Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nákup Samsungu 46B65x

ICEBOSS (31)|10.2.2010 10:51
Ahoj,
mám dotaz, chci si koupit Samsung 46B65x. Jaké jsou rozdíly mezi verzemi 650, 651 a 652? 651 je červená, což se mi fakt líbí, ale nechci to na úkor nějaké funkčnosti.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak moderní telky jako je tenhle samsung umí přehrávat video i soubory jen z disku, který je do nich připojený do USB 2.0. To je ovšem celkem dobré. Umí to přehrávat .mkv, divxy a srt/sub titulky? Pak je jeste problem s prostorovym zvukem. Nechci koukat na full HD film a mit k tomu stereo z tech chrchlacku v telce. Da se to nejak napojit pres telku? 5.1 repraky s optikou bohuzel nemam :-(.
papinak2 (105)|10.2.2010 11:32
mám dotaz, chci si koupit Samsung 46B65x. Jaké jsou rozdíly mezi verzemi 650, 651 a 652? 651 je červená, což se mi fakt líbí, ale nechci to na úkor nějaké funkčnosti.

- TV sú rovnaké,akurát inačie farebné verzie.

Umí to přehrávat .mkv, divxy a srt/sub titulky?
- Umí.

Nechci koukat na full HD film a mit k tomu stereo z tech chrchlacku v telce. Da se to nejak napojit pres telku?
- Dá. :-)

Ináč tu je komplet celé vlákno o B650 : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=20036
ICEBOSS (31)|10.2.2010 11:55
Diky za odpoved.

To vlakno ale je o 40B650. Treba u sony W4000 co jsme kupovakli minuly rok mela az 40" verze 10 bit panel. Takze se ptam radsi na konkretni typ.

Co je dotaz, na ktery jsem zapomnel. Na strankach samsungu postradam nejakou blizsi specifikaci toho LCD panelu. Mate nejakou?

A ciste prakticka otazka.
Koupim si treba tohle:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007H0962YHG3K
a do toho jebnu 2GB WD Caviar Green.

Box si pripojim na sit pres router, ke komplum a pres USB to pripojim do televize.

V obyvaku budu mit jeste nejaky cas repraky Creatite Cambridge Soundworks DTT2220, ktery maji tusim jenom klasicky pripojeni pomoci 3 jacku. Jde tohle nejak propojit?
aragorn (96)|10.2.2010 13:11
to vlakno je skor o B6xxx (led neled plazma) aj v ramci jednej uhlopriecky konkretneho modelu mozes mat rozny typ panelu (je to v tom fore spominane, je to na dlhe citanie ale stoji za to). ale co sa tyka funkcnosti tak su takmer rovnake (odlisuju sa hlavne konektormi a 100/200 ... Hz)

to ci ten box bude fungovat takym sposobom ako popisujes je skor otazka na vyrobcu boxu ako TV.. myslim ze sa spominanom threade tiez nieco podobne riesilo.

zvukove vystupy na telke su ak sa nemylim - opticky, sluchadlovy a Audio Out
ICEBOSS (31)|10.2.2010 13:20
Hm, takze kdyz potrebuju vytahnout 3 jacky pro (predni, zadni, cetr/sub), tak to nepujde, ale to jsem cekal. Musel bych to dostat ven optikou, ale tu repraky samozrejme nemaji. A to je jeste otazka, jestli by ta optika pustila ven opravdu 5.1 signal. Hm, to bude jeste zajimavy...

vecer si udelam kybl caje a prokousu se tema 100 strankama threadu. pak se zeptam uz konkretneji :-).
ICEBOSS (31)|10.2.2010 15:19
Jeste dalsi dotaz, nemuzu se to nikde docist, asi se na ni zajdu podivat osobne. Ta telka ma jenom opticky audio vystup? Nema to takovy ten klasicky "analogovy" digital SPDIF? To by slo asi celkem resit.
vivid.sk (11472)|10.2.2010 15:24
ano, len opticky toslink.
redliner (36)|10.2.2010 15:35
Ano optika pusti von 5.1 (ale nie DTS)
ICEBOSS (31)|10.2.2010 16:05
Ach jo, takze audio 5.1 po jackach ven stejne nedostanu a i kdybych sehnal levny DTT2500, tak ty maji porad jen ten "analogovy" :-D. :-(

Predstava, ze bych mel do PC zapojeny jenom disk a ona by si to pobrala uplne sama se mi hrozne libi, ale znamenalo by to nakup 5.1 repraku s optikou nebo receiveru s optikou a repraku. Coz nepada v uvahu, pac jediny 5.1 repro s optikou jsou nejaky logitech za 10 tacu a to proste za pocitacovy repraky nedam, ani kdyby mi trhali koule.

