Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Který multimed.přehrávač

mila001 (149)|18.2.2010 22:35
Mám doma asi 500 dvd a cd a chtěl bych je nahrát do nějakého multimed.přehrávače tak aby zustala stejná zvuková kvalita (DTS).Jsem už starší pán a jsem líný vyměnovat dvd v přehrávači a takhle bych je měl všechny pohromadě v multipřehrávači a bylo by bez zbytečného hledání.Poraďte který přístroj s vestavěným diskem zakoupit jedná se mi pouze o přehrávání kvalitní muziky aparaturu k tomu mám celkem slušnou.Děkuji.
MAKcz (205)|19.2.2010 10:08
Zdravicko, bohuzel uplne v tuhle chvili neexistuje pokud vim universalni pristroj, ktere by obe umel plnohodnotne. Takze na DVD cokoli z mm playeru typu popcorn/xstreamer/iaam/emgeton atd ... ale rozhodne to nedoporucuju na hudbu. Z techle pristroju mi proslo testem asi +-10 kousku, zadny z nich bych si nedovolil povazovat za dobry prehravac kvalitni hudby. Vetsinou maji problem zvladat FLACY (do kterych si CD ukladam) s ID3tagame, neumeji FLACY 24bit/96khz, neumeji gappless playback FLACU u live nahravek. Takze pokud ti jde o hudbu tak bych doporucil sonos nebo slimdevices. Obe mi tez proslo domacnosti a nakonec mi nejvice vyhovuji pristroje od slimdevices, predevsim transporter a squeezebox3 (dnes tusim squeezebox classic). Prvni z jemnovanych je skutecne na zarazeni k slusnejsi aparature, ma symetricke vystupy, extremne lienarni dac, skutecne asi to nejlepsi co se da v tomto segmentu trhu koupit, levnejsi squeezebox bych doporucil na zarazeni k sestavam typu Denon 1500 + xavian xn270 a podobne, na vyssi a nakladnejsi aparatury asi toho transportera. Jinak slimdevices zakoupil logitech, ale transportera stale delaji v usa a ne v cine jako vsechny novejsi produkty. Cele to pak funguje na principu server s muzikou (nejlepe rovnou s rip mechanikou kam vlozis cd a o nic se nestaras) a s libovolnym mnozstvim klientu doma, na chalupe, v prci , teri vsichni tahaji data ze serveru (tak to teda provozuju hodne let ja). Jinak ergonomie ovladani u slimdevices je asi nejlepsi co znam.
mila001 (149)|19.2.2010 14:36
Jedná se mi vyloženě o muziku.Nechce se mi vstávat a vyměňovat dvd,cd a tak bych chtěl všechny moje dvd a cd přehrát do přístroje který bude propojen s mojí aparaturou nejlépe hdmi a v něm si moci vybírat které dvd si přehrát.Hlavně nechci přijít o kvalitu zvuku (většinou živé koncerty)přehráním do toho přístroje.Prostě zapnout přístroj ten mi ukáže seznam dvd,cd já na něj najedu potvrdim a dvd hraje to mi stačí.Děkuji za radu.
MAKcz (205)|19.2.2010 14:45
ups tak to reseni co ti doporucuju samozrejme nema HDMI ... ma to symetrickej analog jako nejkvalitnejsi vystup pokud nemas dac za vice jak 50 litru. Jinak to ma i klasickej optickej a koaxialni digital out. A je to STEREO, neumi to vicekanal. K behu to potrebuje server, kde ta cd budes mit ulozena, pripadne nas server. Samo to HDD integrovanej nema a nikdy asi mit nebude. Jinak co se tyce rgonomie, je podle mne nejlepsi z toho co mi proslo rukama, umi to obsluhovat moje 70 leta maminka u sebe v byte, u nas doma to zvlada zea i dcera v 2 tride zakladky. Vyber alba /songu je celkem chytre vyresen, muzes prochazet strukturu adresaru, nebo vybirat podle data, alba, interpreta ci vyuzit search. Takze to dela presne to co si predstavujes, ale jak jsem rek, je to hifi zarizeni pro audiofilske puristy, takze zadnej multikanal, nevim zda by to umelo samo downmixovat naky dts/dd sragory do sterea, kouknu se ti. Pokud do toho nechces tolik investovat a mas aparaturu (zesilovac + repro) dejme tomu do takovejch 70.000 +- tak ti urcite staci Squeezebox Classic, teda pokud jeste pujde nekde objednat, koukam, ze uz nabizej nejakej novejsi TOUCH a ten se mi zrovna uplne nepozdava ... ale ne asi to taky pujde, ma to uz nativni podporu 24/96
mila001 (149)|19.2.2010 15:11
Jenže mě se taky jedná o dvd muziku a tam jsou koncerty v dts tak že bych potřeboval přístroj pro obě možnosti jak dvd tak cd to znamená že potřebuji jak stereo tak DD,DTS no a taky ty koncerty vidět.
MAKcz (205)|19.2.2010 15:15
no pak nakej multimedialni pristroj jako xstreamer, popcorn atd ... ale pouze na video, hudba jako takova je na techto pristrojich pomerne prumerna, hlavne to neumi u flacu id3tagy, nebumi to zivaky prehravat bez mezer atd ... a nebo rovnou dve zarizeni (tak to resim ja doma, na video mi slouzi dreambox a xstreamer a na hudbu mam asi 6 kusu od slimdevices ;o) (ale je to spis pohodlnost, aby mi treba na chalupe hrala stejna muzika co v kanclu nebo doma ;)
mila001 (149)|19.2.2010 15:25
Tak že na video muziku radši nějaký multimedialní přístroj mám asi 300 dvd kde jsou krásné živé koncerty a chtěl bych je poslouchat ve stejné kvalitě jako jsou na dvd.
artam (1147)|19.2.2010 15:45
mila001:
MAKcz tu hovori trochu od veci o flacoch, mp3 a id3tagoch a podobne :). Ale z uvodneho popisu problemu vyplyva, ze toto nebude ako primarny problem podstatne.

