Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung PS50B450 nebo Samsung PS50B550

hupr (9)|24.2.2010 18:02
Ahoj všichni tak se dá říct že už mám asi vybráno teda doufám.Jenom se ještě rozhoduji jestli koupit Samsung PS50B550 nebo Samsung PS50B450???A to si nechám od vás poradit.Dost jsem se dočetl že na Samsung PS50B550 se dost vypaluje obraz a to už po jedne hodině jeden dotyčný napsal že se mu vypalilo logo TV stanice.A po deseti minutách ladění že se prý vypalily nějaké tlačítka-nevím jaké myslel.

Tak se ptám vás zkušených a hlavně těch co jí mají doma-jak je to teda s vypalováním obrazu u teto tv Samsung PS50B550???
Včera jsem měl možnost kouknout na skoro celý den zapnutou Samsung PS50B450 která jela na stanici čt-24 a žádne vypálení jsem neviděl i když se vytáhl kabel s příjmu a obrazovka byla černá tak na te černé prostě po celým dnu nebylo nic.To by teda znamenalo ža by tím mohla trpět teda jenom Samsung PS50B550???

A ještě jeden dotaz dokáže lidské oko rozpoznat ze 4 metru jestli TV běží ve FULL HD nebo HD???
Všem děkuji za odpovědi.
Michalos2 (38)|24.2.2010 23:17
No ja mam PS50B550 a to vypalovani dosti resim :( Ted koukam 10min na Sberatele kosti, prepnu na scart, kde je cerna obrazovka a logo novy tam je videt :( pred tim jsem to mel na chvilku pichnute do VGA a jeste ted vidim text z total commanderu. HD ready bych dneska urcite nekupoval. Resim co s tou mou 550 :( na flore v Samsungu to TV nedelaji, mozna treba vadna serka :( zitra volam na technicke oddeleni Samsungu. Naky oplejtacky, vymeny a cekat na dobry kus se mi moc nechce :( Takze asi poputuje zpatky do shopu a nezbyde mi nic jineho nez si priplatit za Panasonic, ktery me vzhledove nenadchnul
hupr (9)|25.2.2010 09:19
[quote=Michalos2;268351]No ja mam PS50B550 a to vypalovani dosti resim :( Ted koukam 10min na Sberatele kosti, prepnu na scart, kde je cerna obrazovka a logo novy tam je videt :( pred tim jsem to mel na chvilku pichnute do VGA a jeste ted vidim text z total commanderu. HD ready bych dneska urcite nekupoval. Resim co s tou mou 550 :( na flore v Samsungu to TV nedelaji, mozna treba vadna serka :( zitra volam na technicke oddeleni Samsungu. Naky oplejtacky, vymeny a cekat na dobry kus se mi moc nechce :( Takze asi poputuje zpatky do shopu a nezbyde mi nic jineho nez si priplatit za Panasonic, ktery me vzhledove nenadchnul[/quote]

Ahoj co známená- na flore v Samsungu to TV nedelaji, mozna treba vadna serka :( ???????To jsem nějak nepochopil???Ani ten pixel shift ti nepomohl teda jestli byl zapnutý?Alá já važně koukal na tu 450 a tam za cely den de nebylo nic.Byl bych rád kdyby se k tomotu temtu vyjádřilo více uživatelu.
Michalos2 (38)|25.2.2010 10:03
V Praze na Floře je obchod speciálka Samsung :) Ten posun mam nastavny na nejvetsi posun pri 1minute. Takze maximum co jde :)
Piiters (9)|25.2.2010 12:18
Moje zkušenosti s porovnáváním jestli HD, nebo FULLHD je, že ze vzdálenosti nad 3m už není mezi televizema rozdíl v detailech, takže FullHD nemá smysl. Porovnával jsem Panasonic 50C10, 50S10 obě na Blue-ray film a jednu scénu. Včem občas byla lepší 50S10, že nepatrné chvění statických míst v obrazu při určité scéně se u ní neprojevovalo. Možná to bylo tím, že S má 400Hz zpracování obrazu. Dodávám, že chvění bylo opravdu nepatrné a kdyby rozdíl cen byl pouze 2tisíce, tak bych neváhal a koupil ji. Takhle mám také dilema jakou, protože chci něco do 20 tis. Zřejmě ještě počkám na nové modely a až sníží jejich startující ceny....
Martas 00 (114)|25.2.2010 14:35
[quote=hupr;268392]Ahoj co známená- na flore v Samsungu to TV nedelaji, mozna treba vadna serka :( ???????To jsem nějak nepochopil???Ani ten pixel shift ti nepomohl teda jestli byl zapnutý?Alá já važně koukal na tu 450 a tam za cely den de nebylo nic.Byl bych rád kdyby se k tomotu temtu vyjádřilo více uživatelu.[/quote]