Kdyz telku propojim pres DLNA, tak to moc na prehravani HD videa z PC nebude, co jsem pochopil z prislusne diskuse...

Nakonec to dopadne tak, jak jsem si od zacatku myslel ze to dopadne. Puvodne jsem planoval HTPC, ale nejak se mi nechce mit doma dalsi kram. Takze:

Nakup ctyrjadra misto dvoujadra
Dira do zdi
PC - TV pres HDMI
Zvuk z PC do DTT2200 pres normalni kably
Na stul k PC M-Audio Audiophile AV30 a hotovo.
vivid.sk (11472)|10.2.2010 16:26
Tu mas tip na pouzitelne bedne (vzhladom k prachom) AIO, precitaj review ... na logitech sa vykasli...

https://www.svethardware.cz/recenze-onkyo-htx-22hd-digitalni-herni-sen/28621
ICEBOSS (31)|10.2.2010 16:33
libi se mi, ale porad mi to neprijde jako rozumny. diru do zdi udelam rychlej :-D nez vydelam 10 tacu :-D. ale budu o nich premyslet... ach jo.
vivid.sk (11472)|10.2.2010 16:41
pochybujem ze tvoje terajsie riesenie (DTT2200) je lepsie... ale rob ako chces, to bol len tip.
ICEBOSS (31)|10.2.2010 16:52
to urcite neni, prestoze nejsou spatny, ty onkya budou urcite mnohem lepsi. jde jen o to, ze se mi nechce pul mesice vydelavat na repraky :-/. Uz ta telka je docela draha na me pomery. A nakonec bych nejspis stejne skoncil s propojenim na PC, takze to udelam rovnou.
vivid.sk (11472)|10.2.2010 17:08
stejne skoncil s propojenim na PC

To samozrejme mozes, ale pouzijes optiku a DD a DTS streamy(nie analogom).Ale ide samozrejme o preferencie ... ja by som dal za repro kludne aj 5 mesacny plat .. pricom za TV tak maximalne 1mesacny.TV ale za 2 roky vyhodim a kupim si iny (alebo sa dovtedy pokazi a bude to kus nabytku bez hodnoty).

Kvalitne repro vydrzia aj 10 rokov a ak nebudes narocnejsi, tak ti budu poskytovat stale svojich kvalit ....
redliner (36)|10.2.2010 20:49
Pod to sa kludne podpisem!

cca 9rokov dozadu som kupil zostavu B&W repro v cene cca 60tis, dodnes nemam potrebu ich menit, TV som za ten cas vystriedal 3kusy...
ICEBOSS (31)|11.2.2010 06:57
Chlapi, jak vam dekuju za rady a byla moje chyba, ze jsem to nenapsal hned, ale nedavno jsem dodelal skolu, nasel praci, bydlime s pritulkou v panelaku a zarizujem maly byt 2+kk. Oba radi koukame na filmy, takze televize ma prednost. Rozhodne neplanuju vyhazovat televizi po 2 letech. Jestli chcipne za 2 roky a 1 den, budu na lidi v samsungu velmi velmi zly.

Kdybych do naseho bytu dal BW repraky, tak je pustim tak max na 10% a pak cely panelak spadne vcetne nastvanych sousedu. Na poslouchani hudby mam dodnes pekne stary Panasonic SC-PM01 (a hraje lip nez soucasny mikra od panasonicu) a ani ten nemuzu v byte davat vic nez na 50-70% (2x14W RMS udajne).

Az jednou nekdy budu mit barak, tak si poradne hi-fi koupim, vzdycky jsem ho chtel, ale ted to proste NEMA smysl a ani na repraky za 50 tycek nejsou prostredky, protoze taky chcem na dovolenou a neco si uzit a ne koukat na par kvadru a trcet doma.