Pri prehravani DVD z lubovolnej media-krabicky je mozne zvuk pocuvat v najvyssej moznej kvalite vtedy, ak sa pouzije digitalne prepojenie s AV receiverom (v patke vidim Onkyo SR674E).

Takze pre uvedenu podmienku prehravania DVD bez straty kvality zvuku su primarne dolezite tieto kriteria pre medialny prehravac:
1.) Musi vediet prehrat bud obraz DVD (ISO) alebo DVD kopiu z adresara (subory IFO, VOB)
2.) Musi mat S/PDIF digitalny vystup bud opticky (konektor TOSLINK), alebo koaxialny (konektor CINCH)
3.) Alebo musi vediet poslat datovy audio stream cez HDMI bez konverzie (musi mat minimalne HDMI 1.3a), AV receiver si to potom odtial dekoduje sam

Priznam sa ale bez mucenia, ze tych media-krabiciek je mnoho a nemam podrobny prehlad. Okrem toho, kazdemu vyhovuje ina funkcionalita, takze radu nie je dost dobre mozne objektivizovat.
vivid.sk (11472)|19.2.2010 15:52
Ja som spisal nedavno to, co by som cca pozadoval od idealneho playera (resp to, co mi bez problemov teraz umozni PC a pouzivam to), takze mozno casom pribudnu playere, ktore zvladnu kompletny zoznam

prave v tomto vlakne
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=267314 (4 prispevok)
artam (1147)|19.2.2010 15:58
vivid: ten Playon!HD vyzera zaujimavo, aj ked problem je, ze ja som si uz na HTPC tak zvykol a spohodlnel, ze ziadna krabicka ho uz nie je schopna nahradit - napriklad browsovanie na internete a pisanie mailov z gauca na bezdrotovej klavesnici pocas reklamnych prestavok v TV... :(
vivid.sk (11472)|19.2.2010 16:02
Suhlasim, tiez by som nemenil. Preto den dovetok za povodnym prispevkom (pre dalsiu rodinu a znamych), skratka rad by som bol v obraze, kedze v blizkej dobe to moze niekto pozadovat.

