Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém Sony Bravia s DVB-S2

Falcon666 (34)|3.2.2010 09:12
Ahoj, všetci.
Mám taký problém od včera a potrebujem trochu poradiť. Mám TV Sony KLD-32W5800 so satelitným DVB-S2 tunerom.
U väčšiny kanálov, ale nie všetkých, mi ukazuje nesprávny čas, resp. časový údaj o prebiehajúcom programe je pozadu - na tej hornej lište, ktorá naskočí po prepnutí ukazuje čas pozadu o cca pár hodín.
Neviem, či je to satelitom, alebo TV, prípadne novým firmware, ktorý som ale inštaloval hneď na začiatku a má slúžiť iba na rýchlejšie spustenie TV. Aj keď sa mi to nechce veriť, pretože to začalo iba včera a mesiac to išlo bez problémov. Provider je Skylink.
Včera po prepnutí na ďalší kanál to ukázalo aktuálny čas, ale po 1 sekunde to skočilo zase na neaktuálny spred pár hodín a už len neaktuálny čas.
A začalo štrajkovať aj GUIDE - niekedy napíše pekne a niekedy u nasledovných kanáloch píše - Informácie nedostupné.
Tipujem na FW a už som "nalomený" dať voľbu pôvodných nastavení TV alebo že by samotný satelit ?
Dík za postrehy.
Falcon666 (34)|4.2.2010 12:52
...vyriešené.....
jaydoo (542)|3.3.2010 21:00
V čom bol problém ??
Falcon666 (34)|4.3.2010 07:37
[quote=jaydoo;269641]V čom bol problém ??[/quote]

neviem :-) ...

Na druhý deň to fungovalo tak, ako má..... takže to bola buď chyba prenosu z družice alebo SW v TV...
Update FW sa podľa info týka iba rýchlejšieho spustenia TV a možno nábehu kanálov.