Az telka dojde, zkusim, jak se popere s temi ruznymi formaty primo z disku a pak se rozhodnu, jestli pujdu casem do tech onkyo nebo jestli to udelam PC - TV pres HDMI + analogovy zvuk do DTT2200. Na filmy nam to zatim staci.
redliner (36)|11.2.2010 07:40
Ja som tym samozrejme nechcel napisat ze si mas kupit repro za cca 50tis kc ;)

a "velke" repro neznamena hned "velku" hlasitost pri pocuvani, ja by aj tak na tvojom mieste radsej riesil najprv kvalitne stereo a az potom siel do 5.1

inak to onkyo z predchadzajucej strany vyzera docela pouzitelne
ICEBOSS (31)|11.2.2010 09:13
Mz si porad nerozumime :-). Ja neresim stereo na hudbu, ja resim poslech 5.1 zvuku z filmu pusteneho na TV. Prosim nerikejte mi, co potrebuju resit, to vim sam :-).
vivid.sk (11472)|11.2.2010 09:46
Kdybych do naseho bytu dal BW repraky, tak je pustim tak max na 10% a pak cely panelak spadne vcetne nastvanych sousedu.

Tak to si celkom na omyle. Panelak spadne pri repro od Logitechu a Creative......
Pri kvalitnych repro je mozne aj hlasnejsi posluch bez hucania, dunenia a obtazovania susedov ... ale to clovek pochopi az ked si normalne repro zaobstara. To vsak neznamena, ze ked tieto slusne "vytocim", ze to nepocut :))
ICEBOSS (31)|11.2.2010 13:33
Poslech bez duneni je mozny i na prumernych 5.1 s nastavenim subwoofru :-D. Ja samozrejme vim, ze velikost se nerovna kvalita zvuku ani vykon nerovna se kvalita zvuku, ale o tom se tady vubec nebavim.

To onkyo mi osobne prijde jako opravdu tezky kompromis, ktery bych kupoval jen z duvodu pripojeni na telku pro koukani na filmy :-/.

Panelak nas vsechny prezije, ale nakup kvalitniho sterea zatim neplanuju. To mikro co mam ted mi na poslech hudby bohate staci. Az to budu resit, bude to uz kapitola zvlast tak za 50 tisic minimalne (vc. repro). Znamy ma doma 6 beden od BW a kdyz je zapne, vibruji i skla v oknech.
ladik1983 (257)|11.2.2010 14:28
[quote=ICEBOSS;265669]Znamy ma doma 6 beden od BW a kdyz je zapne, vibruji i skla v oknech.[/quote]

to je dukaz dosluhujiciho panelaku :D
ICEBOSS (31)|12.2.2010 06:58
tak zrovna ten ma normalni rodinny dum.
ICEBOSS (31)|12.3.2010 19:12
Tak televize jeste neni doma... krapet jsem to jeste zkoumal a zjistil (pro nektere z vas objevil ameriku) ze 6xx rada ma 8-bit panel coz bych u telky za 30 tacu necekal. Takze jsem koukal po mensim Samsungu 40B750... Taky jsem si tady procetl nejaky temata o mizernem servisu samsungu... nicmene tipuju, ze samsung televizi se proda nejvic, takze maji logicky i nejvic reklamaci. Nicmene v televizich nelezim kazdy den a ani to nejak moc nesleduju, takze si pripadne necham doporucit i neco jineho (mam averzi k philipsu a LG).

- Rozmer 40 - 42" full hd, bude to krmit htpc, na 100% chci LCD jsem na to zvykly
- 10-pin xVA panel nebo IPS
- USB, kdyz to bude umet prehravat videa samo z disku tak super, ale neni to nutna podminka
- nebude to na hry, nebude k tomu pripojena zadna konzola
- s cenou bych se strasne rad vesel do 25000 kc, pokud to bude normalne prodavany model, sezenu si ho krapet levneji...
- na kvalite zvuku mi zalezi tak prumerne
- 100 Hz, mame radi skcni filmy a horory (pekna cerna)
- zaruka v CR, nejlip v Brne :-D
- a je mi jedno jak snadno se televize rozebira :-D
- samozřejmě HD DVB-T tuner, ale telku moc nesledujem

Nasi maji SONY 40W4000 a jeji obraz se mi docela libi (az na malickaty clouding v jednom rohu a odstavajici plast pod panelem), babicka ma samsung 37b550 a obraz je podle me prumerny, odpovidajici nizke cene...
David Lister (405)|12.3.2010 20:16
[quote=ICEBOSS;271556]Tak televize jeste neni doma... krapet jsem to jeste zkoumal a zjistil (pro nektere z vas objevil ameriku) ze 6xx rada ma 8-bit panel coz bych u telky za 30 tacu necekal.[/quote]
Nerad bych tě zklamal, ale 8bitů najdeš i u mnohem dražších TV, IMHO tohle nic neznamená, důležitější je snad obraz, ne?