Zadalsie sa tieto krabice daju pouzit (v pripade plnej podpory flac+cue) ako CD player (SPDIF do AVR, alebo DAC) a to uz je za zvazenie.
Pytkin (7947)|19.2.2010 16:06
[quote=mila001;267305]Tak že na video muziku radši nějaký multimedialní přístroj mám asi 300 dvd kde jsou krásné živé koncerty a chtěl bych je poslouchat ve stejné kvalitě jako jsou na dvd.[/quote]

to ti zvladnu skoro vsetky prehravace .. ja mam doma popcorn a som s nim spokojny ..
mila001 (149)|19.2.2010 16:09
Přesně jak to píše artam nic složitého ale kvalitní přístroj který mi nesníží kvalitu zvuku mých dvd a cd teď ale který.Na ceně mi až tak uplně nezáleží ale na to na co to potřebuji to nemusí být nic složitého ale na druhou stranu aby to bylo kvalitní.
Pytkin (7947)|19.2.2010 16:09
mila : kazdy player posiela DTS/AC3 von cez optiku .. takze nijako neznizuje kvalitu ..
MAKcz (205)|20.2.2010 15:54
[quote=mila001;267325]Přesně jak to píše artam nic složitého ale kvalitní přístroj který mi nesníží kvalitu zvuku mých dvd a cd teď ale který.Na ceně mi až tak uplně nezáleží ale na to na co to potřebuji to nemusí být nic složitého ale na druhou stranu aby to bylo kvalitní.[/quote]

tak ja jen naposledy: pouze na audio ti zcela doporucim slimdevices pristroje. Pokud jsi ochoten investovat 2000 USD do Transporteru, nemuzes byt nespokojeny, a vys se samozrejme da jeste jit upravou od ModWright (do toho jsem jeste nesel, mozna nekdy - laka mne to ;o) Takze ti pak z transportera koukaj nahore nejake lampicky,. zvukove to bude mekci ale jeste prijemnejsi. Pokud si najdes recenze na netu, nikdo na transportera nenadaval, naopak.

Pokud je 2000USD pro tebe moc, tak zvol Squeezebox. Da se sehnat uz kolem +-3000 kc i na nasem trhu. Velmi hezkej test linearity a zkresleni DACu udelai na Sterophile, kterejm osobne verim vyrazne vic nez nejakym jakemukoli ceskemu platku ;) Tady mas pomerne hezky udelanou recenzi: http://www.stereophile.com/digitalprocessors/906slim/index3.html# a jak vidis, za ty penize to dopadlo uplne vyborne.

Pokud uprednostnis univerzalni pristroj a nevadej ti takove chybky jako je pridavani mezery mezi jednotlive songy, nemoznost to ovladat bez zaple TV (to snad pouze iaam s displejem, ale ten taky nijak zvlast zvukove nenadchnul) a absenci id3 tagu u FLAC formatu tak zvol neco z popcorn, tvix, xstreamer rodiny. Ale pocitej, ze je pouze pouzitelnej digitalni vystup jinak to hraje skutecne priserne. Ale i ten digitalni vystup je bohuzel zkreslen korekcemi, coz nechapu proc to delaj. Takze i na digitalu si muzes hrat s hlasitosti, objektivne mi prislo nejmene sumu tak na 1/3 hlasitosti, ale dynamika byla lepsi az za pulkou. (testoval jsem to na Marantzu 8003 + sluchatkovej zesilovac iBasso D2 Boa a sluchatka Sennheiser IE8 a Grado RS1). Bohuzel mi to ale nehralo 24bitove 96khz Flacy co mam z SACD a Vinylu (nevim, zda to neni omezeno HDMI 1.3a ale tehdy to ani jedna z testovanych krabek nehrala).
MAKcz (205)|20.2.2010 15:55
[quote=Pytkin;267326]mila : kazdy player posiela DTS/AC3 von cez optiku .. takze nijako neznizuje kvalitu ..[/quote]

