino78 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-01-2011, 09:55