Ano muzu to potvrdit na me 550 zustavaji viset loga nebo i cerny orezy pri filmu kdyz potom prepnu na jinej kanal ale do par minut to zmizi teda aspon doposud.Jinak jsem s tv max spokojen jeste uvidim co s ni ted udelaji delsi a slunecne dny konecne uvidim jak ten filtr funguje.
hupr (9)|27.2.2010 23:24
Tak jsem se nejspíše rozhodl pro panasonic TX-p50s10e.Protože po zvážení všech recenzí o samsungu a jelikož je hodně recenzí jak tady tak jinde špatných tzn-rychle se vypaluje obraz,tak do toho se mi nechce jít.
I když zase dnešní jedna zkouška navštívil jsem electroworld a tam zrovna měly puštěného toho samsunga 550,tak jsem se zrovna zeptal jak dlouho je puštěnej?A bylo mě odpovězemo že od rána tak to bylo cca 8 hodin puštěný a když se přepnul kanál nebo byla černá obrazovka tak garantuju že vypáleného nebylo vubec nic.
Tak jsem z toho docela zmatenej a vím že recenzím jak tady a i jinde na internetu moc nevěřte jsou to něktéré blbosti.Viděl jsem to na vlastní oči a nic nebylo vypáleného a to jsem na to koukal dost zblízka.Takže nevím co s tím ty lidi dělaj když říkají že to vypaluje obraz.
no nic stejně jsem se rozhodl pro toho panasonica.A doufám že jsem se rozhodl dobře???
Ale chtěl jsem to napsat aby se lidi nebáli koupit samsunga ps50b550.
Vážně po osmi hodinách nebylo nic vypáleno.A to jel jeden kanál.
ladik1983 (257)|28.2.2010 17:24
[quote=hupr;268898]Tak jsem se nejspíše rozhodl pro panasonic TX-p50s10e.Protože po zvážení všech recenzí o samsungu a jelikož je hodně recenzí jak tady tak jinde špatných tzn-rychle se vypaluje obraz,tak do toho se mi nechce jít.
I když zase dnešní jedna zkouška navštívil jsem electroworld a tam zrovna měly puštěného toho samsunga 550,tak jsem se zrovna zeptal jak dlouho je puštěnej?A bylo mě odpovězemo že od rána tak to bylo cca 8 hodin puštěný a když se přepnul kanál nebo byla černá obrazovka tak garantuju že vypáleného nebylo vubec nic.
Tak jsem z toho docela zmatenej a vím že recenzím jak tady a i jinde na internetu moc nevěřte jsou to něktéré blbosti.Viděl jsem to na vlastní oči a nic nebylo vypáleného a to jsem na to koukal dost zblízka.Takže nevím co s tím ty lidi dělaj když říkají že to vypaluje obraz.
no nic stejně jsem se rozhodl pro toho panasonica.A doufám že jsem se rozhodl dobře???
Ale chtěl jsem to napsat aby se lidi nebáli koupit samsunga ps50b550.
Vážně po osmi hodinách nebylo nic vypáleno.A to jel jeden kanál.[/quote]

vetsi blud jsem jeste necetl, zamysli se nad tim prosim te - co bys chtel mit vypalenyho kdyz tam bezelo TV vysilani??? a tu cernou obrazovku si tam mel jak dlouho 10minut???