DTS/AC3 je uz ze sve podstaty ztratova komprese stejne jako CD ;)
vivid.sk (11472)|20.2.2010 17:58
Ale i ten digitalni vystup je bohuzel zkreslen korekcemi, coz nechapu proc to delaj

chces povedat, ze to nieje bitperfect output pri PCM*(DD a DTS pojde presne, to je jasn, ale zaujima ma PCM.). Regulacia digitalnehu vystupu je samozrejme hlupost, na zachovanie kvality je nutne posielat PCM tak ako je (100%)


* za par dni budem mat zrejme na test WDTV Live, takze to otestujem a sam som zvedavy ako to zvukovo dopadne. Spravim samozrejme test aj na bitperfect output.
Pytkin (7947)|20.2.2010 19:02
[quote=MAKcz;267480]DTS/AC3 je uz ze sve podstaty ztratova komprese stejne jako CD ;)[/quote]

mleko dovezly ?
MAKcz (205)|20.2.2010 20:36
[quote=Pytkin;267518]mleko dovezly ?[/quote]
dovezlY ? nevim ... samozrejme to byla mirna ironie, byt pokud nekdo zacne mluvit o kvalite, rozhodne se rad odvolam na meho dobreho kamarada, ktery mi pred cca 15-20 lety rek, ze vinyl rozhodne prezije nejakej dalsi vynalez od Philipsu (mluvil tehdy o Audio CD a narazel i na nepovedene pokusy s DCC a pod.). Mel pravdu a ma i v tom, ze rika, ze nejake ztratove komprese (cimz samozrejme mysli CD-Audio - ktere proste ztratove je) pro nej nejsou ;)


Vivid.sk - no potestuj a pak napis, podle mne vetsina dnesnich playeru je posatavena na obdobnem desingu hw/sw a u vetsiny byl i vystup audia na HDMI regulovatelny. Tadhy jak jsem poslouchal na tom Marantzu tak mi to fakt prislo, ze se to dost lisi ale samozrejme na tom mohlo mit i svuj vliv to ibasso ktere je dost kvalitni, ale rozhodne to neni highend.
vivid.sk (11472)|20.2.2010 20:41
Mel pravdu a ma i v tom, ze rika, ze nejake ztratove komprese (cimz samozrejme mysli CD-Audio - ktere proste ztratove je) pro nej nejsou

A nezabudni tvojmu karatavovi povedat, ze dnesne platne su mastrovane digitalne, takze pokial si mysli "ze pocuva analogovy zvuk", tak je hlboko na omyle. Zvuk mu mozno "otepli" jeho lampovy zosilnovac, no v dnesnej dobe tvrdit, ze platne hraju lepsie ako DVD-A (co je defacto masteringovy zdroj pri kvalite 192/24b) je nezmysel.
Hraju INAK to ano, ale lepsie ? .... Tazko.

no potestuj a pak napis
Jasne, dam vediet. Hlavne ma zaujima ten bitperfect vystup pri 44.1, takze to otestujem ako prve.
Pytkin (7947)|20.2.2010 20:41
mak : ale naco o tom rozpravas , ked tazatel sa pyta na nieco uplne ine ?
Pytkin (7947)|20.2.2010 20:43
no ja musim za seba povedat , ze mna platne vzdy otravovali .. ci hraju lepsie je diskutabilne .. v kazdom pripade je otravne ich otacat .. casom praskaju .. atd .. Cd je rozhodne pre mna pouzitelnejsi format .. platne mam rad .. mam ich doma kopu .. ale skorej ako spomienku na tu dobu .. pustat si ich nepustam ..
vivid.sk (11472)|20.2.2010 20:46
ale skorej ako spomienku na tu dobu .. pustat si ich nepustam ..

