Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problem s CoolEditem2000

pee.tr (1208)|19.4.2004 12:48
Nevite nekdo jak v co nejkratsim case upravit u vetsiho mnozstvi nahranych wavu basy (vysky) na urcitou uroven? Delam to jednotlive po trackach v CoolEditu a je to na dlouho. Neda se to nacist nejak hromadne? Asi ne, ze? Je jasny, ze kazda pisen je jina. Jedna bude OK a u jine muze pak dojit i k prebuzeni. Ale kdyby nekdo vedel, budu vdecnej za radu. Dik

Mimo jine vcera mi v CoolEditu (asi) doslo misto na disku (hlasil to az pozdeji) a nez to zahlasil znicil mi asi 10 nahravek-prehazel casti tracku sem tam. Zajimavy je, ze zachoval velikost souboru ale vse nesouvisle prehazel, zopakoval a rozsekal. Nenapadlo by me to, tak jsem to neposlouchal a ukladal a ukladal...
eisy (25)|19.4.2004 15:04
Zacnu od konce. Presne jak pises, ze Ti cooledit rozhazel tracky, se mi take stalo a fakt s tim nic neudelas, musis ruco pres waveforms znovu definovat sekvence :-( (prinejmensim si vzdy zalohuj soubor *.ses). Od te doby jsem presel na jiny soft. A s tim i souvisi druhy problem, cooledit neumi pracovat s efekty (eq, kompr) v realnem case, proto musis na kazdy track "natvrdo" nastavovat efekty. Napr. V Sonaru (nebo Wavelabu) si na jednotlive tracky muzes v realu nastavit preset ekvalizeru. Spatne se to popisuje, ale na takove veci proste cooledit nestaci :-(