Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Editace videa z kamery Evolve DDV 1100HDII

steviezah (272)|3.3.2010 16:28
Koupil jsem si tuhle kamerku pro volný čas.To co od ní očekávám splnila.Ale mám problém.Videa jsou sice ve formátu AVI,ale Pinnacle 12 Plus originál s nimi neumí pracovat.Totéž Studio 14 trial.Videa se načtou ale při přehrávání se nezobrazují korektně.Obraz je jakoby obraz v obraze,to co má hrát jako první hraje,ale zároveň už zobrazuje co se teprve má zobrazit.Takže o nějaké editaci si můžu nechat zdát.Zkoušel jsem tytéž videa v Adobe premiere elements 3,7,8 Premire Pro CS 3 tam jedou,dají se stříhat prostě pohoda.Nechci přecházet na jiný soft,protože PStudio mi v současné verzi velmi vyhovuje.Nevíte někdo co s tím?
steviezah (272)|6.3.2010 20:32
Tady si odpovím sám:už jsem na to přišel.Konvert do jiného formátu AVI,protože tento zrovna PS nepodporuje.
rockhopper (11)|13.8.2010 06:46
Vím, že už to je starší téma. Řešil jsem stejný problém, jako autor původního postu poté, co jsem si koupil Evolve 2100HD Touch. Hledal jsem proto nějaký softwer pro onu zmíněnou konverzi. Spolu s jedním z nich (myslím, že s Avidemuxem) se nainstaloval K-Lite Codec Pack, a v tu ránu začalo Studio načítat video z kamery bez jediného problému. Takže konverze videa není nutná.
steviezah (272)|17.8.2010 20:47
[quote=rockhopper;292766]Vím, že už to je starší téma. Řešil jsem stejný problém, jako autor původního postu poté, co jsem si koupil Evolve 2100HD Touch. Hledal jsem proto nějaký softwer pro onu zmíněnou konverzi. Spolu s jedním z nich (myslím, že s Avidemuxem) se nainstaloval K-Lite Codec Pack, a v tu ránu začalo Studio načítat video z kamery bez jediného problému. Takže konverze videa není nutná.[/quote]

Bohužel,dnes jsem to zkoušel znova,ve win 7 to takhle nefunguje.Už jsem měl radost,že nemusím konvertovat
rockhopper (11)|21.8.2010 09:58
Ale já mám Win7...