Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Plazmova televize a filmy v avi

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj vsichni,

prosim o radu. Chceme si koupit plazmovou TV max. uhlopricku 107cm a to z toho duvodu, ze mame hodne velkou zasobu filmu v kvalite AVI. Mate nekdo zkusenosti, zda na teto uhlopricce (delaji rozliseni 1024x768) mi tyto filmy pujdou nebo je muzu rovnou prodat? Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Nezalezi na to, jestli je to *avi, dulezite je, co je v tom *avi za codec, aby to ta televize dokazala prehrat. Presne jsem nepochopil dotaz, zda-li ta to ta televize ma umet ci nikoli. V Kazdem pripade to bude pravdepodobne v DivXu nebo v Xvidu, sice to rozliseni ktere uvadite je velice zajimave na filmy, to jste spise opsali nekde z windows v nastaveni obrazovky a ne primo z codecu, navic je 4:3 ale to je jedno, v kazdem pripade to ta televize zobrazi, nezalezi na tom jaka je to uhlopricka, takze se nemusite se tech filmu zbavovat

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od lenkavlkova Zobrazit příspěvek
    Ahoj vsichni,

prosim o radu. Chceme si koupit plazmovou TV max. uhlopricku 107cm a to z toho duvodu, ze mame hodne velkou zasobu filmu v kvalite AVI. Mate nekdo zkusenosti, zda na teto uhlopricce (delaji rozliseni 1024x768) mi tyto filmy pujdou nebo je muzu rovnou prodat? Dekuji.
    vacsinou je to len o rozliseni v akom max.dokaze ta telka spracovat to avi.takze v klude mozes kupovat.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ahoj vsichni,

Filmy půjdou přehrát na čemkoliv, otázkou je jenom v jaké kvalitě... A prodávat filmy v AVI, no tak to jedině snad pokud je to AVI z kamery a vlastní tvorby

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

já jsem to chtěl taky napsat ale neměl jsem odvahu ... děkuji

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj vsichni,

Ano Plazmu bych doporučil.
    Jestli jsou nahrané v kameře nebo na DVD tak si to vemu do krámu a pustím to do TV a vklidu to prohlédnu , a to z úhlů a vzdálenost z jakých se na to doma budu dívat a v podmínkách jaké jsou doma nejčastější i kdybych měl projít 3obchody (DVD přehrávač tam rozhodně maji tak nemůže být problém, ale chce to udělat si čas )

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj vsichni, tak to mi je jasne, ze je neprodam, ja to myslela nadsazene ...O te plazmovce pisou ze je v rozliseni 1024x768. Ty filmy mam v divx. Me jde spis o to, jestli na te obrazovce nebudou hodne ctvereckovane

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Nemusíš mít strach ,občas si to taky pustím,nějaký ten divx ale na BD přehrávači s up na 1080 do plasmy 127 a uplně v poho,ale nejsem si jist jestli to tomu pomáhá to přepočítávaní,až tak jsem to nestudoval.V každém případě BD je trošku jinde.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2010

Ahoj vsichni, tak to mi je jasne, ze je neprodam, ja to myslela nadsazene ...O te plazmovce pisou ze je v rozliseni 1024x768. Ty filmy mam v divx. Me jde spis o to, jestli na te obrazovce nebudou hodne ctvereckovane
    Obraz z divx je velmi kvalitny-snaz sa tahat divx co v najvacsej velkosti objemu dat...napr.taky Sherlock Holmesa som mal asi 2,9gb a to bola krasa...

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

No také zvažuji koupi nové TV, pravděpodobně PDP Panasonic 50 palců Full HD. Nicméně teď mám CRT TV Panasonic 82 cm Quatrinix 100Hz a filmy v DivX apod. na tom sleduji poměrně často. Mám připojené HTPC a sbírku filmů. U většiny DivX vypadá obraz na CRT výborně. Obávám se tedy,že na nové PDP to bude velmi špatné a to bych nerad. Většinou mám DivX kolem 1,2 Gb. Koukat na tu TV budu z necelých 4m. No snad to půjde. Samozřejmě budu koukat i na HD videa a DVD,ale DivX právě také, těch mám ve sbírce zhruba polovinu.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Mystix> Nemusis sa obavat. Pokial su filmy kvalitne (rozlisenie, bitrate), dostanes sa skoro na uroven kvality DVDcka. Vzdialenost 4 m je tiez ok. JednoCDckove DVDripy (velakrat aj zo sceny) vsak stoja vacsinou na nic. Nastastie dnes je to uz minulost.

Skor by som sa vyhol rozliseniu 1024x768, ktore zvazuje lenka. Pri pripojeni s PC to nieje to prave orechove (koli pomeru 4/3 a panelu 16/9)

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

No ještě k těm DivX. Dnes se dělá BRRIP nebo DVDRIP. Případně RIP z TV. BRRIP je asi to nejlepší. Průměrný datový tok videa je 1 630 Kbps a rozlišení 720x304. DVDRIP je na tom už hůře. Průměrný datový tok je 700 až 1000 Kbps a rozlišení kolem 640x256.

Když si uvědomím,že PDP Full HD zobrazuje rozlišení 1920x1080, tak se fakt trochu obávám jak na tom bude vypadat video s rozlišením 720x304 nebo dokonce 640x256 a nižším.

Registrace
    May 2009

Mystix> rovnako (alebo podobne) ako bezny SD signal, ktory prijimas z Astry. Tam mas tiez podobne rozlisenie (720x576), ale velakrat horsiu zdrojovu kvalitu.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

No podobné nevím ... rozlišení 720x576 je standartní rozlišení pro DVD. DVD už bych řekl,že je v poho. Toho se nebojím,ale 720x576 je myslím velký rozdíl oproti 720x304 nebo dokonce 640x256.

Registrace
    May 2009

720x304 mas film 2.35:1. Na DVDcku mas cierne pruhy namiesto toho natvrdo. Prichadzas teda len o cast Y-rozlisenia.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Plazmová TV kolem 60 palců (150 cm)
    Od snek49 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-05-2012, 08:25
  2. Vyber televize do obyvaku na filmy a hry
    Od drasha v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 14-04-2012, 06:20
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2011, 17:55
  4. Plazmova televize
    Od Fany53 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4