Aj podla mna, ide skor o ten zvyk a nostalgiu, presne ako ked niekto potrebuje pri pusteni CD listovat originalny booklet. Skratka ani whisky nepijes z umeleho decoveho poharika, ale "to okolo" ma vzdy ten spravny "psychoakusticky" zmysel
MAKcz (205)|20.2.2010 21:49
Souhlas, dostali sme se celkem daleko, ale vzdy to bylo odvozene od tematu tohot threadu, proste sem se dostal nekam dal, autor threadu zmionil, ze mu je jedno jak drahe to je, takze jsem mu predhodil alternativu na kvalitni audio za cenu pomerne vysokou ale pritom vysoce kvalitni ;)
mila001 (149)|21.2.2010 01:29
Pánové všem děkuji za rady mě šlo o to abych své většinou živé koncerty na DVD a taky CD mohl přetáhnout do přístroje kde zadám jméno DVD nebo CD a když budu chtít tak jen na to DVD najedu a přes svoji aparaturu přehraju a doufám že ve stejné kvalitě jako když si to pustim přímo z DVD.
Pytkin (7947)|22.2.2010 00:51
mila : ved uz som ti pisal , ze to zvlada uplne kazdy harddiskovy player .. ja mam doma popcorn a spokojnost ..
MAKcz (205)|22.2.2010 01:45
[quote=mila001;267610]Pánové všem děkuji za rady mě šlo o to abych své většinou živé koncerty na DVD a taky CD mohl přetáhnout do přístroje kde zadám jméno DVD nebo CD a když budu chtít tak jen na to DVD najedu a přes svoji aparaturu přehraju a doufám že ve stejné kvalitě jako když si to pustim přímo z DVD.[/quote]

A taky tu mas uz nekolik odpovedi ;)
artam (1147)|22.2.2010 11:23
Este k tej regulacii na digitalnom vystupe:
Samozrejme, to je mozne u prehravania mp3, flac atd., ked sa musia data najprv dekodovat a dochadza ku konverzii na vystupny PCM stream, aby sa dal poslat cez SPDIF.

Ale to je mimo zaujmu mila001.
Pri prehravani bezneho DVD je mozne cez SPDIF posielat AC3 a DTS zvuk 1:1 bez upravy (a tak isto v pripade bitstreamu aj cez HDMI).
MAKcz (205)|22.2.2010 21:39
Ja teda muzu na HDMI regulovat hlasitost vystupu ... testoval sem to na nekolik prehravacich
vivid.sk (11472)|22.2.2010 21:55
Otazne je, naco je to dobre. Zvuk sa vzdy reguluje na vystupe, resp. v poslednom clanku (na TV alebo AVR).
mila001 (149)|22.2.2010 23:44
Tak že vybírám z Popcorn C-200 (1TB),Kaiboer K-200 (1TB),Evolve Blade,Dvico Tvix HD 6500,pokud jste je někdo testoval a mužete poradit budu rád.
artam (1147)|23.2.2010 11:25
[quote=MAKcz;267928]Ja teda muzu na HDMI regulovat hlasitost vystupu ... testoval sem to na nekolik prehravacich[/quote]

Ach jaj, :) ja o voze, ty o koze. :(
Pleties si HDMI a SPDIF....

Tie tvoje testy nemaju vypovednu hodnotu, pokial cez HDMI neposielas bitstream alebo pokial cez SPDIF posielas downconvertovany AC3/DTS do sterea. Vacsina prehravacov nepodporuje HDMI audio bitstream, a teda cez HDMI sa posiela uz dekodovany LPCM a nie AC3 alebo DTS data v originalnej forme. Potom je mozne regulovat vystupnu hlasitost cez HDMI.

V pripade bitstreamu cez SPDIF sa do prenasanych dat nerobi ziaden zasah, takze sa prenasa obsah 1:1 a teda ziadna regulacia hlasitosti. To plati pre bitstream cez HDMI 1.3a, ovsem toto musi prehravac priamo podporovat, co zatial podporuje len zopar krabiciek.
Pytkin (7947)|23.2.2010 11:37
na popcorne ked menim hlasitost , tak sa meni jak na spdife , tak na hdmi .. nevidim dovod , preco by to tak nemalo fungovat na vsetkych prehravacoch ..
artam (1147)|23.2.2010 11:48
[quote=mila001;267952]Tak že vybírám z Popcorn C-200 (1TB),Kaiboer K-200 (1TB),Evolve Blade,Dvico Tvix HD 6500,pokud jste je někdo testoval a mužete poradit budu rád.[/quote]

Pocul som, ze Popcorn C-200 zerie v standby az 12W! (resp. som to niekde na avmanii cital v nejakom zrovnavacom teste). To by mna osobne odradilo.

