Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Návod na použití pro filtry Direct show?

steviezah (272)|14.3.2010 03:41
Potřeboval bych český odkaz na nastavení DS filtrů.Přeinstaloval jsem komp nainstaloval Pinnacla 14,Premieru elementa 7,Video Studio X3 a nějak mi to nejede.Programy hlásí nelze nalézt připojení středních filtrů.Edituju formát 720p AVI.Před reinstalem všechno jelo v pohodě.Popřípadě poraďte jaký codec pack si mám nainstalovat.GSpot mi hlásí chybějící kodek INTEL ITU H26n,což by měl být podle FOURCC H264.Zkusil jsem jich několik a žádný se mi neintegroval do systému.Když pustím video od začátku jede,ale jakmile ho zastavím,konec,černý náhled,jede jenom zvuk.Existuje nějaký manažer kodeků?Zkoušel jsem v GRapheditu Render file,tam to jede.Přehraju v Media playeru v pohodě.Dám do Pinnaclu nebo Corelu som v riti.V premieře se mi kouše náhled,export je v pořádku.Corel se mi zhroutí,Pinnacl export provede.Jsem to měl zazálohovat,když mi to jelo,teď mám smůlu.Budu rád za každou radu.Díky.

Windows 7 Ultimate
Athlon 64 X II 4000+
2 GB RAM
ATI 4650 1 GB RAM
StD (8612)|14.3.2010 07:14
[quote=steviezah;271937]...Existuje nějaký manažer kodeků?...[/quote]
Ano, máš ho přímo před nosem v tom GSpotu (v Expert Mode - Codec Management). ;)
Pave1 (4279)|14.3.2010 10:33
Máš nainstalovaný nějaká kodekpack?

pokud ano, odinstaluj ho a přeinstaluj programy (po jednom, s vyzkoušením).
steviezah (272)|14.3.2010 18:49
[quote=Pave1;271957]Máš nainstalovaný nějaká kodekpack?

pokud ano, odinstaluj ho a přeinstaluj programy (po jednom, s vyzkoušením).[/quote]

Neinstaloval jsem zatím nic kromě ffdshow filtru verze 3299,protože tomu nerozumím a nerad bych to zase sprasil.Problém vznikl díky automatickému updatu,už vím,že se mám na to vysrat a aktualizace nejdříve prohlédnou a pak popřípadě povolit.Ten GSpot musím někde znova stáhnout,zatím budu rád za každý názor.Díky
Pave1 (4279)|14.3.2010 21:12
Tak víc neporadím, to bylo první, co mě napadlo (win7 zatím osobně nepotřebuju, jedu HDV, ne AVCHD).