Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Plazmy LG 50PS3000 - Stačí, vyšší třídy je vyhazování peněz ? - LG 50PS6000 a LG 50PS8000

Fjody (64)|5.2.2010 11:45
Když jsem se probíral parametry jednotlivých tříd TV plazem od LG, napadá mě, jestli je rozdíl v kvalitě obrazu, nebo se platí jenom za vnější vzhel a nějaké nepodstatné funkce navíc?? Rozdíl je až 7 tisíc v ceně jednotlivých modelů, ale všechny tři jsou FULL HD se stejným rozlišením a kontrastem, či svítivostí.


Jinak podle časopisu stereo video je TV LG 50PS8000 hodnocená jako vinikající s perfektním obrazem a s mnohými funkcemi. I uživatelé tuto TV hodnotní velice kladně. Připojuji uživatelskou recenzi.

Včera mě ji dovezli. Nejsem příznivcem LG, ale říkal jsem si, že když koupím ​"vlajkovou loď​" firmy není co zkazit. Jelikož mám z března doma již tento samsung http:​/​/www.czechcomputer.cz​/product_doc​ -9EB94216A338AC66C12574B9004D9719.html ​(ještě donedávna ​"vlajková loď​" Samsungu​) stejné úhlopříčky byl jsem zvědav na srovnání. LG 50PS8000 jsem měl možnost porovnat již z obchodu s Panasonicem a připlácet si za kvalitu obrazu se mě nechtělo. Dle mého názoru se to nevyplatí, ta LG má obraz super. Kromě ceny mě přesvědčila hlavně výbava této TV, protože za ty peníze se dle mého názoru nedá nic lepšího koupit. Jinak srovnání s výše uvedeným Samsungem je asi takové:
obraz jednoznačně LG, zvuk jednoznačně LG, výbava jednoznačně LG, spotřeba jednoznačně LG​(téměř nehřeje, zato Samsung topí opravdu hodně​), anténní tuner je u LG mnohem citlivější a je schopen doslova napravit obraz. Tam kde Samsung má zrnitý obraz nebo pruhy přes obrazovku, tam má LG obraz bez chyby, menu a intuitivnost nastavování jednoznačně LG. Co mě mrzí, tak LG nemá podsvětlený dálkový ovladač, ale to je jediná výtka.

1. Ani nevím, že tam ten ventilátor je, takže jsem o něm do přečtení tvého příspěvku nevěděl. ikdyž vypnu úplně zvuk, tak ventoš není slyšet​(ucho jsem přiložil k TV​).
2 Obrazovka se nevypíná, nebo to nemám nastaveno. ECO režim používáme asi z 90%.
3. BT sluchátka jsem nezkoušel, ale když jsem zapnul na TV vysílač hádalo se to s PS3 ovladači, tak jsem to vypnul.
4.Odrazy žádné nejsou. TV nemáme namířou proti oknu a pokoj je na sever, takže nemůžu posoudit, pokud TV bude proti oknu na jih. Žárovky se v TV téměř neodráží.

zde recenze odborná: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22978
LGG50PS8000.jpg 77d42cf41f91d728700e8303ff3fa05b.jpg u_02588239.jpg
taigr (10)|9.1.2012 09:07
Tak tak, a v servisnim menu ji prepnete na typ 50PS6000 a hura na prehravani filmu :)