Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrání AVI videa File na DVD rekordéru nejde

JaroslavHraba (54)|21.3.2010 17:27
Dobrý den. V PC mám z foťáku nahrané AVI video File. V PC mi jde přehrát . Zkopíroval jsem toto vido na DVD+RW a nejde mi přehrát na DVD rekordéru Sony klasicky přes televizi. Ukazuje mi to na televizi : formát není podporován. Proč ? Mám vido nějak konvertovat ? A do čeho? Děkuji za radu.
vivid.sk (11472)|21.3.2010 18:09
A co cakas? musis z toho vyrobit format, ktory pozna tvoj DVD player (DVD_VIDEO) (pripadne pozri do manualu podporovane formaty a kontajnery)
artam (1147)|22.3.2010 10:11
Zakladna poucka: videa z prakticky vsetkych fotakov a mobilov je nutne prekonvertovavat, aby sa dali prehravat v DVD rekorderoch. ;)
To plati aj pre media-"krabicky", ale kedze je ich take strasne mnozstvo, ze sa v nich tazko orientovat, je mozne, ze su vynimky, ktore zvladnu prehrat "mobilne" videa aj bez konverzie.
JaroslavHraba (54)|22.3.2010 12:59
[quote=artam;273557]Zakladna poucka: videa z prakticky vsetkych fotakov a mobilov je nutne prekonvertovavat, aby sa dali prehravat v DVD rekorderoch. ;)
To plati aj pre media-"krabicky", ale kedze je ich take strasne mnozstvo, ze sa v nich tazko orientovat, je mozne, ze su vynimky, ktore zvladnu prehrat "mobilne" videa aj bez konverzie.[/quote]

Děkuji za rady. Potřeboval jsem slyšet.......PŘEKONVERTOVAT, což jsem nevěděl. Už jsem to udělal a film jde už přehrát na DVD rekordéru přes televizi. Díky moc a hezký den.