Ze vraj celkom dobre funguje Xstreamer atd.. su tu rozne vlakna, tak si skus precitat skusenosti.
https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/42-multimedialni-centra-dvd-blu-ray
artam (1147)|23.2.2010 11:50
[quote=Pytkin;267997]na popcorne ked menim hlasitost , tak sa meni jak na spdife , tak na hdmi .. nevidim dovod , preco by to tak nemalo fungovat na vsetkych prehravacoch ..[/quote]

Na SPDIFe len v pripade PCM stereo, resp. downconvertu AC3/DTS na PCM stereo, kedy sa jedna len o vynasobenie/delenie konstantou.
Inak by v prehravaci musel prebiehat proces dekodovania a enkodovania AC3 a DTS, ale enkoder prehravace obvykle nemaju.
Pytkin (7947)|23.2.2010 13:42
artam : nepovedal som nic ine ..
Millo78 (122)|23.2.2010 15:26
[quote=mila001;267952]Tak že vybírám z Popcorn C-200 (1TB),Kaiboer K-200 (1TB),Evolve Blade,Dvico Tvix HD 6500,pokud jste je někdo testoval a mužete poradit budu rád.[/quote]

Na tento si nepozeral? http://dune-hd.com/hd_players/110-dune-hd-base-3.0.html
Uvazujem o kupe dalsieho mp a dost nad nim rozmyslam. chcelo by to nejakych majitelov, jak su s nimi spokojni..
peatro (1054)|23.2.2010 17:15
A proc tvix 6500, ja jsem ho vratil a budu brat tvix 6600.
Baxtter (34)|23.2.2010 18:40
LG MS450H spotřeba ve stanby <1W .
artam (1147)|23.2.2010 19:28
Baxtter:
Mna o tom nemusis informovat, ja si technicke udaje zistim, keby som potreboval... :)
Prehravac tu potrebuje mila001. ;)
mila001 (149)|23.2.2010 19:30
Millo78-ten Dune vypadá dost dobře ale žádné zkušenosti s nim asi nikdo nemá.Za zvážení by stálo také LG 450H.
mila001 (149)|23.2.2010 19:34
Jaký je rozdíl mezi nima.Díky.
mila001 (149)|23.2.2010 19:38
[quote=Baxtter;268085]LG MS450H spotřeba ve stanby <1W .[/quote]

[quote=peatro;268067]A proc tvix 6500, ja jsem ho vratil a budu brat tvix 6600[/quote]

Jaký je mezi nima rozdíl.Díky.
peatro (1054)|23.2.2010 20:15
[quote=artam;267317]vivid: ten Playon!HD vyzera zaujimavo, aj ked problem je, ze ja som si uz na HTPC tak zvykol a spohodlnel, ze ziadna krabicka ho uz nie je schopna nahradit - napriklad browsovanie na internete a pisanie mailov z gauca na bezdrotovej klavesnici pocas reklamnych prestavok v TV... :([/quote]

A co dune hdi prime? ten ma podporu explorer a rovnez javy
peatro (1054)|23.2.2010 20:50
[quote=mila001;268097]Jaký je mezi nima rozdíl.Díky.[/quote]

