Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio / Cuda nebo AVIVO

ICEBOSS (31)|11.1.2010 18:33
Ahoj,
ma Pinnacle Studio podporu Cuda nebo AVIVO? Nasel jsem v diskusich nejake problemy s kompatibilitou novejsich avivo karet s pinnacle studiem. Da se doporucit k tomuhle programu nejaka slusna graficka karta? Nebo je to jedno? zajimaji me hlavne prakticke zkusenosti nekoho, kdo s tim pracuje/pracoval.
faskm (16)|3.2.2010 22:17
[quote=ICEBOSS;259485]Ahoj,
ma Pinnacle Studio podporu Cuda nebo AVIVO? Nasel jsem v diskusich nejake problemy s kompatibilitou novejsich avivo karet s pinnacle studiem. Da se doporucit k tomuhle programu nejaka slusna graficka karta? Nebo je to jedno? zajimaji me hlavne prakticke zkusenosti nekoho, kdo s tim pracuje/pracoval.[/quote]

Asi půl roku pracuji v Pinn12 (teď 14) s kartou NVidia GeForce GTX 275. Nevím jestli je skvělá právě pro tuto práci, ale jsem s ní spokojen. Pochopitelně Pinnacle nedostatky má, jak píší v jiných příspěvcích, ale kartou to určitě není. Jo, a před touto kartou jsem dělal nějaký čas s GTX 260.
steviezah (272)|9.3.2010 21:07
Dnes jsem stáhl nejnovější verzi trialu Studia 14.Pinnacli se vytáhli, snaží se nalákat kupce .Je to Studio 14 HD Ultimate na 15 dní.Kromě 3 efektových pluginů je to full.Zrovna testuju.