[quote=ICEBOSS;271556]- 10-pin xVA panel nebo IPS[/quote]
Tak do těch 25 tis přeju příjemné hledání (hlavně když nesnášíš LG). Navíc od IPS bych nečekal hlubokou černou, kterou jsi taky uvedl.

[quote=ICEBOSS;271556]- 100 Hz, mame radi skcni filmy a horory (pekna cerna)[/quote]
100Hz na filmy??? Možná u Samsungu, kde si ten obvod můžeš naladit, ale jinak...

Jinak mi přijde dost velký skok na velikost 40, když jsi chtěl 46. Dohromady mi to přijde tak, že moc nevíš, co chtít a spíš hledíš na teoretická data, než praktické výkony.

Zmiňuješ starší Sony, podle testů mají letošní modely hlubší černou než starší, přitom ta černá na letošní 505 mi nepřišla dobrá - ani po důkladném nastavení. Jinak obraz fajn a výborný upscaling a dobrý 100Hz obvod.
vivid.sk (11472)|12.3.2010 20:18
iceboss> v mojej uzsej vyberovej skupine sa tiez ocitol Sony W5500, skus sa nan pozriet. Oproti samungu ma sice zopar nedostatkov (ale zasa kazdy TV je kompromis, to je jasna vec a treba si urcit co je priorita). Manualne nastavovatelnych 100Hz je ale vec, ktoru by som uz ozeliet nechcel a nikde som to u konkurencie nevidel.
(Bezne plynule 100Hz je inak pri vacsine filmov nanic, je to nepouzitelne).
Sony ma ale taktiez 8bitovy panel (na rozdiel od minulorocneho modelu), ako SAM.

A co sa tyka b550, pokial ho dobre nenastavis (co pochybujem, ze babicka urobila), dobry obraz nebude (a to sa tyka vsetkych samsungov). Farbickove neprirodzene farby kazia vzdy dobry dojem z inak slusnej TV (za tie prachy/ ak teda nechytis nespravny panel).
ICEBOSS (31)|12.3.2010 21:06
David to vystihl... nevim co chci a krapet v tom tapu. Puvodne jsem pocital na telku 30 tisic, jenze vite jak... Mame telku tak 3 metry od sebe, takze nakonec jsem si rikal, ze ta 40 - 42" by mela celkem stacit a radsi bych priplatil za kvalitu v tyhle cenovy relaci. Takze jsem to snizil na zhruba 25000, ale neni to zed. Coz mi pripomina, ze ji chci veset na zed...

U W4000 byl 10bit panel od 40" a mensi mely 8bit a cerna na ni mi prijde dobra. V zasade bych se nekdy nerad dockal toho, ze budu koukat na film, ktery bude vypadat jako blbe komprimovany jpeg. Rad si ale necham poradit...

100Hz bych asi u 40" asi i ozelel, u tech 40" bych to nevidel jako podminku.

Vsechno by mi to splnoval Samsung 40B750 (skoda ze neni 42), ale po procitani fora nevim, jestli neni nakup samsungu chyba. Ta 40W5500 nevypada nijak zle. Co to udela s normalnima filmama kdyz bude zapnutych tech 100Hz? Navic 40W5500 se da koupit od 20 tacu, neni do 25000 jeste nejaka lepsi alternativa?
vivid.sk (11472)|12.3.2010 21:15
Tazko povedat ci su alternativy. Ja som v case kupy mojej TV (06/2009) vyberal z tych, ktore boli v ponuke. Od tej doby ceny podstatne klesli a nejako cielene uz neskumam co pribudlo/odbudlo. Pokial vsak nemusis surne riesit nakup, pockaj si este par mesiacov na nove modely, ktore by sa mali zacat predavat okolo aprila/maja (?).

Ja by som 8bitovy panel nejako nezatracoval, hlavne ked TV pracuje so standardom, ktory ani tych 16.7 miliona farieb nevyuzije (jedine pri prepojeni z PC (RGB) cez DVI/HDMI, tam mas plnu skalu 0-255, no filmy nepouzivaju tento standard).

