Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pořad Zoom o natáčení svateb

Pave1 (4279)|9.2.2010 21:07
Kluci, tohle vás možná pobaví, dnešní zoom se věnoval natáčení svateb.

Tentokrát to Ondra Kepka s praktickými ukázkami trochu ustřelil (stane se, je vidět, že je opravdu spíš režisér, než kameraman), místy je to skutečně vtipný :-) .

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209572232010006-zoom/
mirekv (7169)|9.2.2010 21:56
Koukal jsem se, ale jelikož svatby netočím, tak mi to přišlo normální.
Pave1 (4279)|9.2.2010 22:04
Já myslel jen ty Ondrovy záběry. Zlomil mě už první Ondrův záběr (černoši v tunelu, proti oknu, špatně navážené barvy), pak jak při příchodu "vyhnal" oddávajícího, to mě opravdu dostalo .-) . Svateb natočím jen několik za rok, taky mne neživí, ale přece jen...

Dopl.: jo, tak on to nebyl oddávající (ten přichází později), to jsem se poprvé špatně podíval .-). Ale ta "kvalita" těch tmavých záběrů "namodro" mi prostě přijde už za hranou vzdělávacího pořadu .-) .
Pitomec (10211)|9.2.2010 22:40
V jednom záběru (cca 02.30) je vidět kamera na stativu (u okna), v dalších záběrech už je kamera fuč 9-) A ten střih to je taky "dílo", takhle blbě by to snad sestříhal akorát ten Kepka 9-)
Pave1 (4279)|9.2.2010 23:06
To byla ta "televizní" (na stativu), ta jeho "žákovská" byla jen v ruce. Zoom je pro laiky, tak z toho úhlu pohledu je třeba na to koukat (to se týká i těch ukázek různých amatérských snímků). Jen mě zarazilo, že ty výukové záběry tentokrát opravdu vypadaly hůř, to i na pojetí tohoto pořadu.
Pavel_tempx2 (829)|10.2.2010 11:21
s těmi záběry máš pravdu a přitom stačilo na tom PD stisknout jedno tlačítko :)

jinak pokud budeš brát jenom o čem mluví, tak je to celkem k tématu a do začátku jsou ty rady užitečné, já na tohle všechno musel přijít až při samotném točení ;)
Pave1 (4279)|17.2.2010 10:31
Tak musím Ondru Kepku pochválit, poslední Zoom (včera) byl celý pěkně udělaný, líbilo se mi to.