jestli ti jde o tvixe, tak rozdil mezi nimi je v cipsade, 6600-vka pouziva novy RTD 1283 od sigmy 8635, je rychlejsi umoznuje rozsireni fuknci do budoucna, take co se tyce audia podpory urcite bych nesel do xtremru nebo cehokoliv na bazi realteku 128x nebo 1073, kde muzes do budoucna zapomenout na HD audio suport, dalsi nevyhody prehrivani atd., pokud chces mit rovnez BD mechaniku a internetove sluzby urcite bych volil dune prime, jedine co jsem se nedocetl je jak je to s lokalizaci a podporou cestiny, ja pouzivam laptop takze internetove sluzby a BD mechanika je pro me pase, proto jsem volil tvixe 6500, ktery ma sigmu 8635, ale po recenzich a sledovani stremu na youtube noveho tvixu 6600 jsem 6500 vratil a tesim se na 6600, hlavne je rychlejsi,lepsi odezvy novy 60 mm vetracek na kulickove loziska-tichy chod, lepsi rozhrani, u 6500 byl ten firmware na muj vkus hodne odflaknuty a mel hodne chyb, jinak to co pozadujes tvix 6600 veshno podporuje vcetne flac, navic ma integrovanou wifi verze N, intenretove sluzby bohuzel ne, ale youtube a radio ano, no a dobudoucna stemi moznostmi u realteku 1283 uvidime, kterym smerem se vybere tvix, samozdrejme mas sirokou podporu aktualizaci, u 6500-vky me doslova sral ten vetrak krome firmwaru, ale na druhou stranu 6500 je porad lepsi s podporou nez cokoliv co tu bylo uvedeno, krome dune hdi prime
Zalezi jestli chces neco za rozumne penize nebo radsi pritlacis a mit neco opravdu cool, z tech levnejsich bych volil PlayonHD, rozhodne se jedna o lepsi verzi toho co predstavuje xstremer, jeste akorat nevim jaky tam je vetrak, protoze ten u tvixe 6500 byl slisitelny a mam strach, ze u playonu to bude neco podobneho, reseni je egreat r1b s pasevnim chlazeni a hlinikovy obal, kdy se jedna o neco podobneho v jinym obalu, ale podpora je 2,5'' interniho disku.
A ty levnejsi prehravace maji ve skutecnosti vetsi problemy s podporou, to co jsem se docetl tady o tech levnejsich prehravacich a jejich problemech jako WD TV LIVE a popcorn, egreat s tim ja jsem se u tvixu nikdy nesetkal, ale jak jsem napsal, to co je dobre proc nenahradit jeste lepsim?
mila001 (149)|23.2.2010 23:05
Já BD nepotřebuju tak že tvix 6600 nebo Duna HD Base pro mě by jeden z těchto mohl stačit k tomu 1TB a nemělo by to mít chybu.Ještě nevypadala špatně ani ta LG 450H.
Millo78 (122)|24.2.2010 08:10
[quote=peatro;268067]A proc tvix 6500, ja jsem ho vratil a budu brat tvix 6600[/quote]

asi si to chcel smerovat niekomu inemu, nie? :)
peatro (1054)|25.2.2010 03:24
[quote=mila001;268139]Já BD nepotřebuju tak že tvix 6600 nebo Duna HD Base pro mě by jeden z těchto mohl stačit k tomu 1TB a nemělo by to mít chybu.Ještě nevypadala špatně ani ta LG 450H.[/quote]

urcite ne to LG , ten firmware tam neni zrovna uplne nejlepsi a taky nevim presne jaketo ma streva(vnitrni elektroniku) a jaka bude moznost podpory do budoucna...
U tvixe 6600 mas jistotu a dune nemam zkusenosti ale pry je jeste lepsi, no ale nevim jak je to u nej z lokalizaci a podporou cestiny
matusco (376)|25.2.2010 11:34
[quote=mila001;268139]Já BD nepotřebuju tak že tvix 6600 nebo Duna HD Base pro mě by jeden z těchto mohl stačit k tomu 1TB a nemělo by to mít chybu.Ještě nevypadala špatně ani ta LG 450H.[/quote]

Pokial viem, tak LG 400H/450H nema podporu DVD, co vidim ako velke negativum
mila001 (149)|25.2.2010 15:49
Máš pravdu nemá podporu DVD což je špatně,zaujal mě ještě Popcorn A200 vypadá taky velice dobře.