Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung H.264 a střihové programy

kosamui (6)|22.3.2010 16:52
Zdravím a prosím o radu,
zakoupil jsem si HD kameru Samsung HMX-H105BP a nejsem schopen otevřít soubory mp4 z kamery v žádném běžném střihovém programu (tím myslím Pinnacle 12, Corel Video Studio X2 a X3). Vždy to napíše file format mismatch. Někde jsem se dočetl, že Samsung má vlastní úpravu kodeku H.264, ale nejsem schopen nikde najít příslušný kodek, abych mohl záběry natáhnout do programu.
Mám windows 7.

Poradíte prosím?

Děkuji
Pavel07 (70)|22.3.2010 18:06
[quote=kosamui;273611]Zdravím a prosím o radu,
zakoupil jsem si HD kameru Samsung HMX-H105BP a nejsem schopen otevřít soubory mp4 z kamery v žádném běžném střihovém programu (tím myslím Pinnacle 12, Corel Video Studio X2 a X3). Vždy to napíše file format mismatch. Někde jsem se dočetl, že Samsung má vlastní úpravu kodeku H.264, ale nejsem schopen nikde najít příslušný kodek, abych mohl záběry natáhnout do programu.
Mám windows 7.

Poradíte prosím?

Děkuji[/quote]

Nikdy jsem kameru od Samsungu neměl, nejlepší bude, když pošleš nějaký odkaz videa, které nejde otevřít a pak uvidíme, co se dá dělat. Můžeš vyzkoušet program TSmuxerGui. V tomto programu změn kontejner z MP4 na TS nebo M2TS a pak zkus video otevřít.
kosamui (6)|22.3.2010 23:30
Vytáhnul jsem z videa informace o kodeku, posílám jako obrázek v příloze.
info-codec.gif
kosamui (6)|31.3.2010 17:27
Tak jsem to vyřešil, mp4 ze Samsungu lze otevřít a výborně editovat např. v PowerDirector nebo Pinnacle 14