Co to udela s normalnima filmama kdyz bude zapnutych tech 100Hz?
Budu plynule ako telenovela. Tu na fore sa to rozoberalo mnoho krat aj vo vlakne B650.
David Lister (405)|12.3.2010 21:17
[quote=ICEBOSS;271607]Co to udela s normalnima filmama kdyz bude zapnutych tech 100Hz? [/quote]

To je asi nejlépe vidět. Obecně se to popisuje tak, že to pak působí jako natočené domácí kamerou - pohyb je oproti filmu příliš plynulý, což by se asi ještě dalo přežít, ale mě víc vadí určitá ztráta hloubky obrazu - prostě mám pocit že obvody dopočítávající obraz i "dosotřují" ty části obrazu, které by měly být mázlé. Je to asi jako bys fotil stejný záběr nejdříve s otevřenou clonou a pak to pořádně přiclonil.
vivid.sk (11472)|12.3.2010 21:22
ale mě víc vadí určitá ztráta hloubky obrazu

To vnimas len psychologicky. TV nic podobne nerobi, len dopocita. A z toho mas taky pocit. Ale suhlasim, ze plynule rezimy (plny dopocet) na filmy pouzitelne nie su. Prave pre toho, kto planuje na TV 100Hz len na filmy su to vyhodene peniaze (alebo je tu moznost ako pri samsungu - manualne nastavitelna intenzita, o ktorej som uz pisal)
ICEBOSS (31)|12.3.2010 21:25
jo, takze to bude vypadat jako "tak jde cas", to proboha ne... neznam nic horsiho :-D. necham si to projit hlavou... samsungy maji 100/200Hz vypnutelny a sony ne? Mam podivne tuseni, ze by to vypnute zustalo, protoze sportu holduju jenom kdyz cesti hokejisti hrajou aspon o bronz :-D.
vivid.sk (11472)|12.3.2010 21:30
asi necitas.
Vypnutelne ich maju vsetky znacky (dokonca niekde aj nejake presety).

Samsung ma manualne nastavitelny preset (custom), kde si intenzitu dopoctu nastavis sam.
V tomto pripade je to pri citlivom nastaveni pouzitelne aj na filmy (sam to pouzivam, kedze mnoho filmov je na moje oko prilis trhanych)

ICEBOSS (31)|12.3.2010 21:38
Ctu, ale tahle nuance mi nebyla jasna... :-). Dekuji za nazornou explikaci.

Jakoze jsem byl uz skoro rozhodnuty pro 40B750, ale nevyhodim 25 tacu aby to za 2 roky neslo ani opravit :-/. Ja tu telku kupuju tak na 5 let minimalne. Zlatej starej 63cm CRT Thomson, ten jede bez jedine poruchy dodnes a porad ma na CRT telku super obraz.

Na ty 3 metry vzdalenosti, je z vasi zkusenosti ta 40" dostatecna? Kazda tabulka to ukazuje jinak :-D.
David Lister (405)|12.3.2010 21:44
[quote=ICEBOSS;271627]Jakoze jsem byl uz skoro rozhodnuty pro 40B750[/quote]

Tak tady bych si pořádně rozmyslel jestli opravdu 750 nebo jestli náhodou nestačí stačí 650. Rozdíl je vlastně jen v obvodech. Ale třeba mě někdo vyvede z omylu.
Taky jsem nad ní uvažoval, ale spíše z pohledu "panelové loterie" při nákupu 650. Jsem si říkal, že by tak drahá TV už třeba mohla mít vždy Samsung panel, ale ono to tak asi stejně nebude.

[quote=ICEBOSS;271627]Na ty 3 metry vzdalenosti, je z vasi zkusenosti ta 40" dostatecna? Kazda tabulka to ukazuje jinak :-D.[/quote]

Dostatečná na co?? SD vysílání - asi ano. Na cokoliv jiného - podle mě ne. Mám pozorovací vzdálenost 2,8 metru a vím, že 40 je málo. Jako minimum beru 42, raději 46 a možná skončím u 50kové plasmy.
ICEBOSS (31)|13.3.2010 14:10
Pochybuju, ze budeme ted porizovat kabelovku nebo netbox nebo tak...
Takze primarni je napojeni na HTPC pres HDMI (HD nebo DVD) a zpravy jednou za mesic zvladnem i na DVB-T. 750 ma lepsi panel - 10bit... Asi skocim v Brne nekam do Samsung centra a omrknu to tam... :-/

Nasel jsem si nejaky varianty...
Bud kvalitnejsi 40"
http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopricka-101-107-cm/samsung-le40b750
http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopricka-101-107-cm/sony-bravia-kdl-40ex700

Nebo nizsi radu 46"
http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopricka-108-153-cm/samsung-le46b650
http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopricka-108-153-cm/sony-bravia-kdl-46ex402

Nebo usetrit a koupit nizsi radu 40"
Jako treba 40B650 nebo W5500 nebo nejakou tu 40NX500.

