Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém s pinnacle

jaris (12)|19.3.2010 13:39
Dobrý den.Mám problém spustit Pinnacle 12 ale i Pinnacle videospin.Po spuštění se program sám zavře a napíše hlášku:program přestal pracovat a bude ukončen.Windows hledá řešení,Poté mě to řešení nabídne a je to odkaz na forum o ffmpeg,Takže je to asi problém s tím ffmpeg.Ale bohužel ta stránka je v Angličtině a nerozumím tomu.Mám Win Vista 32.Zkoušel jsem to spustit jako správce ale nic.Programy normálně před pár dny běželi.Děkuji za radu.
steviezah (272)|19.3.2010 18:06
Programy normálně před pár dny běželi.Děkuji za radu.

Pokus se obnovit systém do data kdy ti to běželo.Zakaž ve firewalu Studiu i Videospinu přístup na net,taky mně to dělalo psí kusy.Kontroluj to,stalo se mi.že jsem zakázal a za dva dni se mi to tam objevilo znova i když firewal řval a dal jsem storno.Kromě Studia 12 jsem zablokoval i program RM.EXE,to je render manažer studia a program UMI.EXE,to je IRQ manažer,ale nenašel jsem důvod proč by se měly připojovat k netu.Podívej se na aktualizace,možná zjistíš,která ti to provedla.Nestahoval jsi nějaký kodecpak?Nespouštěl jsi antivir na proskenování systému?(Specialitou Avastu je,že zablokuje i funkční program v mém případě Trell,který jsem koupil origo) Popřípadě odinstaluj starší ffdshow a naistaluj novější.Zakaž automatické updaty všech programů,nastav na upozorňovat,ale nestahovat abys moh udělat zálohu systému a nenadělalo ti to paseku.Neinstaluj ffmpeg fitry pokud je vyloženě nepotřebuješ.Mi dělal problém filtr ffmpeg od Milan Cutka poslední verze.Zkus spustit 12 v režímu kompatibility Windows XP servis pack3.Totéž s Videospinem.Dej tu odkaz na tu stránku zkusím tam pošňupat.Pokud systém funguje jak má používej zálohování nejlépe externim softem.Požívám Acronis,pokud se mi něco rozsype vracím se k funkční verzi pomocí přírustkových záloh.