Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Digitální propojení zvukovky SB Audigy -> receiver Denon - jaký kabel??

wanderer77 (1)|14.2.2010 12:51
ahoj všichni, prosím o radu zkušenější, mám zapeklitý problém..
Mám win7, nejnovější SB ovladače a featuru Dolby Digital Live staženou (zaplacenou a aktivovanou) ze stránek Creative - to je snad vše co potřebuju, abych dostal digitálně signál do receiveru. Můj problém je, že ačkoliv se tohle téma dost řeší na netu, NIKDE jsem nenašel jaký je pro toto spojení vhodný kabel. Receiver má samozřejmě všechny vstupy optika, koax atd. problém je na straně karty, která má pouze klasické jack výstupy (jeden označený jako digital out, to bude zřejmě ten, co mě zajímá..). Koupil jsem si (moje blbost) tenhle kabel:

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hama-1-rca-1-rca-chrome-digital-5-m-d79502.htm

a vypadá to že jsem vyhodil 400 do luftu, protože mám sice super koax kabel, který pasuje do koax vstupu na receiveru, ale samozřejmě nejde do zvukovky, kde je klasický jack. (vadí taková ta "objímka" na kabelu, nelze zasunout)
Na integrovaný zkukovce mám optiku out a klasiku koax, ale nezkoušel jsem, myslím že výstup bude horší než audigy a hlavně bych nevyužil DDLive, který už jsem zaplatil..:-/
Jak toto řešit? existuje speciální kabel, nebo raději nějaká redukce?
Předem díky!