Samsungy toho umi vic nez sony a papirove taky vypadaji lip, ale zas fakt nevim, jaky je risk na nepovedeny kus. No nicmene jak tady nekdo psal, tak je pravda ze televizi budu kupovat v dubnu, a pak budou novy modely C serie samsungu apod... Takze by se dal koupit vybehovy model treba za min penez... ovsem nedejboze kdyz se pokazi a bude to samsung, ze... :-/. Ach jo, kez by to bylo tak jednoduchy jak vybrat kompl...
ICEBOSS (31)|29.3.2010 18:52
Vyplata se blizi a zitra bych to rad objednal.

Budu muzu mit Samsung 46B650 za 27200 nebo 46C650 za 28500. Vyplati se tech 1300 z hlediska kvality obrazu? Nebo muze mi nekdo lidsky vysvetlit podstatne rozdily mezi temahle telkama?
eldorado09 (1441)|29.3.2010 19:13
"C650 je novinka 2010. Ťažko povedať, v čom bude lepší (alebo horší), ako minuloročné modely.
vivid.sk (11472)|29.3.2010 19:21
Ja by som bral urcite novu (uz len z principu a opravenym funkciam v media playeri), ale ake su tam ine rozdiely povie az seriozna review.
sirdo (1320)|29.3.2010 19:55
1300 je nepodstatny financny rozdiel, pri ktorom nema zmysel uvazovat o starsom modely...
David Lister (405)|29.3.2010 22:22
[quote=ICEBOSS;274808]Vyplata se blizi a zitra bych to rad objednal.

Budu muzu mit Samsung 46B650 za 27200 nebo 46C650 za 28500. Vyplati se tech 1300 z hlediska kvality obrazu? Nebo muze mi nekdo lidsky vysvetlit podstatne rozdily mezi temahle telkama?[/quote]

Tady bych se nerozmýšlel ani minutu a připlatil.
Pokud chceš ušetřit a nepotřebuješ internetové funkce, tak bych zkusil sehnat /počkat na/ 630ku.
garb7 (1189)|30.3.2010 00:07
[quote=eldorado09;274811]"C650 je novinka 2010. Ťažko povedať, v čom bude lepší (alebo horší), ako minuloročné modely.[/quote]

Asi tak, osobně bych počkal časem se to prověří a pokud budou dobrý ohlasy jení co řešit.Nebo koupit a smířit se s možnou reklamací a domáhání se toho co jsem očekával.
ICEBOSS (31)|30.3.2010 23:29
cekal jsem uz dost... pockej az vyjdou, pockej az se ozkousi... no hele, je to ozkouseny ale za chvili budou novy... takze jsem dneska objednal tu 46c650 a uvidime, vetsi televizi jsem jeste nemel :-).
ICEBOSS (31)|18.4.2010 13:43
Ještě bych se chtěl zeptat, jaký držák na zeď mi k této televizi doporučíte?
ICEBOSS (31)|30.4.2010 21:07
Tak jsem to jeste neobjednal. Byl jsem si ty televize prohlidnout. 46C650 se leskne jak psi kulky, necekal jsem, ze to bude az ta zly, ale tohle doma mit nemuzu, protoze mame radi filmy typu vetrelec a porad bych na tom videl odrazy.

Dneska jsem byl v Samsung centru poptat se po Samsungu 46C630. Na alfacompu pisou, ze ma matny display, coz by byla obrovska vyhoda. Podle vseho ji chybi jenom nejaky kraviny typu - nema youtube po netu atd. Obraz bude predpokladam kvalitativne srovnatelny.... Nicmene v Samsung centru mi nebyli schopni ani potvrdit ani vyvratit co ta C630 ma nebo nema a jestli treba taky neni leskla. Pak bych si totiz risknul, ze ta televize muze piskat, proste bych ji vratil do 14 dnu. Obraz maji ty telky fakt pekny. Mate k tomu nejaky info?